Мисля,че някой се е направил на татко и се гъбарка с нас. Имаше и втори пост ,който в момента не виждам с обяснение какъв е.Та нещо не ми спря вниманието нищо,че се беше писъл на 28 и самотен.
Дядовци не са ли ви наглеждали, някак по - подхождат на бабешката седянка за внучета, за кучета, за домакинстване и разни други женски дейности
Единственото ,от което се интересуват,са внучките на първо място и след това внуците.
, защото има дядовци изпълняващи ,,примък-отмък''- масата -кревата, какво ще ядем, че съм много гладен и много съм изморен, та с дистационното само се щъка из програмите... 
/.Просто не съм спала ,като съм избирала ! 
- поне трето отделение съм завършила...
и да се запозная с две още по-блестящи дами-КГБ-йки
. 

Препоръчани теми