СЕПТЕМВРИйски мами 2019 - Тема 6

  • 31 580
  • 764
# 120
И аз имам един мисед, но през далечната 2016 г. След това 2 загубени години при некадърни доктори. Затова така треперя за всяко нещо. На мен тонове не са ми пускали все още. Предполагам, че на 14.08. като отида на преглед и това ще ми е. Чувала съм, че повечето ходят всяка седмица, но аз гледам да се доверявам на доктора и да не се филмирам и затова.
Виж целия пост
# 121
Аз още не съм ходила на тонове, в 31+4 дни съм и май е рано за мен. На 16-ти съм на ЖК, тогава ми започва и 45-дневния болничен и предполагам от тогава ще започна и с ходенето на тонове.
Виж целия пост
# 122
И аз още не съм ходила на тонове (32гс).
Като е много топло - и на бебка не ѝ се мърда толкова. Днес е малко по-хладно тук и сутринта бая шаваше.
Виж целия пост
# 123
Мисля, че тоновете започват от 34та седмица, поне на мен докторката така ми каза. Аз утре влизам в 9ти месец.. вече ме дострашава😁
Виж целия пост
# 124
Аз съм 34 и не съм ходила на тонове, очертава се в 36-а да съм при АГ чак Sad За тонове от ЖК ли ви пращат?
Виж целия пост
# 125
Мен следящият ме лекар ме прати на тонове за първи път тази седмица (32 г.с.). След две седмици отново имам час за тонове и консултация и след това започвам да ходя всяка седмица.
Вчера ходих на много интересна лекция за кърменето във Fox Book Cafe, взех си и книгата на Христина Янева, която всички много препоръчват. С първото ми дете поради неправилен подход много бързо ми намаля кърмата и трябваше да дохранвам, та сега съм се амбицирала да е по-успешно.
В търсене на подходящи нощници съм и аз. Ето тук гледах нелоши, но ми се иска да пробвам, а локацията не ми е никак удобна.
Виж целия пост
# 126
И аз не съм ходила все още на тонове. В 32гс/1д. съм, шава доста и моята девойка за сега. На 08.08 съм на преглед и ще видим Simple Smile
Виж целия пост
# 127
Мен следящият ме лекар ме прати на тонове за първи път тази седмица (32 г.с.). След две седмици отново имам час за тонове и консултация и след това започвам да ходя всяка седмица.
Вчера ходих на много интересна лекция за кърменето във Fox Book Cafe, взех си и книгата на Христина Янева, която всички много препоръчват. С първото ми дете поради неправилен подход много бързо ми намаля кърмата и трябваше да дохранвам, та сега съм се амбицирала да е по-успешно.
В търсене на подходящи нощници съм и аз. Ето тук гледах нелоши, но ми се иска да пробвам, а локацията не ми е никак удобна.

Мерси за линка, много хубави са им нощничките в Сгушени, мислех че продават само раници и колички.
И аз си взех книгата на Хедра, но нещо съм бавна в четенето, още не съм я прочела...
Виж целия пост
# 128
Мен следящият ме лекар ме прати на тонове за първи път тази седмица (32 г.с.). След две седмици отново имам час за тонове и консултация и след това започвам да ходя всяка седмица.
Вчера ходих на много интересна лекция за кърменето във Fox Book Cafe, взех си и книгата на Христина Янева, която всички много препоръчват. С първото ми дете поради неправилен подход много бързо ми намаля кърмата и трябваше да дохранвам, та сега съм се амбицирала да е по-успешно.
В търсене на подходящи нощници съм и аз. Ето тук гледах нелоши, но ми се иска да пробвам, а локацията не ми е никак удобна.

Аз си взех  две нощници именно от сгушени. Работят само вторник и събота (май и четвъртък ) след 11:30 отварят.  Добре че, ги мерех на място , защото номерацията е някаква руска и 42-С, 44-М, 46-Л и т.н.
Но на място пък нямат размери от всичко.
Аз си взех тези:
http://sgusheni.com/produkt/%d0%bd%d0%be%d1%89%d0%bd%d0%b8%d1%86 … %b0%d1%82-%d1%81/

http://sgusheni.com/produkt/%d0%bf%d0%b0%d0%bc%d1%83%d1%87%d0%bd … b5%d0%bd%d0%bd-7/

Тези моделчета са една идея по- тънки, но ми идват малко късички, иначе са мн сладки:
http://sgusheni.com/produkt/%d0%bf%d0%b0%d0%bc%d1%83%d1%87%d0%bd … b5%d0%bd%d0%bd-8/

http://sgusheni.com/produkt/%d0%bf%d0%b0%d0%bc%d1%83%d1%87%d0%bd … 5%d0%bd%d0%bd-10/

П.С тази ми е любимата рокля, но още като ходих преди 3 седмици имаше само XL... --> http://sgusheni.com/produkt/%d0%bf%d0%b0%d0%bc%d1%83%d1%87%d0%bd … %b8-%d0%b2%d0%b5/
Виж целия пост
# 129
Ох, аз съм на тонове още от 27- ма, през седмица, но аз съм от сложните... От 6.08 започвам всяка седмица.
Книгата на Хедра и аз я препоръчвам, стигнах средата, много ясно и простичко е обяснено всичко.
Ха, и нощница си взех от пазара, много съм доволна.
Виж целия пост
# 130
Момичета, случва ли ви се да повърнете чат пат на тоя етап? Преди месец повърнах една сутрин, сега си повърнах обяда. Няма ли край....
Виж целия пост
# 131
Хей, страхотни са тези нощници. Аз имам една от другите популярни с копчетата отстрани. https://magazinmonic.com/noshtnici/noshtnici-karmachki-rodilki-b … enni-c-42_63.html
Майка ми ми я купила и като видях XL реших, че ще ми е широка, но всъщност ми e точна Grinning
Сега ми се прииска да си поръчам и от Сгушени, може би отново ще взема XL. 77 кг съм в момента, би трябвало да ми е ок...
Виж целия пост
# 132
Момичета, случва ли ви се да повърнете чат пат на тоя етап? Преди месец повърнах една сутрин, сега си повърнах обяда. Няма ли край....
И аз съм така. А и през голяма част от времето ми се гади. С това повръщане в чудо съм се видяла. Понякога си мисля, че и след като родя ще продължава да е така Joy
Виж целия пост
# 133
Хей, страхотни са тези нощници. Аз имам една от другите популярни с копчетата отстрани. https://magazinmonic.com/noshtnici/noshtnici-karmachki-rodilki-b … enni-c-42_63.html
Майка ми ми я купила и като видях XL реших, че ще ми е широка, но всъщност ми e точна Grinning
Сега ми се прииска да си поръчам и от Сгушени, може би отново ще взема XL. 77 кг съм в момента, би трябвало да ми е ок...
И аз от Моник си взех нощница за кърмене с халат. Много хубава се оказа. Притеснявах се да не е тясна, че не изглеждат с място за корема, но са доста широки.
Виж целия пост
# 134
Моите първи тонове ще са другата седмица, когато съм 35 г.с, докторът каза 35-36 г.с.
Мерси за линка с пижамките, аз не съм готова с багажа все още Simple Smile
Сигурна съм, че всички ще приключим успешно с пухкави бебчета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия