Шестокласници 2019/2020

  • 41 928
  • 759
# 255
Аз се чудя дали да удължавам абонамента. Миналата година го ползва много малко, обикновено след като се развикам да седне да изгледа някой урок по разказвателен предмет или да направи теста.
По едно време гледаше и решаваше логически загадки от там.
Според мен има смисъл от сайта, ако се гледат клипчетата след всеки взет урок в училище. В противен случай се насъбират много видео уроци и става по-лесно и по-бързо да се прочете от учебника стига да е написан човешки.
Виж целия пост
# 256
"Уча се" го ползваме, заради тестовете. За научаване на уроците не е полезно, според мен, защото четенето развива други качества, които няма как да се добият от компютъра.
Виж целия пост
# 257
"Уча се" го ползваме, заради тестовете. За научаване на уроците не е полезно, според мен, защото четенето развива други качества, които няма как да се добият от компютъра.
имам абонамент за уча се
няма никакви тестове за входни нива Rolling Eyes
Виж целия пост
# 258
Направете изходни за предишния клас.
Виж целия пост
# 259
Направете изходни за предишния клас.
сетих се и за това, но няма и изходни по повечето предмети
https://ucha.se/videos/istoriya/5-klas/ нали тук, или тестовете са на друго място
Виж целия пост
# 260
Да, вярно, че няма изходно. Може да решите всички тестове, ако имате време, така набързо ще направите преговор.
Виж целия пост
# 261
Да, вярно, че няма изходно. Може да решите всички тестове, ако имате време, така набързо ще направите преговор.
аз бих ги решила, ама синковеца и един не ще да направи, какво остава по няколко на предмет Smiley
Виж целия пост
# 262
Ох, смея се с глас Simple Smile))
Виж целия пост
# 263
Е, с момичетата е друго, по-старателни са. Моята рони сълзи, ама решава, какво да прави...
Виж целия пост
# 264
Точно вчера поднових абонамента в "Уча се" по настояване на младежа. Едногодишен. Много ми се видя цената, но като се разпредели по месеци си е добре. 10 лв.
Не знам колко ще го ползва, но си го харесва още от основното училище. Явно му е интересно и се рови за разни неща, вчера гледа видео урок по...музика. Фолклорни области и му стана интересно.
Тази година започва с голям ентусиазъм, но знам, че няма да е за дълго.
Виж целия пост
# 265
Абе полезно си е, няма спор. Но не може 100% да замести ученето от учебника. А и тестовете са леснички, колкото да се затвърди нещо от урока. Не стават за подготовка за контролни и класни.
Виж целия пост
# 266
Според мен има смисъл от сайта, ако се гледат клипчетата след всеки взет урок в училище. В противен случай се насъбират много видео уроци и става по-лесно и по-бързо да се прочете от учебника стига да е написан човешки.
Точно при нас това е ключовото. Ако нещо не е разбрал в училище, или учебникът е зле, /а има такива/, тогава видео-уроците помагат много. Сега, докато са на преговор, също му помага сайтът, за да си припомни отделни уроци, които е забравил.
Виж целия пост
# 267
И моят от там преговаряше. По ЧП мина обобщителните уроци и тестове към всяко ниво. По Гео също прави някакви тестове.
  Според мен не може да замени учене от учебник, но ние сме различни поколения. Аз не уча ли с лист и химикал/молив над книга, все едно не съм учила никога. Децата докато прочетат и осмислят казаното, изобщо забравят защо това хартиено нещо е пред тях.
  Та 10лв. на месец ги прежалвам, само да им задържи вниманието над учебния материал!
Виж целия пост
# 268
При вас подкаран ли е електронният дневник за настоящата учебна година?
За школо.бг питам. На нас ни обясниха, че чакат някакво административно одобрение от РУО.
Чудя се колко време ще отнеме да се задействат. Особено след като се тръбеше навсякъде как имат готовност всички училища да са с ел. дневник от началото на годината.
Виж целия пост
# 269
При нас работи, че и три оценки вече получих.
Не ми харесва промяната на разписанието в мобилната версия. Преди си даваше седмичната програма, сега можеш да гледаш за днешния ден и назад. Явно е до навик.
В началото имаше лек проблем, казаха че е технически...явно от тази година доста училища ще го ползват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия