Кралски работи и клюки - юли 2019

  • 152 033
  • 3 315
# 150
Welt, пошегувах се,разбира се.
Съжалявам обаче, че тук се разбират и приемат само мнения, които са против двойката.

Ето едно хубаво пеньоарче.


Виж целия пост
# 151
Welt, пошегувах се,разбира се.
Съжалявам обаче, че тук се разбират и приемат само мнения, които са против двойката.
Негативните мнения се приемат, колкото и положителните. Ти сама го показваш с тази шега. Мине-не мине и някой реши да "затапи" с някое саркастично, остроумно подмятане. После защо имало конфликти в темата.
Факт е, че не след присъедияването на Кейт, а след това на Мегън, двамата братя спряха да са често заедно пред публика, че единият и фондацията им напусна. Какво става зад кулисите никой от нас не знае.
Виж целия пост
# 152
Ето едно хубаво пеньоарче.
Кое е ушатото девойче?Ако не е елф,може ли да е на Каролина Монакска дъщерята?

ПеньоВарчетата да си ги намятат  дома.И без това у тях нищо не похващат,та няма да ги спъват.
Цветища,къдрища,воланища,отвратителен кич.Кейт също не ме кефи в бабешкото одеяние,Мегън още по-малко.Явно смята да продължи с тъмните цветове като контрапункт на ярките бонбонести рояли.Поне да се възползва,че да изглежда по-стройна,а тя си удвоила ханша с джобове.
Аз също мисля за охлаждане между семействата на двамата братя сега.По-нататък може да станат най-близки,вкл.жените и децата им.Говоря от личен опит и наблюдения.Връзките еволюират,но искат време.
Виж целия пост
# 153
Aз не мисля, че има или е имало конфликт между Кейт и Меган. Но от общите им изяви на четиримата, съм останала с усещането, че Уилям не харесва и недолюбва Меган.
Виж целия пост
# 154

Предпочитам бабешкия стил на Кейт💖, защото когато тялото е излято и чувал да сложи.....А структурата Боб спонж 😂, трудно се прикрива със скъпи дрехи.
Хихихи шегичка 😊
Виж целия пост
# 155
Само чантата не ми допада хич. Изглежда някак инфантилно.
Виж целия пост
# 156
Само чантата не ми допада хич. Изглежда някак инфантилно.

И панделката на ревера
Виж целия пост
# 157
Шарлот Казираги е "елфчето".
И на мен стила на Кейт и самата тя ми харесват повече.
Но това не пречи да харесвам и Меган и тоалетите и.
Тук е супер Кейт. Това от днес ли е?
Единствено черната панделчица бих махнала от роклята.

Трябва ли да е виновен винаги този който е дошъл последен в семейството?

Може пък просто семейството, да не приема различния в лицето на Меган и те са са причината, Хари и Меган да се отдръпнат.Задължително ли трябва Меган да е виновната за проблем,ако има такъв?
Ако Уилям не я харесва и не я иска наблизо,пак ли тя е виновна?
Затова се пошегувах, че те са виновните винаги,другите са перфектни.
Ако някой не ме приема,аз да му се натискам ли?







Виж целия пост
# 158
Aз не мисля, че има или е имало конфликт между Кейт и Меган. Но от общите им изяви на четиримата, съм останала с усещането, че Уилям не харесва и недолюбва Меган.

Абсолютно същото е и моето мнение. На Кейт й е все едно, но на Уилям изобщо не му харесва фактът ,че жената на брат му демонстрира толкова ниска класа.
Не мисля, че нескопосаната й визия, смешните тоалети или долнопробните роднини са основният фактор за отношението му, а нейните лични" достойнства", по-точно липсата на всякакви такива. Глуповато хихикане с ръка на устата,висене на ръката на мъжа й, потупване и подръпване, ръкомахане и кривене на разни мероприятия, сякаш е в цирка, и какво ли още не. Липса на всякакво домашно възпитание, за възпитание, каквото трябва да притежава човек от висшата класа изобщо не може да става и дума. И всичко това гарнирано с огромна доза холивудско самочувствие.
Най-вероятно точно Уилям се дистанцира, от него идва всичко, не от Хари или глуповато самодоволната му женица. Едва ли някой я има за нещо повече от притурка на Харко, разнасяща грозните скъпи парцали на Живанши.
Мисля, че точно Уилям е причина да разделят и фондацията. И също така ми се струва, че ако Меганка още е в кралското семейство, когато Уилям стане крал, Съсексови ще потънат в дълбока забрава.
Имам и подозрение, че на рижкото някой ден ще му дойде в повече от капризите на жена му, от бариерата, която родата незабележимо пуска пред нея и ще му натежи прекалено много. Не знам как ще свърши цялата сага.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 159
Aз не мисля, че има или е имало конфликт между Кейт и Меган. Но от общите им изяви на четиримата, съм останала с усещането, че Уилям не харесва и недолюбва Меган.

Абсолютно същото е и моето мнение. На Кейт й е все едно, но на Уилям изобщо не му харесва фактът ,че жената на брат му демонстрира толкова ниска класа.
Не мисля, че нескопосаната й визия, смешните тоалети или долнопробните роднини са основният фактор за отношението му, а нейните лични" достойнства", по-точно липсата на всякакви такива. Глуповато хихикане с ръка на устата,висене на ръката на мъжа й, потупване и подръпване, ръкомахане и кривене на разни мероприятия, сякаш е в цирка, и какво ли още не. Липса на всякакво домашно възпитание, за възпитание, каквото трябва да притежава човек от висшата класа изобщо не може да става и дума. И всичко това гарнирано с огромна доза холивудско самочувствие.
Най-вероятно точно Уилям се дистанцира, от него идва всичко, не от Хари или глуповато самодоволната му женица. Едва ли някой я има за нещо повече от притурка на Харко, разнасяща грозните скъпи парцали на Живанши.
Мисля, че точно Уилям е причина да разделят и фондацията. И също така ми се струва, че ако Меганка още е в кралското семейство, когато Уилям стане крал, Съсексови ще потънат в дълбока забрава.
Имам и подозрение, че на рижкото някой ден ще му дойде в повече от капризите на жена му, от бариерата, която родата незабележимо пуска пред нея и ще му натежи прекалено много. Не знам как ще свърши цялата сага.... Rolling Eyes
Абсолютно съм съгласна. То си има и приказка: "Който каквото сам си направи и господ не може да му го направи".
Мегън трябва да се промени кардинално... а дано, ама надали.
Виж целия пост
# 160
много точно,  но не знам след колко минути ще ти заметат мнението.
Скоро, скоро, то така се не трае... 🤣
Черно белия тоалет на Кейт е фантазия. 
Виж целия пост
# 161
Че какво му е на мнението? Няма обидни квалификации, лични нападки или груб език. Нищо не налага замитане.
Виж целия пост
# 162
Катето ми харесва днес. Мисля, че с колан е по-добре, отколкото без.

Те много такива имаше, ама бяха изметени.
Че какво му е на мнението? Няма обидни квалификации, лични нападки или груб език. Нищо не налага замитане.
Виж целия пост
# 163
Липса на всякакво домашно възпитание, за възпитание, каквото трябва да притежава човек от висшата класа изобщо не може да става и дума. И всичко това гарнирано с огромна доза холивудско самочувствие.

Абсолютно! Тук дори не говорим за някакви аристократични маниери, а за елементарно поведение сред хора. Не се научи тази жена и се държи така, все едно е израстнала в гетото.
Виж целия пост
# 164
Според тази статия, Уилям си е оттеглил съмненията за Меган след сватбата и особено след раждането на Арчи.
https://www.foxnews.com/entertainment/archie-peace-meghan-markle … iam-katie-nicholl
В момента дукеса Съсекс се радвала на благоволението му, както и на това на баба.

Имаше и статия, че баба подготвя на Меган special birthday party в Балморал: https://www.express.co.uk/life-style/life/1146930/Meghan-Markle- … ay-Duchess-Sussex

Както и статия, че баба има симпатия към Меган, а с Кейт общува сухо и само служебно.
Ето: https://www.thesun.co.uk/fabulous/9373460/queen-meghan-markle-ka … ton-relationship/

А това ми е един от любимите нейни аутфити от "Костюмари":
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия