Кралски работи и клюки - юли 2019

  • 152 041
  • 3 315
# 165
Според мен баба е сухарка и не харесва никой. Ни Мега, ни Кета, за Камилата съвсем. Баба е расла с други порядки и разбирания, въпреки че времената се менят, според мен не приема снахите, т.к. не са със синя кръв.
Виж целия пост
# 166
Уил и Кейт работят наистина много всеотдайно за фирмата. Вероятно биха оформили отношенията с Хари и Мегън също съобразно ролята им. Насаме може да е всичко, навън ще е каквото е угодно и изгодно
Просто е
Виж целия пост
# 167
Кейт не ми харесва с бялата рокля и толкова много крещящи акценти по нея. То са акцент до акцент - черна голяма панделка, черен колан панделка, огромни черни копчета, набор от кръста до бюста, ревер, а и неподходяща чантичка...Ако беше махнала всички аксесоари  и бяха само копчетата като по-забележим детайл, според мен щеше да е по-интересно, семпло и елегантно.
Виж целия пост
# 168
Според тази статия, Уилям си е оттеглил съмненията за Меган след сватбата и особено след раждането на Арчи.
https://www.foxnews.com/entertainment/archie-peace-meghan-markle … iam-katie-nicholl
В момента дукеса Съсекс се радвала на благоволението му, както и на това на баба.

Не знам на какво благоволението се радва дукеса Съсекс след като напуснаха фондацията след раждането на Арчи...
Виж целия пост
# 169
Аз само си представям как са реагирали роднините и особено баба, когато са чули името на бебето. Joy Друго не ти трябва, за да разбереш, че М всякак желае да се отличи и да не се впише.
Виж целия пост
# 170
Кейт е била на един от страничните кортове. После ще се премести в Кралската ложа, може би в компанията на майка й или сестра й. Панделката на ревера е в чест на Уимбълдън- в лилаво и зелено.
Уилям и Хари ще играят поло на 10-ти Юли. Има голям шанс Кейт и децата да са там, защото вече ще са във ваканция.

Нормалните хора биха проявили уважение към церемонията, но за нея е по-важно да се закача с фотографите и да им позира
Статията, че Кралицата предпочита Меган през Кейт е смехотворна. Мнение на онази, която прави списанието.
Една от темите, по които имали приказка с Меган, била кучетата. А в същото време Кейт е кучкарка и имат куче.
В същото време Кейт и Кралицата имат много документирани неформални срещи, а с Меган нито една.
Виж целия пост
# 171

Много ми харесва Меган на тази снимка.Колко отива бяло на тъмната и кожа.Дано я видим в нещо светло на кръщенето.


Няма как положителни статии за Меган, да са истина Врабчо.



Виж целия пост
# 172
Не е нужно да си цар на дедукцията, за да разбереш, че скоро Бабет ще сдаде Короната и всички там тиари, семейни бижута на Мегън.
Кейт да се спасява.
Виж целия пост
# 173
Simple Smile Тя май на никой не ще да ги дава. Малко става зловещо вече Simple Smile Честно казано би било добре да отстъпи властта вече, но пък явно икономически не е изгодно ...
Виж целия пост
# 174
Simple Smile Тя май на никой не ще да ги дава. Малко става зловещо вече Simple Smile Честно казано би било добре да отстъпи властта вече, но пък явно икономически не е изгодно ...

Не може, няма такава опция Simple Smile Ще умре, но няма как да абдикира.
Виж целия пост
# 175
Кейт Мидълтън вероятно се притеснява, че Маркъл в момента привлича повече внимание:
https://www.cheatsheet.com/entertainment/does-kate-middleton-hav … ght-problem.html/
В статията пише, че Кеймбридж се опитват да догонват с публикации в Инстаграм, но едва 3 милиона харесват техните, при 8 милиона за Съсекс.
Става дума за харесвания на отделни постове, а не за последователи.
Не, че за мен има значение, де. Все тая ми е кой колко последователи има..Expressionless

Не знам така ли е, нито профил имам там, нито влизам. Оттук се осведомявам за последните новини. Rolling Eyes


Виж целия пост
# 176
Кейт Мидълтън вероятно се притеснява, че Маркъл в момента привлича повече внимание:
https://www.cheatsheet.com/entertainment/does-kate-middleton-hav … ght-problem.html/
В статията пише, че Кеймбридж се опитват да догонват с публикации в Инстаграм, но едва 3 милиона харесват техните, при 8 милиона за Съсекс.

Не знам така ли е, нито профил имам там, нито влизам. Оттук се осведомявам за последните новини. Rolling Eyes

Кейт и Уилям - 9,4 милиона последователи в Инстаграм
Меган и Хари - 8,8 милиона последователи в Инстаграм
Елизабет II - 6,4 милиона последователи в Инстаграм
Виж целия пост
# 177
В търсачката на инст,където си гледам снимките на кралските особи, ми излезе тази.

Хари си е сложил ръката в скута и,не тя в неговия.Явно той има нужда да я усеща наблизо и той е този,който я хваща за ръката,не тя него.

Под снимката има обяснение, че пръстените на Меган са създадени лично от Хари, като комплект с последния за Арчи и той е този който е добавил диамантите на годежния.Посочва се и фирмата с която е работил.
http://www.lorraineschwartz.com/


Виж целия пост
# 178
Чакай сега, това е една снимка, на коята Хари си е сложил ръката и търси близост.  На останалите видеа и снимки все тя посяга, та това твъдение малко не е баш точно така.
Виж целия пост
# 179
Чакай сега, това е една снимка, на коята Хари си е сложил ръката и търси близост.  На останалите видеа и снимки все тя посяга, та това твъдение малко не е баш точно така.
Добре,не е така.
Поправям се. И двамата си търсят близост един с друг.Понякога тя,понякога той.
Така по добре ли е?

Забравих да пусна линк към профила със снимките,където подробно пише, че целия комплект пръстени е сглобен от Хари за годишнината им и Арчи.
Ето https://www.instagram.com/p/BzaQNGdi06I/?igshid=cy95nbnsyxvo 

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия