
Настоящата и една бивша с мъжа си.





Пък за банския който сякаш беше сглобен от различни останали парцали да не започвам. Отдавна модата не я свързвам с красота
Склонна съм да се съглася с тях, мернах едни от миналото лято на които беше бая провиснала
Пък сега както е отслабнала доста, миналогодишните и форми щяха да изглеждат като торбички пълни с пясък 



Не се зъби с конската усмивка е поносима.
Ще вземе съкровището с него . Очаквам преди това да го издебнат някъде

Важното е че са я оформили добре, като и гледам позата и сама си се радва на визията



















след смъртта на Лейла . Маниера му си слага ръцете зад тила . Всеки актьор си има негов стил на игра . 
имаше наскоро такива кадри и желания от почитателите . Великолепната четворка. Има такава фантастика с Джесика Алба .Гледала съм епизодите . Едва ли ще стане всичките в едно дизи .НащИ хора докато не ги видя отново в проект не съм сигурна ще се Разочароваме
Явно розовата парцалетка вече съвсем за нищо не става 






Важното е тя да си се разбира к'ви и се въртят...


да ви съобщя новината:
Няма да се учудя ако е вярно.
Харесва ми на последните снимки. Не може да й се отрече на Дуда, че тя също полага старание да изглежда добре.


Май съм го срещала това име, ама не мога да се сетя


Препоръчани теми