"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 44

  • 33 814
  • 722
# 660
ами, вече трети лекар ми казва, че при стойности под 1000 не може да се види нищо, както казах аз съм с 3 + теста, и два кръвни, и понеже кървя правя консултации с АГ, все още нищо не се вижда при мен на 7 дневно закъснение, затова изследвам чхг, което се покачва, за момента
Виж целия пост
# 661
Шантал, ти самата кървиш, затова и пускаш кръвни. И 7 дни са малко за визуализация. Точно като минат 10-15 дни закъснение, ще се види.

Но Светулчица няма притеснения от рода на болка, кървене и кръвният е излишен.
Виж целия пост
# 662
ами, вече трети лекар ми казва, че при стойности под 1000 не може да се види нищо, както казах аз съм с 3 + теста, и два кръвни, и понеже кървя правя консултации с АГ, все още нищо не се вижда при мен на 7 дневно закъснение, затова изследвам чхг, което се покачва, за момента
Ами няма как да се види толкова рано и това всеки нормален лекар го знае. Явно не си попаднала на такива. В много реди случаи се вижда на 8-9ден, ама наистина е рядко и е заради по ранна О.
Виж целия пост
# 663
За 1329272719914 път го казвам, амя няма кой да чете...
ехографската визуализация на плоден сак зависи не от ниваа на ЧХГ, а от гестационната възраст!
Виж целия пост
# 664
И на коя седмица трябва да отговаря плодния сак, за да се визуализира? Simple Smile

За 1329272719914 път го казвам, амя няма кой да чете...
ехографската визуализация на плоден сак зависи не от ниваа на ЧХГ, а от гестационната възраст!
Виж целия пост
# 665
ами, вече трети лекар ми казва, че при стойности под 1000 не може да се види нищо, както казах аз съм с 3 + теста, и два кръвни, и понеже кървя правя консултации с АГ, все още нищо не се вижда при мен на 7 дневно закъснение, затова изследвам чхг, което се покачва, за момента
Обикновено го казват ориентировъчно. С предположение, че като стигнв тези стойности ще е достатъчно да се види, но иатината е, че не зависи от стойността на ЧХГ - то. Петък бях на преглед нищо не се видя, бях препратена за ЧХГ, да се види расте ли. По предните два с удвояване трябваше да е стигнало и по-малко от час  след прегледа ми взеха кръв. Стойността беше 1330. Дори при стойност по-висока от 1000 може да не се види. Ако не е решило да се покаже.

П. С. : гледаха тръби, яйчници, всичко. Никъде нищо не се видя. Нв кървя и нямам адски болки. Мнението на гинеколога ми е да оставим да си порасне и само ще се покаже. Щом чхг расте нормално, няма кървене и болка, просто оставяме майката природа да си свърши работата. Така че нивото на чхг не е права, че задължително ще се види след 1000
Виж целия пост
# 666
и аз чакам .... тихо и търпеливо, доколкото може, до 23ти.... дано да си струва
Виж целия пост
# 667

 Бременна ли съм?
Виж целия пост
# 668
Да, но трябва още веднъж да пуснеш да провериш дали пада.
Виж целия пост
# 669
Този резуштат след 30 дни кървене е много притеснителен. Един съвет Пирогов не е мястото за лечение на такива проблеми. Майчин дом ще ти помогнат най - сигурно.
Виж целия пост
# 670
Може да е извънматочна бременност, а може и нещо да не се е изчистило от миналия месец. След месец кървене е малко вероятно да е нова бременност.
Виж целия пост
# 671
аз също давам съвет за Майчин дом..... Пирогов не е мястото за този тип проблеми
Виж целия пост
# 672
В Пирогов ходих..защото нямаше къде..човека ме прегледа..даде ми снимката на оголемения яйчник..каза ми че и той би ме пратил на кръвен тест и това е за днес.Вторник ще ходя до Майчин дом..ще пусна и пак кръвен и между другото кръвта намаля мн днес..но може да е от К1...а най..вероятно се дължи да е от яйчника...и гърдите ме наболяват днес.
Виж целия пост
# 673
И на коя седмица трябва да отговаря плодния сак, за да се визуализира? Simple Smile

За 1329272719914 път го казвам, амя няма кой да чете...
ехографската визуализация на плоден сак зависи не от ниваа на ЧХГ, а от гестационната възраст!
Ако прочетеш предните коментари ще разбереш
Виж целия пост
# 674
То уголеменият яйчник може да е такъв от възпаление, киста/и, извънматочна бременност, която се е захванала в яйчника...Лекар би следвало да види причина за това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия