Пети клас 2019/2020

  • 40 900
  • 777
# 300
Успешна и лека учебна година на всички ученици и родители ! Grinning
Виж целия пост
# 301
Успешна да е за всички!
Имаме програмата за цялата седмица, работна, разбира се. В първият момент ми се стори лека, ама като зачетох....
Виж целия пост
# 302
И ние я открихме учебната година. Беше вълнуващо преживяване. Извадих и карта за градския транспорт срещу документ от изминалата година, че се очаква да се прибира сама от училище със смяна на поне две превозно средства.
Здрава и успешна учебна година за децата, учителите и родителите!
Виж целия пост
# 303
Успешна учебна година !
Виж целия пост
# 304
Хайде, на слука!
Моят си показа наченките на момчешки пубертет. По едно време каза, че ги мразел всички Joy
Отказа да подвързва учебници и да ги надписва, за бележник да не говорим. Не се бях сблъсквала с такава съпротива до сега. Каза "няма, не ме интересува" и толкова. Днес му мина номера, че бях твърде уморена да се разправям с него, но от утре ще има сблъсък на характери Wink Плаша се.
ММ ми пусна клипче от 2014 да се успокоя. Такова сладко бебе е бил, а сега е кокалесто, мразещо чудовище Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 305
M.I.A, раничко е сякаш за пубертетски реакции. Да не би да има друг конфликт някакъв?
Виж целия пост
# 306
Има, има, но ще го борим. Аз затова му пускам и малко аванта, да усети подкрепа. Но и той си е особняк, не мога само другите да виня.
Виж целия пост
# 307
Моят син психическия пубертет го изкара точно в пети клас. Няма да забравя как по цяла седмица ми мълчеше за разни незначителни неща.
Виж целия пост
# 308
Спорна и успешна учебна година!
При нас има програма само за днес .
Виж целия пост
# 309
Чантата е ужасно тежка днес. Как ще я носи това дете не знам. Още от първия ден се започва.
Виж целия пост
# 310
Аз реших, че ще тегля раницата ежедневно. Днес - 5кг. Гледам вътре - книга Ривърдейл, препълнен несесер, джобен шах... ми за всеки случай...
Виж целия пост
# 311
Чантата ни беше ужасно тежка днес ,а преди малко престигнаха и помагалата който не са задължителни ,но са "препоръчителни".Е какво да ви кажа помагалата по математика и български са по дебели и от учебниците.Май и тази година ще трябва да го водя и вземам от училище Sad
Виж целия пост
# 312
Ох, gargamela, дъщеря ми така си носеше. Вдигам чантата - чувал с цимент все едно. Отварям: няколко книги за четене, тефтер с твърди корици + 3 несесера, за да си рисува... един ден и някакво ръкоделие за бродиране мъкнеше Blush За обелките от вафли и закуски не искам да коментирам.
Виж целия пост
# 313
Успешна и ползотворна учебна година и от мен!
Нашата раница, без излишни тефтери, несесери и ръкоделия Joy пак е много тежка. Т.е. много тежка за размерите и килограмите на детето. Абе - и на мен ми е тежка. А още не сме купили разните там контурни карти, атласи, учебни тетрадки и др. помагала, които също ще влезат в нея. Кантарът беше без батерия и не можах да я претегля, днес ще купя, че ми е интересно. Втора смяна започват - няма да започне ударното ставане по ранни доби.
Моята такова вълнение за това начало на учебната година му хвърли. Техният клас танцува на откриването (хореографска паралелка са) и цялата минала седмица ходи на репетиции. Така успяха да се запознаят с новата класна, която седяла на репетициите с тях, въпреки, че е по АЕ, а не хореорграф. Искала да им научи имената, да ги запомни, да се запознае с тях - евала за което!
Старата класна и тя седяла при тях, тя пък не може да се раздели. Написали приветствено писмо на първокласниците, които ще поеме старата им класна и вчера, след танците, с носиите, писмото, питка и мед отидоха в класната стая на новите попълнения, да им кажат каква страхотна учителка им се е паднала. Не знам какво толкова правиха вътре часове наред, но накрая в двора всичко живо се беше изнесло, само нашите още се щураха по коридорите, прегръщаха старата и новата си учителка и хич не им се тръгваше. Ха, да видим до кога ще продължи този ентусиазъм...
П.С. Мислих си, че моето дете много е пораснало това лято, вчера хумористично установих, че е най-ниска от класа. В сравнение с някои е направо с глава и половина, за килограми да не говорим. За вторични полови белези, пък, въобще, и наченки на зърна няма. Казах ѝ, че е обречена да стои на първия чин до 12 клас Joy Тя няма против, де, засега...
Виж целия пост
# 314
Попътен вятър на всички петокласници!
Моя син сутринта едвам си вдигна раницата, почти 6кг. - 3 разказвателни предмета и спорт, а все още не сме закупили допълнителните учебни помагала.
Оказа се, че допълнителния английски започва от другата седмица и нямаше кой да реагира да го прибере. Сам се добрал до спирката и пътува към село. Едно такова свитичко ми е... и криво, че не съобразих и проверих кога точно започват уроците.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия