Няма желание за секс

  • 16 004
  • 518
# 390
Ами... то такава женска дискусия може да остави всеки мъж безмълвен. No Mouth
Виж целия пост
# 391
Как си представяте обратната страна на нещата, въпреки, че е по-рядко срещана? Ако жената беше нежеланата? Вече щяхте да сте й събрали багажа сто пъти, че и нов мъж да сте намерили, щяхте да виете до небесата, как може да й наранява така чувствата, не знае ли той, че всяка жена има нужда да се чувства желана?!?

Е, защо е толкова трудно да повярвате, че и мъжете могат да се чувстват по подобен начин и вероятно с всеки отказ, се чувства все по-малко желан, все по-малко мъж, все по-малко, като част от това семейство. Къде е нейното разбиране, нейната емпатия, защо само той е длъжен да ги изпитва, и защо към човек, който явно не ги изпитва към него?

Що така ги мразите тия мъже, какво са ви направили, че дори 2 години без секс, близост и комуникация, не са достатъчна причина да оплакване и задаване на въпроси?
Виж целия пост
# 392
Авторът не пита за съвет, а иска да се преброят мъчениците като него във форума. „Има ли други като мен” това го интересува живо.

 Е хайде де, не цитирай така избирателно, той каза това, върни се да прочетеш:
"та ако има някои с идея или подобен случаи нека сподели моля"

Търси идеи за справяне, очевидно е.
Виж целия пост
# 393
Преброяване на дивите безсексни зайци и събиране на случки и обяснения за причините. Аз така го разбирам. Ако му беше зор за друго, друга формулировка щеше да има питането.
Виж целия пост
# 394
Мечтата на всяка жена:

Да прави мъжа си на гъз вкъщи...Satisfied


Виж целия пост
# 395
Kaloyan_Rs, подобни идиотски заключения повече подхождат за Мен.бг, че и за там биха били смехотворни.
Виж целия пост
# 396
Преброяване на дивите безсексни зайци и събиране на случки и обяснения за причините. Аз така го разбирам. Ако му беше зор за друго, друга формулировка щеше да има питането.

Тоест ти разбираш по-добре от автора какво трябва да пита и какъв му е случая, просто не е уцелил литературния изказ (според теб, щото други разбрахме за какво иде реч) . Ооок Joy
Виж целия пост
# 397
Еххх.. Истински се позабавлявах с тази темичка тези дни.. То не бяха плодове, зеленчуци, ниви, болести, умора и прочие.. Създателю- общо взето жена ти или е болна или уморена или пък не те желае! Ти сам трябва да намериш разковничето на " проблема " ( ако не си го намерил вече, че гледам липсваш в коментарите ).. Пиши когато разбереш, че да вземем да спрем да се чудим и ние..! Flushed
Виж целия пост
# 398
Преброяване на дивите безсексни зайци и събиране на случки и обяснения за причините. Аз така го разбирам. Ако му беше зор за друго, друга формулировка щеше да има питането.

Тоест ти разбираш по-добре от автора какво трябва да пита и какъв му е случая, просто не е уцелил литературния изказ (според теб, щото други разбрахме за какво иде реч) . Ооок Joy
Тоест разбрала съм това, за което говори. Ни повече, ни по-малко. Ти искаш да разбираш повече - заповядай.
Виж целия пост
# 399
Очевидно авторът пита за някой, минал през същото, за да получи съвет, а не за да си правят клуб на разбитото сърце или да се "преброяват". Кой нормален човек ще го интересува дали има и други като него, ей така, информативно? Не знам как ги виждаш тези неща.

Но щом него искаш само да го хокаш, а не да даваш съвети... посъветвай я нея нещо.
Виж целия пост
# 400
То хубаво автора пита за съвет.Ама не тва трябва да прави .Мен ако ММ ме отблъсква две години ,хич няма да питам кво да правя.Аз не бих  и чакала две години ,ами много по-рано ще разбера за какво иде реч. И не бих стояла там ,къдете ще се чувствам нежелана и унижена.Защото за мен ,този мъж си е унижен  .То бива умора,бива ,ама тая жена си е нагла направо. Няма как две години да си все така преуморен ,че да нямаш силички и  физическа потребност да си с любимия човек .Отгоре на това да пренебрегваш физическата потребност и на партньора .
Виж целия пост
# 401
Теб ако те отблъскват, ама той не е баш отблъснат.

Не може тази жена да няма нито едно добро качество, а само да мълчи и да стиска кълките. Единственото хубаво от нея е сексът преди да дойде детето. Този от нищо друго не се интересува.
Виж целия пост
# 402
Мъжете се интересуват основно от секс в отношенията си с жените. После към 70 - 80 вече ще си решават заедно судокута.
Виж целия пост
# 403
Ем, чудесно. Аз мислех, че взаимността и партньорството водят отношенията, ама щом за теб ще е като в зоологическата градина, нямам нищо против.
Виж целия пост
# 404
Теб ако те отблъскват, ама той не е баш отблъснат.

Не може тази жена да няма нито едно добро качество, а само да мълчи и да стиска кълките. Единственото хубаво от нея е сексът преди да дойде детето. Този от нищо друго не се интересува.

Защо пак се опитваш да замиташ проблема под килима? Mr. Green
Жената може да си има много положителни качества- той не се оплаква от липсата им, а от факта, че 2 години го отблъсква.
И не, ако ще да е ангел другият, ако го желаеш, а той тебе- не, връзката е бита карта.
нищо по- нормално няма от това, млад, здрав и прав мъж да се интересува от секс и то, с жената, която обича.
Ти да не мислиш, че досега щеше да се гърчи като червей и да търпи, ако "от нищо друго не се интересуваше"?
Застъпваш ожесточено най- непродуктивната женска теза- тази, на квачката, докопала се до гнездото и излюпила златното яйце. На която се полагат грижи и внимание, ама без да я "тормозят" с мераци за секс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия