Самотен съм... Не знам даже дали е мястото тук на темата...

  • 14 081
  • 493
# 195
Не знам колко пъти да напиша. Не знам и колко по-ясно да го напиша. Моля те, мръдни си малко мозъчните клетки и прочети пак

Много сладка двойка бихте били Smile

Поне ще има за какво да си говорят. Доокато се разберат, животът минал.Blush
Виж целия пост
# 196
Не знам колко пъти да напиша. Не знам и колко по-ясно да го напиша. Моля те, мръдни си малко мозъчните клетки и прочети пак

Много сладка двойка бихте били Smile
Ко? НЕ !!!
JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 197
Joy
Агента е много дърт за Тамаруто. Ще го обвинят, че се възползва от младежката наивност и иска да й плати морето, а нея- че е меркантилна и има daddy issues. Всичко е ясно в тоя форум Laughing
Виж целия пост
# 198
Стига бе, стига бе, какво съм ви направил?
JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 199
Joy
Агента е много дърт за Тамаруто. Ще го обвинят, че се възползва от младежката наивност и иска да й плати морето, а нея- че е меркантилна и има daddy issues. Всичко е ясно в тоя форум Laughing

Ааа, това променя нещата... или не 😄
Виж целия пост
# 200
Поне, ако е с мен ще има някакъв любовен опит после и ще разбере колко безсмислни са изследванията дето е чел. Агенте, такива като теб ги наричат дървени философи, дето все четат някакви неща, а опит нямат никакъв и все се бутат те да са прави и компетентни във всяко едно отношение
Виж целия пост
# 201
Баси, във какво се забърках?  LaughingLaughingLaughing

Поне, ако е с мен ще има някакъв любовен опит после и ще разбере колко безсмислни са изследванията дето е чел. Агенте, такива като теб ги наричат дървени философи, дето все четат някакви неща, а опит нямат никакъв и все се бутат те да са прави и компетентни във всяко едно отношение
Дооообре. Ще му кажа. Sunglasses Или пък няма....
Иначе самочувствие не ти липсва, не мога да отрека. Надявам се да е с покритие. Sunglasses
Виж целия пост
# 202
Тая тема ме кара да се запозная с пълната препоръчителна библиография на специалност Психология. Ще се радвам, ако някой ми предостави списъче.
За психиатрична литература не знам дали имам достатъчно мотивация.
Виж целия пост
# 203
Най - стария  мъжки номер е да провокира, чрез опониране,  а жената да му доказва грешната теза. GrinningJoy
Виж целия пост
# 204
Най - стария  мъжки номер е да провокира, чрез опониране а жената да му доказва грешната теза. GrinningJoy
Цъ, по - дълбоко е. Жената му казва, че всичко му е казала, а той вика - Кога, къде, дай доказателство.
Виж целия пост
# 205
Цъ, по - дълбоко е. Жената му казва, че всичко му е казала, а той вика - Кога, къде, дай доказателство.
Виж целия пост
# 206
Качеството на провокацията зависи от нивото на интелекта на двете страни също толкова, колкото и от възпитанието и манталитета им. Смятам, че Тамарау е отегчена също като мен, но е по-търпелива и още се занимава.
Виж целия пост
# 207

Не знам колко пъти да напиша. Не знам и колко по-ясно да го напиша. Моля те, мръдни си малко мозъчните клетки и прочети пак

Много сладка двойка бихте били Smile

Поне ще има за какво да си говорят. Доокато се разберат, животът минал.Blush

Наречи го Вселена, наречи го енергия.. 😂
Лято е, хората са в настроение 🥰
Виж целия пост
# 208
Качеството на провокацията зависи от нивото на интелекта на двете страни също толкова, колкото и от възпитанието и манталитета им. Смятам, че Тамарау е отегчена също като мен, но е по-търпелива и още се занимава.

Спирам, защото почнах да се чувствам забила да повтарям едно и също по възможно най-простия начин, а отсреща да не могат да вникнат
Виж целия пост
# 209
Поне, ако е с мен ще има някакъв любовен опит

Joy Joy
Да не напише човек шегица. Веднага се лепкат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия