16.07 - 27.07.2019 СЕДМИ КЛАС Успех на второ класиране!

  • 125 527
  • 1 854
# 1 500
Направо си е шестица от тотото.
Виж целия пост
# 1 501
Във Варна активираха бутона Трето класиране чак след около 2 часа в профила на детето, така че потърпете малко и смятайте Simple Smile
Виж целия пост
# 1 502
Ами, София може да не качва нищо. Явно си остава с 4те свободни места в СМГ.
Обявени са....
Язък ми за пуканките! Joy

Ако утре минеш на начос със сосчета, вече няма да съм ти приятелка. Joy
Гръцки тиквички става ли? Joy
С'я, за един начос, няма да правим панаир!
Виж целия пост
# 1 503
Слънчева, много пържено, бе! Sad

Съгласна съм тук да си разпределим местата😀
Някой ще кандидатства ли за Строителство и архитектура  с НЕ ? Ако няма желаещи да мисля тая нощ.....

А така! Всички да се заявят с желания и бал, и Дидева ще спретне една екселска табличка и Че ви класира още тази вечер. Joy
Виж целия пост
# 1 504
Тц. Най-рано утре. Трябва да има съспенс. Тъкмо сме се настроили подходящо. Joy
Виж целия пост
# 1 505
Хм, и за немски има шансове, особено за момчета. Просто ви чета и стискам палци на смелите! Изплува ми в главата лафът на Стоичков относно пИчеленето! Успех, момичета и момчета!
Виж целия пост
# 1 506
Да попитам, на приятелката ми детето кандидатства и на първо и на второ класиране, и двата пъти е прието, но не се е записвало, сега желае да кандидатства и на трето класиране за много желаното училище, може ли да подава on-line или задължително трябва само в училище гнездо? Тя ще се обади утре да попита в РУО Варна, но ако знаете ще и бъде по-спокойно Simple Smile
Виж целия пост
# 1 507
Щом не е записано, може.
Виж целия пост
# 1 508
Свободните места за София се появиха в "план-прием" в профила.
Виж целия пост
# 1 509
На сайта на 7мо СУ в София има обявени свободни места за трето класиране.
Виж целия пост
# 1 510
Дидева благодаря за отговора Simple Smile
Виж целия пост
# 1 511
Хм, и за немски има шансове, особено за момчета. Просто ви чета и стискам палци на смелите!

Тъка ми отвътре, но някакси се настроихме и приехме. Мъжете у дома казаха НЕ Trollface

Ако Дидева ще ни класира, да приготвям колетите 🥰
Виж целия пост
# 1 512
А след трето класиране пускат ли статистики?
Виж целия пост
# 1 513
Ани, гледах ги тия 4 места в НЕГ и си мислех за вас, дали няма да се пробвате.
Блазнят доста Joy

Пускат статистика, да.
Виж целия пост
# 1 514
Внимавайте с това сравняване на точки в темата. Ще обяви някой висок бал, за да откажа конкуренцията. Trollface

Какво измръзнало узо имам за тези тиквички.... Нали я записах момата, та мога вече да сменя бЕлото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия