Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са необходимите документи за записване в 8 клас във Втора английска езикова гимназия "Томас Джеферсън"?
Може ли записването в гимназия да се направи без присъствието на детето и могат ли учебниците и униформата да бъдат поръчани по-късно?
Какво е работното време за записване на нови ученици в гимназия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са необходимите документи за записване в 8 клас във Втора английска езикова гимназия "Томас Джеферсън"?
-
Може ли записването в гимназия да се направи без присъствието на детето и могат ли учебниците и униформата да бъдат поръчани по-късно?
-
Какво е работното време за записване на нови ученици в гимназия?
-
Какви са разходите за учебници и униформа в гимназията?
-
Каква електронна система за дневник използва училището?
Но пък много готина, харесваха си я много. В 9 клас ги пое учителката по история (класа беше с профил География и Математика), хем й имат страха, хем са си приятелчета... и аз много я хатесвам като класен. За 11 и 12 клас не е ясно с допълнителния избор на профил... повече от половината клас го сменят, конкретния клас с геограгичката не мелят хич, та масово заявленията бяха с друг профил. Още нямаме информация как ще е организацията по класове и часове.
Попътен вятър на децата ви в гимназията. Дано се пооживим, че доста сме "кротички" тук 