Някаква е поздравила Гюнгьоров и му е пожелала късмет с ей тази снимка -

Вероятно е това да е новото заведение, за което писахте.

Доколкото разбрах Гюнгьор си има и ортак 
Може да има и други
Ама лято е, може да са му се събрали няколко почивни дни барабар с Байрама и да е литнал
То пък ще е егати почивката ако е хукнал за Америка- ще откара 2 дена престой по летища и самолети
По-вероятно е да се цамбурка някъде и да лови риба 
Не мога да съм сигурна, няма как, но май приятелството им с Иляс е леко в историята, както съдружието на въпросния с Лабумски
Иначе поне Дуда щеше да блесне на откриването, ако Ча е бил зает. 

огън гифките не са в нов пост , като рових ги видях, иначе щях да ги изпусна. 

Който има достъп до сторито може да я види, каченото там остава само 24 часа.
Колкото и да му е неприятно трябва да държи повече на феновете си
Марги ако пазиш гифката пусни я да се посмеем как се кълчеха организето



ще очакваме филма . Онур е при докторското дизи , там са Танер къдроското , Фикри от НИ .


Коментират че била родена в Измир, но родът и бил от Гърция. Другото странно нещо на снимката е мъжът и - бившия, който май пак е станал настоящ. Тя си знае, но тоя човек я изостави в момент когато тя имаше нужда от подкрепа.
Още като го видях в мъпета ме подразни с несъответстващата на героя му възраст, черен и рунтав на фона на русия си баща и червенокосата си майка. Отделно с лилавеещите венци и непочистения зъбен камък от долния ред зъби, съвсем не можех да го възприема като 19-20 годишен, за колкото ни го пробутваха. Сега като го виждам тук-там в роли съответстващи на реалната му възраст, на места даже ми изглежда симпатичен 

А той очевидно си има почивни дни и си ги използва активно, сам каза че имал прилични почивки, за разлика от предишните си работни места. Просто много на сериозно е приел играта на криеница от феновете си
А може и да не е бил с нея, но ние как да сме сигурни къде и с кого е бил?




Препоръчани теми