СЕПТЕМВРИйски мами 2019 - Тема 6

  • 31 580
  • 764
# 135
Има намаление в МАМ---> https://www.mothercare.com/sale/clothing/?hideOutOfStock=true&am … in=0.00&sz=90
Виж целия пост
# 136
Момичета, случва ли ви се да повърнете чат пат на тоя етап? Преди месец повърнах една сутрин, сега си повърнах обяда. Няма ли край....

И аз съм така, на мен самото гадене и повръщане ми продължи чак до около началото на 5 месец и след това мисля, че всеки месец поне по веднъж съм повърнала ей така, от нищото я обяд, я закуска. Отделно нощем като се будя много ми се гади от киселините и гледам набързо да се изправя, за да не повърна. И аз се надявам след раждането да изчезне, но лошото е, че имам чувствтото, че самият ми организъм се “научи” че това е бързото решение да му олекне 😂😂 ии просто понякога не мога да се сдържам..
Виж целия пост
# 137
Момичета, някоя от вас прави ли масаж на перинеум? По принцип го дават от 32-34 седмица май, но тъй като аз бях малко по сложна едва преди ден два започнах(36та г.с.), но.... имам чувството, че изобщо не го правя правилно, а доста жени ми го препоръчаха, за да няма разкъсвания.

И още един неудобен въпрос относно хемороидите, преди съм имала, но са ми се възпалявали 1-2 пъти, сега напоследък се чувствам доста некомфортно и се притеснявам, че след раждането ще е още по-зле... можете ли тези пт вас, които имат подобни проблеми да ми препоръчат крем или нещо друго...ще съм много благодарна!
Виж целия пост
# 138
Fire lady, ти кой размер си вземаш от Сгушени и отговаря ли гръдната обиколка твоята с тази по размерите в табличката. Много са хубави
Виж целия пост
# 139
Fire lady, ти кой размер си вземаш от Сгушени и отговаря ли гръдната обиколка твоята с тази по размерите в табличката. Много са хубави
Като цяло много зависи от модела нощница , и двете са Л размер, но розавата с котето е някак по-голяма. И сега като гледам таблицата си отговарят, но пак зависи от кой модел точно.
Тези по-тънките, които повечето са 90см дължина (аз съм 1,66см и ми идват къси с тоя корем)- според мен са умалени (и съответно и гръдната обиколка е по-малка) или самата кройка някак ги прави по-тесни. Пробвала съм ги със сутиен 80C съм сега и мисля и в болницата да съм със сутиен под нощницата, защото и във вкъщи си седя така и ми е много удобно. Иначе са памучни и ще се отпуснат при всички положения. Simple Smile
Виж целия пост
# 140
Момичета, някоя от вас прави ли масаж на перинеум? По принцип го дават от 32-34 седмица май, но тъй като аз бях малко по сложна едва преди ден два започнах(36та г.с.), но.... имам чувството, че изобщо не го правя правилно, а доста жени ми го препоръчаха, за да няма разкъсвания.

И още един неудобен въпрос относно хемороидите, преди съм имала, но са ми се възпалявали 1-2 пъти, сега напоследък се чувствам доста некомфортно и се притеснявам, че след раждането ще е още по-зле... можете ли тези пт вас, които имат подобни проблеми да ми препоръчат крем или нещо друго...ще съм много благодарна!

И аз започвам с масажа другата седмица (34-та). Четох, че няма проблем да се започне и по-рано, но нямало голяма полза.
Иначе съм много ентусиазирана и аз, ако може да избегна разкъсванията.
Виж целия пост
# 141
Какъв е този масаж, може ли някакъв линк как се праяи
Виж целия пост
# 142
Ехааа манекенки.🌞🤗 браво на вас, казвам го разбира се абсолютно позитивно и закачливо, 77кг май забременях, след аборта бяха останали няколко.кг, иначе нормална и прекрасна съм.си дори на 73кг, гръдна 90Д, височина 168см., таааа мисълта ми бе за размерите нощници, не смея да рискувам.
От Алиекспрес поръчах сутиените 95Е.... бикини и нощница трябва на място да видя някъде, че се чувствам наистина като кит, а си имам и 20тина качени кг. Относно това се обръщам и.към други.от вас ако има с Хашимото. Имате ли идея когато кърмим как ще приемаме хормоните 😒
Виж целия пост
# 143
Meri_Mar, малко завиждам за гръдна 90Д... с моите скромни 75А-Б. Grinning
Виж целия пост
# 144
https://youtu.be/Wm2aqVOG6Tc тук е показан.. това е масаж, който да предотврати разкъсванията по време на раждане. Аз си взех масло на Веледа.
Виж целия пост
# 145
Не ви ли пречи корема като го правите? Аз още не съм започнала, но като гледам клипчето...
Виж целия пост
# 146
Относно това се обръщам и.към други.от вас ако има с Хашимото. Имате ли идея когато кърмим как ще приемаме хормоните 😒

Meri_Mar, нямам Хашимото, но на лекцията за кърмене, на която бях, казаха, че няма проблем да се кърми, докато се приемат хормоните. Имам близка, която е с премахната жлеза и е изцяло на заместваща терапия, кърми и двете си деца по година и половина.
Виж целия пост
# 147
Ехааа манекенки.🌞🤗 браво на вас, казвам го разбира се абсолютно позитивно и закачливо, 77кг май забременях, след аборта бяха останали няколко.кг, иначе нормална и прекрасна съм.си дори на 73кг, гръдна 90Д, височина 168см., таааа мисълта ми бе за размерите нощници, не смея да рискувам.
От Алиекспрес поръчах сутиените 95Е.... бикини и нощница трябва на място да видя някъде, че се чувствам наистина като кит, а си имам и 20тина качени кг. Относно това се обръщам и.към други.от вас ако има с Хашимото. Имате ли идея когато кърмим как ще приемаме хормоните 😒

Доколкото знам, веднага след раждането си приемаме същата доза както по време на бременността. Постепенно се намалява в зависимост от кръвните изследвания. Иначе таблетки те се пият 2 часа преди кърмене, за да е сигурно, че не преминават в млякото.
Виж целия пост
# 148
Момичета, случва ли ви се да повърнете чат пат на тоя етап? Преди месец повърнах една сутрин, сега си повърнах обяда. Няма ли край....

Да, случва ми се почти всяка седмица по 1-2 пъти. Даже днес ми се случи, изядох един кроасан с шунка и кашкавал, май той ми подразни стомаха. Отделно бях със сърцебиене и хич не се чувствах добре. Случвало ми се е и като имам киселини.
Виж целия пост
# 149
Аз изядох на обяд едно телешко кюфте с малко варена царевица и домат и си повърнах червата.... още не съм яла от тогава. Само един банан посмях. Странното е, че преди 5-6 дни ядох същото без проблем....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия