Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 216 955
  • 4 741
# 90
Според мен я приканва за чистенето Joy
И аз баш това си помислих.
Но, би било хубаво, ако е бременна Simple Smile
Виж целия пост
# 91
Незнам дали Ели би забременяла преди да се омъжи,някак си ми изглежда че държи на сватбеното тържество и го заслужава в пълния му блясък просто е ценител...
Виж целия пост
# 92
От време оно не съм влизала.
Всъщност идвам, за да ви споделя, че имам нов химн.
Аз ли съм идиот, че се смея на такъв плосък хумор или смятайте как съм я намразила тая шефска повърня и в червата, та каквато и да е нейна пародия и гавра да ме кефи. Но се смях с глас и дойдох и тука да ви инфлуенсна.
https://m.youtube.com/watch?v=3R782CQ-scw
Виж целия пост
# 93
Незнам дали Ели би забременяла преди да се омъжи,някак си ми изглежда че държи на сватбеното тържество и го заслужава в пълния му блясък просто е ценител...
Е то забременяването да не става като щракнеш с пръсти, ама според мен не е бременна.
Виж целия пост
# 94
И според мен не е.
Нали преди около месец й махаха полип или каквото беше там.
Виж целия пост
# 95
Аз мисля, че в споделила на Пепе, че вече иска деца. Пепе, за да направи малко ПР го пуска като бомба, едно такова загадъчно, дали пак иска Ели да им чисти , дали Ели не е бременна.Ще се чудим още малко и ще разберем. Децата от аудиторията ѝ сигурно вече са пощуряли и пишат на нея или на Ели.
Виж целия пост
# 96
И според мен не е.
Нали преди около месец й махаха полип или каквото беше там.
Именно, не би трябвало да има как.
Виж целия пост
# 97
Дори и да го прави за ПР Пепе е мега гадно. Имаш приятелка, която иска деца не се получава, имаше операция и ти си правиш шега?! Много умно Пепе.
Виж целия пост
# 98
И аз си мисля, че е за чистенето, той Филип нали каза, че е вършала в тях. И Пепе вместо да се засрами, че гост върви след тях, тя се шегува. 😕 О, свещена простота (и наглост бих включила аз)! Ако пък е бременна Ели и тази издава... 🤐
Виж целия пост
# 99
Все пак са доста близки приятели чак пък толкова да се навивате за една шега.
Виж целия пост
# 100
https://www.instagram.com/p/B0DBBEoHqeK/
Олее, горкия Ричко-Пичко... Съжалих го направо, заради това клипче Grinning

Само като се замисля, че и ТОЗИ ще се размножи някой ден... иде ми да пусна стори #докогашаиматакиваиндивиди
Виж целия пост
# 101
Ако аз чакам и искам, но не се получава, и получа такова включване от приятелката с две деца, и то без да съм бременна, леле. Изтрита е завинаги.
Ако пък съм бременна, няма по грубо и грозно да го кажеш така хоп. И това от човек, минал през проблем с кухо яйце.
За мен Пепе си е злобна и нагла. Преди кетчър като я солеше не бях съгласна, но си показа, че е точно права за Пепе и кухата й тиква, опа яйце.
Виж целия пост
# 102
Ако аз чакам и искам, но не се получава, и получа такива включване от приятелката с две деца, и то без да съм бременна, леле. Изтрита е завинаги.
Ако пък съм бременна, няма по грубо и грозно да го кажеш така хоп. И това от човек, минал през проблем с кухо яйце.
За мен Пепе си е злобна и нагла. Преди кетчър като я солеше не бях съгласна, но си показа, че е точно права за Пепе и кухата й тиква, опа яйце.
Абсолютно. Струва ми се абсолютна подигравка.
Дано Ели да е бременна, а Пепелджийска-Йепсон просто да е несъобразителна и да я издала.
Виж целия пост
# 103
И аз това си помислих passion, и в двата случая е много тъпа шега. Ако е бременна, да го намекне/оповести по такъв начин публично, а ако не, пак е тъпо. Защото, според мен, Ели от доста време иска деца, защо трябва да ръчкаш по такъв дебелашки начин темата..
Виж целия пост
# 104
Дъщерята на Мария от Lamartinia ще участва във филм.Чакам с нетърпение изявата и. Мартина е страхотно дете,много артистично.

Валерито ще показва брат си.Аз сега разбирам че тя има брат 🤔



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия