Искам да кажа ... (161) през август 2019

  • 67 983
  • 1 398
# 285
Tuty, на 9 е Калино. Иначе и той използва от деодорантите на баща си, но само в специален случай. Разбирай напръсква цялата къща. Прибрала съм скъпите парфюми, а детските не ги харесва.
Ние за коледа пак ще сме в Австрия, та проучвам къде можем да отидем.

Тук са изкарали украсите за Тенксгивинг и за Хелуин.
Виж целия пост
# 286
Добро утро,

Поли, радвам се да те "видя". Как сте с дечицата?

Няма никакво инфо за Шугър и Джони, знаем само, че и днес трябва да стискаме палци - трябва да излязат резултатите.  Praynig

Титина, че не е ли рано? Аз лично не харесвам, като изкарат коледните украси, още от октомври. Някак, много комерсиално ми идва, ама кой ли ме пита!  Mr. Green

Вчера беше тежик ден, днес пак се очертава такъв, ама поне довечера ще се виждаме с брат ми и от сега го броя хубав! Той е във Франция и се виждаме веднъж годишно, та ми е мило и хубаво! Heart Eyes

Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 287
Бубе, рано е да, но не ми попречи да си купя една торба черепчета:laughing:
Виж целия пост
# 288
Ти ще не спиш бе момиче?
Виж целия пост
# 289
Че то е 10.40. Имам още време
Виж целия пост
# 290
Добро утро. Да заредим палците за Шугър!
Виж целия пост
# 291
Добро утро!

Днес излизат резултатите на Джони, та и аз стискам палци да са перфектни!

Не спах добре, нервна съм, боли ме кръст. Вчера беше смотан ден... Много взе да ми писва. Искам нещо да променя,  дано скоро имам възможност. 

Днес милата ми дружка има рожден ден. Да ми е жива и здрава и да сбъдне мечтата си ❤ В събота ще празнуваме.

Спорен ден, банда!
Виж целия пост
# 292
Али, промени посоката! Замини на море. Да е здрава дружката ти.
Виж целия пост
# 293
Маре, няма как и това ми е дерт също.
Виж целия пост
# 294
Добро утро!

Поли, здрасти!
Как сте? Кажи? Grinning

Титина, имам точно такива чайове Grinning С джинджифил и детокс, много са хубави! Grinning
Но при нас няма лавандула, заинтригува ме, ще потърся Heart Eyes
Стискам палци за Джонката!

Много се радвам като споделяте хубавите емоции, от почивките си!
И снимки, моля! Grinning
Маре, поправяй се и отивайте някъде! Hug

Али Hug
Виж целия пост
# 295
Добро утро!
Стискаме палци за Джони.
Али, да е здрава дружката ти. А ти не се отчайвай.
Макар че аз също съм в такъв един никакъв момент. От три седмици вуйчо ми е по-добре и не се налага ежедневно ходене при него и уж трябваше да се почувствам по-добре, то дойде друго, та сега пак не мога да се отпусна. Взе вече да ми писва все да съм на педал и все да има нещо за правене и мислене. Искам един месец поне, в който да нямам особени грижи.
Виж целия пост
# 296
Съни 🤗 И това ще мине (на път съм да си го татуирам някъде...)
Виж целия пост
# 297
Така е, всичко минава Simple Smile Животът е хубав, но с всичкото, което минава, трупаме една умора, която от време на време е добре да освободим с не толкова натоварени периоди..
Виж целия пост
# 298
Добро утро, момичета /надявам се Митко и Куркума да са добре/!

Стискам палците за Джони!

Съни, Алечка, пожелавам ви от сърце да са по-малко тежките периоди, а най-добре никакви да ги няма!

Поли, здрасти! Как си ти?
Виж целия пост
# 299
Хайде, днес, Шугърчето да ни зарадва с хубави новини Hands Pray fingerscrossed.

Добро утро kaffeetrmker_2. При нас е весело, с Буболече и малко куче smile3540.

Една приятелка казваше "Омръзна ми да живея в интересни времена. Искам да ми е скучно." Това по повод думите на Съни и Алечка.

Лек ден на работещите и приятна почивка на отпускарите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия