Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 216 972
  • 4 741
# 135
Милата Persevere, така изпържила със светлина в беден опит да си скрие ужасно гадната кожа. Не се прави така, госпожа. И понеже четеш тук, може да наблегнеш и върху научаването на основни техники, освен возенето на децата без столчета. Нали ти е професия. Wink https://www.instagram.com/p/Bv4o1bOlrej/  Да видиш как се прави.
Виж целия пост
# 136
Тази спирала като от преди 3 години отворена. 🤐 Наистина много лоша кожа и това със силна светлина от прожектор и филтри, представям си какво е без. Поне мъха да си беше махнала, за толкова силен грим предполага чисто като основа  лице.
Виж целия пост
# 137
Пълен ужас е това видео. Маже като  2 годишно дете тебешир върху асфалта.
Виж целия пост
# 138
На Джеферович грим изпълненията грам не ми харесват. Толкова си личи грима, който прави. Бях шокирана, че гримираше дъщерята на д-р Денкова за сватбения й ден. След като видях булката вече нямах съмнение кой е гримьора.
Виж целия пост
# 139
Милата Persevere, така изпържила със светлина в беден опит да си скрие ужасно гадната кожа. Не се прави така, госпожа. И понеже четеш тук, може да наблегнеш и върху научаването на основни техники, освен возенето на децата без столчета. Нали ти е професия. Wink https://www.instagram.com/p/Bv4o1bOlrej/  Да видиш как се прави.

И тук кожата на старта хич не ми е "мечтаната кожа", иначе резултатът е несравним с на Женя.
Джаферович ми е някак много неумела във всичко, с което се захваща. Може би единствено ме е впечатлявала с търпение и спокойствие в присъствието на децата (е, за кратко съм виждала по телевизията, де, не я следвам, не гледам видеа с нея, попадат ми спонсорирани или споделени тук във форума само), може пък там да има какво да споделя, но заниманията с грим, без да съм някакъв експерт аз лично, са аматьорски като резултат. Преди правеше някакви хендмейд неща, пак така... Иначе, на мен, въпреки че изскачат отвсякъде, Джаферович са ми симпатични. Може би заради хърватина повече Simple Smile, че южнославяните са ми слабост покрай образованието и времето, което изкарах там.
Виж целия пост
# 140
Да, и на мен мъжът й ми изглежда по-свестен от нея.
Виж целия пост
# 141
Милата Persevere, така изпържила със светлина в беден опит да си скрие ужасно гадната кожа. Не се прави така, госпожа. И понеже четеш тук, може да наблегнеш и върху научаването на основни техники, освен возенето на децата без столчета. Нали ти е професия. Wink https://www.instagram.com/p/Bv4o1bOlrej/  Да видиш как се прави.

И тук кожата на старта хич не ми е "мечтаната кожа", иначе резултатът е несравним с на Женя.
Джаферович ми е някак много неумела във всичко, с което се захваща. Може би единствено ме е впечатлявала с търпение и спокойствие в присъствието на децата (е, за кратко съм виждала по телевизията, де, не я следвам, не гледам видеа с нея, попадат ми спонсорирани или споделени тук във форума само), може пък там да има какво да споделя, но заниманията с грим, без да съм някакъв експерт аз лично, са аматьорски като резултат. Преди правеше някакви хендмейд неща, пак така... Иначе, на мен, въпреки че изскачат отвсякъде, Джаферович са ми симпатични. Може би заради хърватина повече Simple Smile, че южнославяните са ми слабост покрай образованието и времето, което изкарах там.

Аз не познавам човек, който да има "мечтана кожа", друга беше мисълта. Да спре да маже с баданарката, като очевидно кожата й е повече от трагична, пък усилията да се справи с нея не виждам да дават резултат. Ако има изобщо такива. То само със спонсорирани видеа не става.
А, между другото, въпросната жена от клипа, който съм пуснала, е имала доста проблемна кожа преди години. Всеки ден пуска сторита с продукти, които използва, без да са платени. От някои е доволна, от други не. Не й плащат.
Виж целия пост
# 142
Мисля, че с мъжа си са лика-прилика. И той се бута навсякъде, а по реалитита досега е показвал как върти интриги и е като махленска клюкарка.

ГеритУ показа банята, заради която уж избрала хотела, изсмях се с глас. Баня като от общежитие, сериозно ли?
Виж целия пост
# 143
https://www.nytimes.com/2018/09/30/business/media/instagram-infl … rs-penthouse.html
Виж целия пост
# 144
Не я разбирам Гериту. Не беше ли тя, която си купува Диор и т.н., а живее в не особено инстаграмабъл жилище?
Виж целия пост
# 145
Андреа Али е винаги свежа с грим, много ми харесва как се гримира, но без грим изглежда доста уморена. От нея научих как правилно да си слагам спирала и че не трябва да помпя четчицата в тубата, за да не влиза въздух и да не изсъхва. 😀 Не се интересувам от грим и рядко гледам видеа с такава насоченост, но тя умее да подчертава естествената си красота без да изглежда прекалено намацана и ми е приятно да я гледам Simple Smile
Виж целия пост
# 146
Продължават да разкриват изцепките на Николчето 😂
Скрит текст:
Имам усещането, че скоро ще гледаме клипче как подсмърча и се извинява
Виж целия пост
# 147
Колко е годишна тази жена? Изглвжда на много, които скри.

Тоя пергиш от предните страници, мазен прост като баненски налъм-да се убие!Егати безсмисленото същестуване. Чак се изумявам толкова нищо да не си направил със ебе си, че да си толкова дебилен. А постът му пък да не говорим ква тъпня е.

Джеферович преди да разбера, че е на 28,бях заложила на 40+
Виж целия пост
# 148
Джаферович е на 28 Dizzy FaceDizzy FaceDizzy Face Scream
Виж целия пост
# 149
И аз реагирах така 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия