2 АЕГ "Томас Джеферсън" - тема 2

  • 67 621
  • 773
# 285
Нашата учителка по АЕ я смениха в 9 клас, класната - също.
Добре дошли на новите мами на гимназисти Simple Smile . И успех на децата!
Виж целия пост
# 286
Да ви попитам нещо - предполагам се учи на две смени, или?
В колко часа се започва сутрин - някакъв шанс да е от 8:00? Grinning
Виж целия пост
# 287
И аз с въпрос относно смените 😄 Назад в темата прочетох, че не всички осмокласници са в една смяна. Какво е разпределението на паралелките?
Виж целия пост
# 288
Две смени. От 7:30.
Сина ми казва "Чудя се дали искам присъствено или дистанционно обучение... Друго си е човек да се наспи и да е в час от 10 до 14-15ч, а не това нечовешко ставане... Иначе предпочитам на място."
Виж целия пост
# 289
Записахме се. Конедарева ще е вероятно на 8 ж клас. Отзиви? Съвети Wink
Приятна организация на записването, малко пренавити ми се видяха. Два пъти ми обясниха за иновативната система. Все пак сме приети, предполагам че на този етап би трябвало да знам за какво става въпрос...
Виж целия пост
# 290
Е аз пък не попитах.
Към момента май не искам да проучвам. Изтощих се вече тази година от прогнози, планове и сметки.
По-скоро ми мина тревожната мисъл през главата да не се наложи да преподавам английски в случай на поредното ДО.
Виж целия пост
# 291
Ще преподавам... това не ме притеснява.
Здраве да е.
Виж целия пост
# 292
На две смени са .А, б, в и г клас започват първа смяна от 7:30. Останалите са от 13:30. Поне така беше до сега.
Виж целия пост
# 293
Ще преподавам... това не ме притеснява.
Здраве да е.
Дано не се налага и без да има ДО
Виж целия пост
# 294
Ами дано. 😁
Вече на нищо не бих се учудила - цяла математика изнесохме на свой семеен гръб в уж доброто училище - явно това ни е нивото на образованието.
Ама все пак по-добре да не става така, омръзна ми вече.
Виж целия пост
# 295
Здравейтe,
Много се вълнувам.
Днес записах дъщеря ми в паралелката АЕ/НЕ/Биология/Химия. Платихме учебниците и 6 броя различни цветове тениски. Тя си избра Л размер, че обича да са Й по-широки.
Цялото ни семейство се надява да не стартира учебната година с ДО.
Виж целия пост
# 296
Записахме се. Конедарева ще е вероятно на 8 ж клас. Отзиви? Съвети Wink
Приятна организация на записването, малко пренавити ми се видяха. Два пъти ми обясниха за иновативната система. Все пак сме приети, предполагам че на този етап би трябвало да знам за какво става въпрос...
Хепи, в сайта им видях, че това е учител по английски. А днес дамата, която обесняваше за езиците, каза, че ще преподава английския, но нямало да е класен. Но може и да не съм разбрала.
 След 8 клас сменя ли се класния ръководител?
Виж целия пост
# 297
Ми може би ще им е по английски. Тя беше де.  Доколкото четох, се сменя след 8 клас, и учителя, и класния. Няма значение. Каквото такова Simple Smile
Виж целия пост
# 298
Зависи по какво е класният. Малко ми е неактуално инфото вече, но преди по-голямата част от паралелките се поемаха от класен, преподаващ по съответния профил. Класната на дъщеря ми беше по биология и им беше класен от 8-ми клас до завършването. Сега нещата с профилите стоят по-различно и може да има промяна.
Виж целия пост
# 299
А преди около още 100 години всички класни ръководители бяха задължително по АЕ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия