Лидл 129 - Юлско-ваучерна (отново)

  • 95 222
  • 1 457
# 300
Не съм вземала от тениските, но ги разгледах, много добре изглеждаха. Не ми харесаха американските им надписи и затова не взех.
Виж целия пост
# 301
Ако някой е взел щипки за пране, дали може да сподели стават ли за  дебелите пръчки на таванните простори?
Виж целия пост
# 302
bradata и мен ме вълнува същота за щипките. Дано някой сподели. Има намалена Нутела голям буркан.
Надявам се и днес да стигна до магазина да видя бельото и грил серията от пилешко месо.
Мерителната кана съм си харесала.
Виж целия пост
# 303
Ние имаме от предно зареждане щипките, които са в комплект с кошницата. Изобщо не сме доволни - почти всички се счупиха при първо ползване. Пластмасата е много тънка.
За другите щипки не знам.
Виж целия пост
# 304
Оффф ще търся други щипки в такъв случай. Поне един-два сезона да изкарат.
Виж целия пост
# 305
Купете си щипки от dm. Супер са.
Виж целия пост
# 306
Оффф ще търся други щипки в такъв случай. Поне един-два сезона да изкарат.
Джъмбо имат евтини щипки. Не са много лошим за цената си.
Виж целия пост
# 307
Аз имам щипки..и с кошницата и без. 100те броя ги държа в килера и като намалеят оборотните, вадя от тях.
Чупят се..хвърчат през терасата...нормално. ..не отдавам значение.
За 4.49 лв какво толкова ги мислите.
Виж целия пост
# 308
Мъжките тениски са много широки около врата и ако половинът е благословен и си държи на мъжкото жабо, от тези широки  яки вуната изскача. Мен ме дразни, щото моят е такъв, иначе тениските  не мърдат сякаш.
Виж целия пост
# 309
Магазин за лев, щипки на корем. На късмет, някои стават, някои ... предават Богу дух.
5лв. за щипки не давам, ако не са минимум 100 броя.
Виж целия пост
# 310
Ако някой е взел щипки за пране, дали може да сподели стават ли за  дебелите пръчки на таванните простори?
Аз съм вземала от стари пускания от тези с цветята, стават за дебели пръчки.
Виж целия пост
# 311
От най-най-обикновените щипки ползвам аз, дето са захванати по 10 броя на картонче, в различни цветове. Не се чупят, стават за дебелите пръчки, хич не ми трябват изчанчени, скъпи и некачествени.
Виж целия пост
# 312
Ако някой е взел щипки за пране, дали може да сподели стават ли за  дебелите пръчки на таванните простори?
На стават, погледнах ги тази вечер докато пазарувах.За таванния простор не са подходящи.Преди съм виждала друг вид да пускат по малко бройки те ставаха.
Виж целия пост
# 313
За това вино в камионче писахте, че е скъпо. На каква цена се намира такава напитка? Камиончето и препоръчаното са на сходна цена - 5 лв. и стотинки за литър.
Виж целия пост
# 314
Тези с цветята щипките са супер. Отдавна чакам точно тях и взех два пакета. Имам и други видове щипки, но тези са най-здрави ✌🏻
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия