16.07 - 27.07.2019 СЕДМИ КЛАС Успех на второ класиране!

  • 125 517
  • 1 854
# 1 560
НЕГ и 73-то предполагам за момчета ги спрягате? защото за момичета не видях обявени места
Виж целия пост
# 1 561
Скрит текст:
Izida, склонна съм да се съглася с Na_Vesi_Pateto. Разбира се Дидева е абсолютно права, че за трето не може да се прогнозира статистически, но за 1АЕГ ми се виждат малки шансовете. За 2АЕГ са по-големи, ако е склонен на компромиси с втория език. Във ФЕГ също има 3 места, ако му е опция. Балът му е по-висок от минималния за първо класиране там. Но явно не го е писал преди 32-ро /или поне не всички паралелки/, защото щеше да влезе там на първо класиране. Малък е рискът да не се класира отново в 32-ро на трето класиране, а и неговото място ще остане за четвърто, но все пак има такъв риск, а при минимален шанс за желаната паралелка, не знам дали си струва да се поема. Вероятно и ти си си направила този анализ. Ако балът му беше близък до минималния от второ класиране за въпросната паралелка в 1АЕГ, аз би се хвърлила, но в този случай... не знам какво да ти кажа. Бих действала и ако 2АЕГ с друг втори език и ФЕГ са му предпочитани пред 32-ро, но аз съм си рисков тип. Ако детето е доволно и не му се рискува, не иска 2АЕГ и ФЕГ, може би е по-добре да запазите положението и евентуално да чакате четвърто класиране, което, ако се провежда като миналата година, на практика е безрисково.

Привет и от мен! Тихо, ненатрапчиво и редовно си ви чета, сипвам си, пак чета...Чувствам се,като Хемингуей замислящ роман. Изключително забавни сте в полезността си. Младежът е записан в паралелка,добавена буквално в последния момент-софтуер с АЕ в 119-то. Признавам,не знаех нищо за там,но от толкова места, убедително при това,ми похвалиха училището,че чак се развълнувах,че е попаднал на добро място. Обаче,червейчето си гризе в мен,най-голямо желание бе 1 АЕГ... Балът му не стига за там и аз нямам енергия за никакви битки,чакане, напрежение,нито 3-то,нито 5-то, въпреки,че той мълчаливо и упорито клати глава,че иска,ако се отвори възможност. Затова,бих искала,да "повдигна" темата с въпрос за 4- то класиране,какво представлява всъщност,каква е процедурата и защо Sanaka го нарече "безрисково"? От сърце желая фойерверки от щастие на рискуващите, смятам,че това е отличен житейски урок за децата и родителите- не се отказваш,опитваш докрай,за да заличиш съмнението "ех,ако бях...", което може да се окаже много вредно в един живот.
Виж целия пост
# 1 562
НЕГ дали да се спряга изобщо? Ако е грешна справката и там няма свободни места, това доста променя картината.
mavmava, за момчета Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 1 563
Скрит текст:
Izida, склонна съм да се съглася с Na_Vesi_Pateto. Разбира се Дидева е абсолютно права, че за трето не може да се прогнозира статистически, но за 1АЕГ ми се виждат малки шансовете. За 2АЕГ са по-големи, ако е склонен на компромиси с втория език. Във ФЕГ също има 3 места, ако му е опция. Балът му е по-висок от минималния за първо класиране там. Но явно не го е писал преди 32-ро /или поне не всички паралелки/, защото щеше да влезе там на първо класиране. Малък е рискът да не се класира отново в 32-ро на трето класиране, а и неговото място ще остане за четвърто, но все пак има такъв риск, а при минимален шанс за желаната паралелка, не знам дали си струва да се поема. Вероятно и ти си си направила този анализ. Ако балът му беше близък до минималния от второ класиране за въпросната паралелка в 1АЕГ, аз би се хвърлила, но в този случай... не знам какво да ти кажа. Бих действала и ако 2АЕГ с друг втори език и ФЕГ са му предпочитани пред 32-ро, но аз съм си рисков тип. Ако детето е доволно и не му се рискува, не иска 2АЕГ и ФЕГ, може би е по-добре да запазите положението и евентуално да чакате четвърто класиране, което, ако се провежда като миналата година, на практика е безрисково.

Привет и от мен! Тихо, ненатрапчиво и редовно си ви чета, сипвам си, пак чета...Чувствам се,като Хемингуей замислящ роман. Изключително забавни сте в полезността си. Младежът е записан в паралелка,добавена буквално в последния момент-софтуер с АЕ в 119-то. Признавам,не знаех нищо за там,но от толкова места, убедително при това,ми похвалиха училището,че чак се развълнувах,че е попаднал на добро място. Обаче,червейчето си гризе в мен,най-голямо желание бе 1 АЕГ... Балът му не стига за там и аз нямам енергия за никакви битки,чакане, напрежение,нито 3-то,нито 5-то, въпреки,че той мълчаливо и упорито клати глава,че иска,ако се отвори възможност. Затова,бих искала,да "повдигна" темата с въпрос за 4- то класиране,какво представлява всъщност,каква е процедурата и защо Sanaka го нарече "безрисково"? От сърце желая фойерверки от щастие на рискуващите, смятам,че това е отличен житейски урок за децата и родителите- не се отказваш,опитваш докрай,за да заличиш съмнението "ех,ако бях...", което може да се окаже много вредно в един живот.
Следила си като Хемингуей, но си пропуснала че предварително трябва да си приготви копие на дипломата за да атакуваш 4то.Ако си го направила, може да се пробваш, стига от училището да разрешат с копие. Иначе трябва да отписваш за оригинала
Виж целия пост
# 1 564
Следила си като Хемингуей, но си пропуснала че предварително трябва да си приготви копие на дипломата за да атакуваш 4то.Ако си го направила, може да се пробваш, стига от училището да разрешат с копие. Иначе трябва да отписваш за оригинала .
  Ако е в същото у-ще, но др.паралелка, пак ли трябва нотариално заверено копие диплома? Фактически оригинала е при тях?
Виж целия пост
# 1 565
Скрит текст:
[/url][/i][/b]
Izida, склонна съм да се съглася с Na_Vesi_Pateto. Разбира се Дидева е абсолютно права, че за трето не може да се прогнозира статистически, но за 1АЕГ ми се виждат малки шансовете. За 2АЕГ са по-големи, ако е склонен на компромиси с втория език. Във ФЕГ също има 3 места, ако му е опция. Балът му е по-висок от минималния за първо класиране там. Но явно не го е писал преди 32-ро /или поне не всички паралелки/, защото щеше да влезе там на първо класиране. Малък е рискът да не се класира отново в 32-ро на трето класиране, а и неговото място ще остане за четвърто, но все пак има такъв риск, а при минимален шанс за желаната паралелка, не знам дали си струва да се поема. Вероятно и ти си си направила този анализ. Ако балът му беше близък до минималния от второ класиране за въпросната паралелка в 1АЕГ, аз би се хвърлила, но в този случай... не знам какво да ти кажа. Бих действала и ако 2АЕГ с друг втори език и ФЕГ са му предпочитани пред 32-ро, но аз съм си рисков тип. Ако детето е доволно и не му се рискува, не иска 2АЕГ и ФЕГ, може би е по-добре да запазите положението и евентуално да чакате четвърто класиране, което, ако се провежда като миналата година, на практика е безрисково.

Привет и от мен! Тихо, ненатрапчиво и редовно си ви чета, сипвам си, пак чета...Чувствам се,като Хемингуей замислящ роман. Изключително забавни сте в полезността си. Младежът е записан в паралелка,добавена буквално в последния момент-софтуер с АЕ в 119-то. Признавам,не знаех нищо за там,но от толкова места, убедително при това,ми похвалиха училището,че чак се развълнувах,че е попаднал на добро място. Обаче,червейчето си гризе в мен,най-голямо желание бе 1 АЕГ... Балът му не стига за там и аз нямам енергия за никакви битки,чакане, напрежение,нито 3-то,нито 5-то, въпреки,че той мълчаливо и упорито клати глава,че иска,ако се отвори възможност. Затова,бих искала,да "повдигна" темата с въпрос за 4- то класиране,какво представлява всъщност,каква е процедурата и защо Sanaka го нарече "безрисково"? От сърце желая фойерверки от щастие на рискуващите, смятам,че това е отличен житейски урок за децата и родителите- не се отказваш,опитваш докрай,за да заличиш съмнението "ех,ако бях...", което може да се окаже много вредно в един живот.
Следила си като Хемингуей, но си пропуснала че предварително трябва да си приготви копие на дипломата за да атакуваш 4то.Ако си го направила, може да се пробваш, стига от училището да разрешат с копие. Иначе трябва да отписваш за оригинала

Направила съм,даже няколко. С документи винаги постъпвам така.Simple Smile
Виж целия пост
# 1 566
По повод разминаването на справката и системата - мисля си, че справката е на база книжата от училищата, а в системата автоматично се отразява това, което ѝ е подадено. Ако още има неактуализирани профили...
Виж целия пост
# 1 567
Цитат
Направила съм,даже няколко. С документи винаги постъпвам така.Simple Smile
Нищо не пречи да пробваш, а и не губиш в такъв случай.
Аз също не виждам местата от НЕГ. Не че имаме там амбиции но се зачудих защо е така. И предполагам рискуващите с висок бал са кандидати за там.
Виж целия пост
# 1 568
Следила си като Хемингуей, но си пропуснала че предварително трябва да си приготви копие на дипломата за да атакуваш 4то.Ако си го направила, може да се пробваш, стига от училището да разрешат с копие. Иначе трябва да отписваш за оригинала
Или да си го разпечата от регистъра на документите.
Виж целия пост
# 1 569
ve4erniza,
Скрит текст:
Izida, склонна съм да се съглася с Na_Vesi_Pateto. Разбира се Дидева е абсолютно права, че за трето не може да се прогнозира статистически, но за 1АЕГ ми се виждат малки шансовете. За 2АЕГ са по-големи, ако е склонен на компромиси с втория език. Във ФЕГ също има 3 места, ако му е опция. Балът му е по-висок от минималния за първо класиране там. Но явно не го е писал преди 32-ро /или поне не всички паралелки/, защото щеше да влезе там на първо класиране. Малък е рискът да не се класира отново в 32-ро на трето класиране, а и неговото място ще остане за четвърто, но все пак има такъв риск, а при минимален шанс за желаната паралелка, не знам дали си струва да се поема. Вероятно и ти си си направила този анализ. Ако балът му беше близък до минималния от второ класиране за въпросната паралелка в 1АЕГ, аз би се хвърлила, но в този случай... не знам какво да ти кажа. Бих действала и ако 2АЕГ с друг втори език и ФЕГ са му предпочитани пред 32-ро, но аз съм си рисков тип. Ако детето е доволно и не му се рискува, не иска 2АЕГ и ФЕГ, може би е по-добре да запазите положението и евентуално да чакате четвърто класиране, което, ако се провежда като миналата година, на практика е безрисково.



Привет и от мен! Тихо, ненатрапчиво и редовно си ви чета, сипвам си, пак чета...Чувствам се,като Хемингуей замислящ роман. Изключително забавни сте в полезността си. Младежът е записан в паралелка,добавена буквално в последния момент-софтуер с АЕ в 119-то. Признавам,не знаех нищо за там,но от толкова места, убедително при това,ми похвалиха училището,че чак се развълнувах,че е попаднал на добро място. Обаче,червейчето си гризе в мен,най-голямо желание бе 1 АЕГ... Балът му не стига за там и аз нямам енергия за никакви битки,чакане, напрежение,нито 3-то,нито 5-то, въпреки,че той мълчаливо и упорито клати глава,че иска,ако се отвори възможност. Затова,бих искала,да "повдигна" темата с въпрос за 4- то класиране,какво представлява всъщност,каква е процедурата и защо Sanaka го нарече "безрисково"? От сърце желая фойерверки от щастие на рискуващите, смятам,че това е отличен житейски урок за децата и родителите- не се отказваш,опитваш докрай,за да заличиш съмнението "ех,ако бях...", което може да се окаже много вредно в един живот.

В 119 има общо 10 свободни места с АЕ в 3 паралелки.
Колко е балът на детето?
Училището освен, че е с известен директор, обичаш светлините на прожекторите, не се сещам да блести с нещо - квартално училище.
Знаете ли всъщност какво ще учи в този профил? Защото ако не държите на него, а на АЕ, то места останали в училището бол.
За 4то класиране от атрактивните места е вероятно е да остана, но от децатс от отписали след като са видяли свободните места за 3то.

От моята камбанария:
Ако детето ми не бе попаднало в хубава паралелка/училище, т.е. не успяло за план А, прескочило план Б и класирано по план В щях да се превърна в рисков играч. Отчитам и факта, че при разглеждането на училищата 119 за нас краен вариант.
Виж целия пост
# 1 570
Някой питал ли е РИО за разминаването на свободните места за 3-то класиране между справката и реалните места?
Виж целия пост
# 1 571
Както сме записани и не ми излизат местата в системата, ако не прочета тук, хуквам на ранина с четирите деца, едното от които е с температура, тегля оригинали, бягам с катуна към гнездото и там - йок, няма НЕГ Rage

Ние пасуваме де, но хипотетично...

Едит: видях ги в системата, много съм зле 😂  Но хипотетичната ситуация си остава де
Виж целия пост
# 1 572
Според вас да пускам ли заявлението или да изчакам да оправят нещата. Няма да пишем НЕГ.
Виж целия пост
# 1 573
Изчакай . Срока нали е днес и утре.
Виж целия пост
# 1 574
Изчакай . Срока нали е днес и утре.


А и вие нали само електронно, имате време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия