Искам да кажа ... (161) през август 2019

  • 67 984
  • 1 398
# 315
О, верно, верно! Обаче после ще си наваксаш, нали? Joy
Виж целия пост
# 316
Четох сега за Джони и много се радвам. Ама тая вечер няма да пием,  Марѝ, че ще ни обявят за алкохолички Grinning  Утре вечер ми е работна, петък може да закрием седмицата, а и дежурствата ми за месеца.

landlake, как си? Тормози ли те бебето?

selleste, много добре изглежда Главатарци. На Rocca Resort ли сте?

Foncé, къде ще ходите? Чакаме отсега екзотични снимки.
Виж целия пост
# 317
A, Фенси, аз ще пийна една глътка от бирата на ММ, но първо трябва да се прибере от път. Все пак е за здравето на Джони.
Виж целия пост
# 318
О, верно, верно! Обаче после ще си наваксаш, нали? Joy

Оооо, Мари, пийвахме повече на младини! Сега по чаша, две бира. Зимата малко вино. Туй то. Пенсионерска работа Grinning
За Джонката ще се черпим на морето Grinning

И аз искам да знам къде ще ходите, Фонс, пък! Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 319
Здравейте,

чудесни новини за Джони Simple Smile Heart

Честити да са рождениците, здрави и щастливи!

Аз съм вече по майчинство Simple Smile почивам си, чета, гледам филми. Заслужих си да побездействам малко Simple Smile Лека - полека подготвям нещата от "списъка", който съм си направила. Утре съм на преглед и ще видим как вървят нещата Simple Smile Нямам никакви оплаквания към момента, освен това, че много искам да я гушна Heart Eyes
Виж целия пост
# 320
И аз съм с ограничение, Ети..... Уви, още се имам за млада, ама кот' доди.
Ленди, още малко остана. Има ли вече име? Не ни го казвай де, само си питам.
Виж целия пост
# 321
Мари, заради стомаха ли?
Как е той? Създава ли ти грижи?
А и ти си си девойка все още.

Ленди, почини си! Много добре звучиш! Hug
Виж целия пост
# 322
Не, Ети! Заради начина ми на хранене. Алкохол- само на екста парти и по повод. Иначе корема за сега е ок. Схванах му цаката.
Виж целия пост
# 323
Мексико ще е този път, момичета Blush

Ланди, поглези се Hug

И за миг не съм се съмнявала, че всичко ще е наред с Джони-бонбони Heart Eyes
Виж целия пост
# 324
Ааа, верно, Мари. Ти си се върнала към ВМ след стомаха. Аз я спрях. Закотвих едни кг. и не мърдам от миналата година. В интерес на истината В много малко хапвам!

Фонс, супер!
Виж целия пост
# 325
Зарадвах се на хубавите новини за Джони. Рано, преди да прочета, ми се допи чаша вино, все едно съм предусещала повода.

Фенси, в Главатарски хан сме. Рока нямаха свободни стаи до края на месеца. Гледката към язовира е наистина впечатляваща.

О, Фонс, ще плакна око със снимките ти. То това ще ми е, едва ли в този живот ще излезем от Европата Simple Smile
Виж целия пост
# 326
Честити д с празнуващите,здрави!

Линофрина защо така,нещо здравословно ли?
Мари,радвам се за "пупата" ти.

Ленд тръпна за бебето много.

О Фонс,снимкиии.
Другото го забравих.

Виж целия пост
# 327
Браво на Джони бонбони ❤

Ленд, почивай си, началото на края е, поспи си, помързелувай си, поглези се.

Честити да са рожденниците.

Ходихме тази вечер да се черпим семейно. Хем, че на малката изтървахме рд, хем че ги нямаше толкова време. Но друг ми е дерта. Реших да си облека една любима рокля, но уви едвам я закопчах. Приличах на ония баби дето са се вкопчили в младостта и са наденали минижуп 😂
Та и аз си имам "малка черна рокля" - черна е и ми е малка 😂😂😂
Виж целия пост
# 328
Мид, за щастие не е здравословно. Сложно е... ако се случи, надявам се да е за добро.

Много се радвам за Джончето Simple Smile

Ленд, не останало... лека и спокойна да е.
Виж целия пост
# 329
Добро утро,

Честити да са вчерашните празнуващи! Здрави и щастливи!

Прекрасните новини за Джони, вече са факт! Heart Eyes

Лина, дано е за добро!

Ленд, радвам се, че писа! Имаш всичкото право на света, да почиваш, да се подготвяш за великото събитие и да тръпнеш от вълнение. Почини си хубаво, после ще имаш цял живот да я гушкаш и да и се радваш! 
Чакаме новини от прегледа! Heart Eyes

Селесте, много хубави снимки видях, особено едната! Heart Eyes

Руми, много смешно прозвуча! Grinning Ама ти си висока мадама и едва ли са фатални 2-3 килца.

Ние снощи с братлето изкарахме до 12 и сега, глава-камбана, а съм пила само 1 безалкохолна бира.

Хубав ден, момичета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия