Да бе, да.
Дано младежът да е намерил достатъчно разчувствани милфки, самотни моми и др. подобни да му вържат.
Горканчо той.
Сийке, драго ми е да те видя, че аз бях на почивка уикендно, а Дорис сама остана в женската солидарност

При мен е имало умора, мъжът ми не беше много активен в много неща тогава, по ред причини. Водим разговори напоследък доста, признава си грешката, и не е фалшиво, понеже сега се държи по друг начин. Съответно, както казах, е имало периоди и без много секс. Но ние сме строго специфичен случай, някой спомена по-напред за хормони, сиреч заболявания, в нашия случай са при мъжа ми. Когато има здравословен проблем, нещата не могат да се разглеждат толкова едностранчиво.
Оф, да добавя - здравословен проблем, не изискващ въздържание, да не ме почнете сега и мен. Ама и ние въздържание не сме имали де, никога.

Сигурно пазарната икономика им е разпределила по-малка ниша, знам ли