
!Благодаря ви за всичко през последните дни - внимателно ви изчетох

Айреее

! Ура!!!Айре
, Фенче
, Фиф
, Кате
, благодаря ви от сърце, прекрасни 

! Както и на Мелек тийм (Тереза 
и Мария 
)!!! Благодаря ви също, че ми позволихте да участвам и аз - скромно, но от сърце
! Голямо удоволствие! Ще цитирам Фиф 
Ми ай чИстито за рожбата ни
Лека да ви е! Искам да благодаря от сърце за превода на Фенка
, Фифка
, Ани
и Катя
+мен 
както и за труда и съдействието на Мелек теам!!
Приятно гледане! https://www.ok.ru/profile/578931771315
Фенче
, благодаря, джанъм
! Наистина имаше много страхотни и задълбочени коментари тогава от всички, всички вас
!
напр. си спомням, че много точно беше схванала една от основните теми - целебната сила на любовта, невероятен коментар беше споделила
Други също, но вече не помня кой точно какво беше писал, но беше удоволствие да се четат. Ире
, сииилно стискам палци за 11-ти и вярвам в теб
!Диве

, благодаря ти за изчерпателната и разнообразна информация! Като една от по-новите тук, винаги научавам много от теб, а като любител на разнообразието, винаги ми е интересно мнението ти
! И на гифчетата си царица
Коте
, липсваш ми с прекрасните си коментари!!! Докъде си със СП
?Фиф
, благодаря, мила
!Себи
, абсолютно!
и затова толкова добре се чувствам тук.Аз съм на Кузей и продължавам.Ще споделям само когато нещо много ме разтърси, но е велик сериал!Диди

, чакаме клипа/филм с нетърпение
!Гости


Сами


Пепи


Кети

Относно "Организирани работи 2"
: споделям мнението ви и много ми харесаха коментарите ви, Фиф, Фенче, Айре, Диве
! Мен комедия рядко може да ме разсмее, но тази успя
! Много точни и свежи попадения с репликите, много добре снимано, много добра игра. На повърхността е комедия, но всъщност има много неща, над които да те накара да се замислиш
- разбира се, с далеч по-малко вулгарен език
и по-малко жестокост и кръв...
Има много тънък хумор и една приятна кретения.
благодаря!
А на мен ми хареса филма, предвид глупостите, които съм гледала и аз като Фифка бях малко скептична в началото, но вярвах, че Йълмаз няма да напише нещо кофти, а и щом Киво е харесал сценария и се е навил да участва ми беше ясно, че няма да е лош. И тъй като аз превеждах първите 30 минути, още тогава споделих с Айрето, че филма май си го бива. И наистина, беше ми забавен и се посмях от сърце , а това ми е достатъчно
Освен Киво и Йълмаз, според мен и другите актьори бяха страхотни, особено Езги Мола, не бях я гледала, много ми хареса 
и не само.Изгледах половината филм....на мен определено ми създава настроение, усещам се, че го гледам леко ухилена

Не само ми хареса, а много, много ми хареса с превод!!!
...
Абе Организсето 2 не напразно GQ го признаха за най-добра комедия,
още преди премиерата.[/i]
Диве


GÜLOMBAYİR ГюломБайир
"Асоциация за приятелство и социализиране."
Сега видях, че табелата е с правописна грешка.
Пише се GÜLÜM BAYİR и означава нещо от сорта - смеещият се дилър.
Фиф, Айре
, за любимата сцена
!Поздравявам ви с тази песен (и аз, като теб, Диве
я харесвам много
)!Фенче, Айре, Фиф, Ире
, както вече споменах два пъти
, Бенсу ми е фаворитката и пожеланието за следваща партньорка на Киво и се радвам, че споделяте мнението ми
Тя е играла с Киво, така че сме по темата да я обсъждаме

нова снимка с нея
Ох, извинявам се за разпиления пост..., но да наваксам малко
! Прекрасна вечер
!

















Още ми е толкова мъчно и болно. Снощният епизод беше супер интересен и добре направен. Тази вечер също ще е такъв. А тия с тва спиране малко преди финала баш, нямам думи. Какви прекрасни моменти предстоят, когато Йълмаз брадърс се намерят.




Харесах Туба, знаеш... Харесах Сонгюл, (макар, че изглеждаше възрастна до Киво) Елчин, Йойкю, а и Седеф... 





_thickbox_default.jpg)


с визията на Джесур
Много искам да гледам отново "моя" Къванч. 

