Искам да кажа ... (161) през август 2019

  • 67 984
  • 1 398
# 300
Добро утро!
Али, Съни,така ви разбирам Hug Има моменти, в които ми идва в повече да съм нонстоп на педал, но ... и това ще мине.
Шугър, чакаме добри новини Hug Всичко ще бъде наред.
Селесте, големи сладурковци Hug
Днес моя брат има рожден ден! Жив и здрав, и много щастлив да бъде!
Като деца празнувахме заедно, тъй като имаме четири дни разлика в датите. Избирахме си едната дата и майка правеше домашна торта с маслено-млечен крем Heart, понякога две, за да не се сърдим GrinningHeart
Виж целия пост
# 301
Жив и здрав да е Хрис.
Виж целия пост
# 302
Честит да, Хрис! Здрав и добър да е.
Бях до пощата и за пореден път ми предложиха да си платя за проследяване на пратка, което обаче е само до пределите на страната ни. А пратката е до Америка.
Селесте, чудна бухалка и кроки видях!
Виж целия пост
# 303
Селесте, страхотни дечица, да са ти живи и здрави!
Стискам палци за Джони, дано всичко е наред!
Успешен ден, банда!
Виж целия пост
# 304
Здравейте Hug

Добре сме. Децата са във ваканция. Големия от два месеца е на село с баба си и дядо си, малкия го гледа майка ми, аз на работа и така.
За изминалата почти година от както останахме сами, живота доказа, че колелото се върти и няма само лошо Heart
Виж целия пост
# 305
И аз - дзак Simple Smile

Поли Hug

Хрис, здрав да ви е!
Виж целия пост
# 306
Хрис, здрав и щастлив да е брат ти!
На Алечка приятелката също да е здрава и да сбъдне мечтата си!

Щях да слизам до спа центъра уж, но мм с главоболие и надзираването пак на мен се падна.

Поли, Hug
Виж целия пост
# 307
Хрис, да е жив и здрав брат ти!🤗
Виж целия пост
# 308
Здрави да са рождениците на Хрис и Але!

Селесте, страшни буболечки Heart Eyes

Умората освен че се трупа, в един момент се оказва, че не може и да бъде компенсирана Confused Много нерви и енергия похабих последните дни в работата, и то само защото някои други не си вършат тяхната. Съответно пречат и на мен да свърша моята.
Поне есенното море го уредихме, имам какво да чакам Joy
Виж целия пост
# 309
Бях до пощата и за пореден път ми предложиха да си платя за проследяване на пратка, което обаче е само до пределите на страната ни. А пратката е до Америка.
Нали имаш номер на бележката си. С него в сайта на USPS можеш да следиш движението на пратката из щарите. Преди това в сайта на български пощи гледаш кога напуска България.

Живи и здрави да са на Хри-с брат и и на Али приоятелката и.
Шугърче, чакаме добрите новини.
Виж целия пост
# 310
Привет!
Живи и здрави да са рождениците на Хрис и Али 🎂🥂🎊
Поли, добре дошла 🤗 както е казано " няма да е все така" радвам се за теб.
Фонсе, браво! Къде запази?
На мен здраво ми омръзна на морето, в петък мисля да се прибираме и понеделник ще ида малко при нашите 😁
Чакаме хубави новини за шугурчо ❤️

Виж целия пост
# 311
Вече добрите новини за Шугърчо са факт Grinning

Честито на близките рожденници! Живи и здрави да са ви и много да ви радват!

Виж целия пост
# 312
Ети, щях да те питам дали да си сипем по едно за здравето на Джони, ама нямам пиене.
Виж целия пост
# 313
Честито на всички, които имат повод за празнуване.

Искам да кажа, че се налага да се разделя с двуколесната ми любов, но вярвам, че всяко зло за добро.
Виж целия пост
# 314
Ети, щях да те питам дали да си сипем по едно за здравето на Джони, ама нямам пиене.

СипАх си водица аз Joy
С моето лечение.... Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия