Няма желание за секс

  • 16 004
  • 518
# 270
Братане, много грубо и грозно изказване.

Е, аз просто казвам как изглежда, без да захаросвам излишно.
А ти наричаш мъжа: търтея, шута, мандрамуняка. Това е вече грубо и грозно - говорим за човешко същество, което си върши социалната функция все пак. Ако смятах, че в теб има просто егоцентрична нотка на базата на мненията ти в тази тема, вече мисля, че си просто елементарна.
Нали знаеш, че мъж, който смята, че  да опъне жена си, ще си е пак мъж, няма как да е друго. Такъв ни се поднесе, първичен и животински настроен. Как да те наречем с нежни имена?
Виж целия пост
# 271
Добре де, в едни други времена как са намирали време и да гледат деца и да работят на полето...
Виж целия пост
# 272
Добре де, в едни други времена как са намирали време и да гледат деца и да работят на полето...
Му ха,ха! ОбъркАл си времето, пич! Тогава ти щеше да си в кръчмата.
Виж целия пост
# 273
6510, според Вяра излезе, че децата са някакви камъни на шията. Разбира се, че детето не е виновно.

Добре де, в едни други времена как са намирали време и да гледат деца и да работят на полето...

Да, объркал си времето. Сега всички са депресирани, изморени, тревожни. За лудницата.
Виж целия пост
# 274
.
Виж целия пост
# 275
Нито децата, нито домакинстването тежат на жената. Тежат еднообразието и ангажимента, че си все надупен 24-7.

6510, според Вяра излезе, че децата са някакви камъни на шията. Разбира се, че детето не е виновно.

Добре де, в едни други времена как са намирали време и да гледат деца и да работят на полето...

Да, объркал си времето. Сега всички са депресирани, изморени, тревожни. За лудницата.
Серсем не. Не се заблуждават, че няма нищо, когато има нещо.
Виж целия пост
# 276
Предполагам, неговият живот също не е особено разнообразен. Пак питам, какво предлагаш?

Виж целия пост
# 277
Да си седи така и да си мрънка как няма секс. Някой, преди всички жена му, да се сети, че му е еднообразно, да го съжали, да му избърше сълзите и да го успокои с обещанието, че като ощета, опере, сготви, обгрижи детето и го приспи, ще ... така. И утре пак така. Нали не копа като едно време. Значи си е починала в тези часове достатъчно.
Виж целия пост
# 278
Добре де, в едни други времена как са намирали време и да гледат деца и да работят на полето...
Му ха,ха! ОбъркАл си времето, пич! Тогава ти щеше да си в кръчмата.
Вероятно щях да съм попа в оня филм "Господин за един ден" с Тодор Колев, където показват Царска България преди 1944г. И без това си попийвам стабилно. Smile
Виж целия пост
# 279
Добре де, в едни други времена как са намирали време и да гледат деца и да работят на полето...
Му ха,ха! ОбъркАл си времето, пич! Тогава ти щеше да си в кръчмата.
Вероятно щях да съм попа в оня филм "Господин за един ден" с Тодор Колев, където показват Царска България преди 1944г. И без това си попийвам стабилно. Smile
Това пък защо беше?
Виж целия пост
# 280
Авторът изчезна, може и да му се е отворил парашута докато спорим тук.

Аз предлагам да говори с нея, да настоява за комуникация между тях и да не приема "не" за отговор. Без да се кара и вика, защото така автоматично той губи, а тя печели да е жертва отново.
Ако това не сработи, може би е дошло време да й покаже откъде изгрява слънцето и от "преследващ" да се превърне в "преследван". Някои хора, само от това разбират.
Виж целия пост
# 281
Да тръгне навън да си търси късмета Joy

Неначесан няма да остане. Направо някоя може да си го хареса и да си го прибере да си го гледа. Представих си го как отива на работа - спретнат, чист, изпил си млякото, с колосана носна кърпа и пригладено алабросче.
Виж целия пост
# 282
Ако наистина работи на две места, помага вкъщи, желае жена си и не мисли за изневяра, дори в това положение, бързо ще си намери коя да го прибере, спокойно.
Виж целия пост
# 283
И баш неговата не вижда какво злато е и то от първа ръка... Щото е глезла, па той е много убаф.
Виж целия пост
# 284
Не знаем какво е нейното отношение, защото не иска да говори по въпроса. Поне да говореше, че да си правим изводи.
Не изключвам изобщо, че може и той да е виновен за нещо. Но проблемите не се решават с цупене, а с говорене и разбиране.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия