Няма желание за секс

  • 16 004
  • 518
# 255
Братане, много грубо и грозно изказване.

Насочи ни към нещо, което не сме се сетили. Затова са темите. Всеки да даде нещо, а авторът да се почерпи от чуждия опит, да си сипе една ракия, да премисли, да преспи и да реши ще си отговаря ли или не.
Виж целия пост
# 256
Не се гъбаркам.  Нали не говорим за неподходящия, а за този, когото си избрала, значи не е от мъжа. Секси-несекси, обърках се вече.
Виж целия пост
# 257
Ами така е. С мен не е лесно.

Хората се променят с времето. Е, авторът си е взел фурия в леглото. Таман си му е била, ама на - ядец. Променила се е към лошо. Сигурно е от хубав и спокоен живот. Не се обърквай, просто излез от шаблона, в който те е вкарал авторът и си представи трансформацията ѝ.
Виж целия пост
# 258
Нека си се променят. Но предполагам, не са на 70 години, че да се примиряват с некачествени отношения. Вероятно са на около 30-35, достатъчно време има за нови връзки, ако тази са решили да я погребват под манджите, стирките, кой колко чинии измил и т.н.
Виж целия пост
# 259
Като не е важно, да спира. На теб като ти е важно, готви, пери, чисти, на работа ходи, деца гледай и секс с търтея прави, докато грохнеш съвсем. Не всички имат такива настройки
Виж целия пост
# 260
Все пак ,стирката и парцала или секса?
Виж целия пост
# 261
Аз търтей не виждам, ти къде го видя? Или трябва да ходи не на две, а на пет работи, че да го признаят принцесите тук?
При положение, че тя не работи, няма нищо странно в това да се грижи за дома и детето. Освен, ако не е някаква нечовешка жертва да сготвиш храна за мъжа си?
Като/ако започне работа, тогава пък вече и двамата ще трябва да се грижат за дома.
Виж целия пост
# 262
Все пак ,стирката и парцала или секса?
Умората, еднообразието, задължението и секса.
Аз търтей не виждам, ти къде го видя? Или трябва да ходи не на две, а на пет работи, че да го признаят принцесите тук?
При положение, че тя не работи, няма нищо странно в това да се грижи за дома и детето. Освен, ако не е някаква нечовешка жертва да сготвиш храна за мъжа си?
Като/ако започне работа, тогава пък вече и двамата ще трябва да се грижат за дома.
Да бе, тя си бърка в носа. Дете гледа и къща върти, а мандрамуняка се прибира да се наяде, да се наспи и да олаби жилата. Баси кефа от живота. Мерси!

Виж целия пост
# 263
Ами... да не е раждала дете тогава? Какво предлагаш?
Виж целия пост
# 264
https://www.youtube.com/watch?v=7OEJMXiaH2E

Пусни й тая песен. Може да й дойде музата ! Nerd
Виж целия пост
# 265
И като е родила - боса, бременна и до печката, щото на теб така ти е естествено.
 
„Гладен няма да те оставя”, но двамата готвят, скийш ли.
Виж целия пост
# 266
Братане, много грубо и грозно изказване.

Е, аз просто казвам как изглежда, без да захаросвам излишно.
А ти наричаш мъжа: търтея, шута, мандрамуняка. Това е вече грубо и грозно - говорим за човешко същество, което си върши социалната функция все пак. Ако смятах, че в теб има просто егоцентрична нотка на базата на мненията ти в тази тема, вече мисля, че си просто елементарна.
Виж целия пост
# 267
Все пак ,стирката и парцала или секса?
Умората, еднообразието, задължението и секса.
Аз търтей не виждам, ти къде го видя? Или трябва да ходи не на две, а на пет работи, че да го признаят принцесите тук?
При положение, че тя не работи, няма нищо странно в това да се грижи за дома и детето. Освен, ако не е някаква нечовешка жертва да сготвиш храна за мъжа си?
Като/ако започне работа, тогава пък вече и двамата ще трябва да се грижат за дома.
Да бе, тя си бърка в носа. Дете гледа и къща върти, а мандрамуняка се прибира да се наяде, да се наспи и да олаби жилата. Баси кефа от живота. Мерси!



А тя няма ли нужда да олаби жилата? Ако приемем, че задълженията и на двамата приключват вечерта.
Виж целия пост
# 268
Това е положението с майките на малки деца. Трябва да си поседят малко вкъщи, или по-скоро, да не ходят на работа. Никой не я спрял да си живее живота, дори с дете. Не е нужно да стои цял ден вкъщи, може да излезе и навън, едва ли е вързана на верига.

Тя сама се е вкарала в тоя филм. Мрънкането води само до още мрънкане, и още депресия, и още скука общо взето.
Виж целия пост
# 269
Ами... да не е раждала дете тогава? Какво предлагаш?

Айде, де... Да не е раждала... Както писах, че изобщо не съм сигурна, че това може да се случи, ако е майка... Мисля си, че има ли желание, има и начин. Но тя просто нищо и нищо не казва май. Е, не се сещат някои ли, че са възможни други варианти, ако не дава - изневяра или там каквото да е? Аз много добре се сещам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия