Кралски работи и клюки - юли 2019

  • 152 033
  • 3 315
# 135
Според гугъл мапса 20,5 мили, или 1 ч с кола.
Представям си Уилям както е неглиже, решава да излезе навън и звъни на Хари да тича на юруш от къщи, че да видят хората че няма разрив между тях.
Пък ей го днес Хари ще участва сам в нещо планирано и Тино пита що Уили няма да ходи. А де?

А ти откъде си сигурна, че е било спонтанно? Може да е искал да са заедно с Хари, но той да е отказал.    Нищо спонтанно и необмислено няма в кр. среди.
Виж целия пост
# 136
Много мила постъпка на Уилям.

Видях последните снимки на Кейт и се питам защо започна да се облича като баба, изобщо не ми харесват пеньоарчетата, които слага напоследък, а е толкова красива и е изпъната като струна. Яд ме е, че зорлем се прави ан леля.

Виж целия пост
# 137
То там всеки Божи ден има куп народ...на мен пък ми е малко страшничко подобно нещо
Предполагам е ужасно натоварващо всеки миг от живота ти да е под очите на обсебени хора...не само ежедневието, но и много тежките, непоносими и лични моменти...
Виж целия пост
# 138
Evana, всичко може Simple Smile зависи кой как иска да тълкува една снимка. Да търси под вола теле или не.
Виж целия пост
# 139
...Нищо спонтанно и необмислено няма в кр. среди.
Да, да...те не са хора.... роботи са... с оперцаионна система iRoyal...
Виж целия пост
# 140
Evana, всичко може Simple Smile зависи кой как иска да тълкува една снимка. Да търси под вола теле или не.
Например Уили е искал да злепостави брат си.
Виж целия пост
# 141
Evana, всичко може Simple Smile зависи кой как иска да тълкува една снимка. Да търси под вола теле или не.
Например Уили е искал да злепостави брат си.
Или Хари Уилям с днешното събитие. Може да не е бил поканен и да е решил поне с хората пред Кенсингтън да я почете.
Виж целия пост
# 142
Видях последните снимки на Кейт и се питам защо започна да се облича като баба, изобщо не ми харесват пеньоарчетата, които слага напоследък, а е толкова красива и е изпъната като струна. Яд ме е, че зорлем се прави ан леля.
Такава е модата в момента. Незрелите хора я следят.

И незлобните също.
Виж целия пост
# 143
Помните ли колко беше забавно като се пускаха снимки със смешни физиономии на кралските особи? Е, и аз ще пусна една.
Виж целия пост
# 144
Прекрасна усмивка
Виж целия пост
# 145
Айс куин, много интересна тема, за мен беше много развлекателно да прочета написаното!
Кейт вчера въобще не ми харесва. Ни рокля, ни обувки. Само усмивката и си е Кейтината хубавата усмивка.
Виж целия пост
# 146
Или друга теория - Съсексови този месец спасяват Майката Земя в Инстаграм и Харко се стреми да намали въглеродния отпечатък на новото семейство.
Благодаря за темата. Интересен първи пост. И понеже го четох по нощите до сутринта съм се чудила за Нел Гуин. После получих прозрение. Спомената е мимолетно в "Лунен прах" на Артър Кларк. Не ме питайте защо...
Виж целия пост
# 147

Те отдавна не са едно цяло - братята Уилям и Хари.


Да, откакто Хари се ожени.
Виж целия пост
# 148
daviz, преувеличенията ти са напълно излишни. Никой не е нарекъл Мегън вещица и не я обвинявал галактически войни.
Време било да се разделят двете двойки, Хари вече бил женен, имал семейство с Мегън, бла-бла. И Уилям беше женен и има семейство с Кейт, а не с брат си, ама не го наритаха Хари, а беше редовно с тях. Как пък като се зажени другият и тогава драснаха чертата доста по-явно, а не още като се ожени първият? В крайна сметка две двойки имат по-подобен живот от една двойка и един необвързан младок.
Виж целия пост
# 149
Не ме дразни роклята на Кейт, нито обувките й. Съвсем нормална си е за среща с малки деца и разходка в градина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия