Подготовка за малкия човек - тема 8

  • 41 138
  • 752
# 270
Аз имам комплекта на Авент, от който съм ползвала само нокторезачката и четката за коса малко. За аспиратор този не става, бих ти препоръчала ръчен на Носко, в аптеките ги има и не е скъп. Няма смисъл да даваш толкова пари за комплекта, лично мое мнение де..
Виж целия пост
# 271
Аз имам комплекта на Авент, от който съм ползвала само нокторезачката и четката за коса малко. За аспиратор този не става, бих ти препоръчала ръчен на Носко, в аптеките ги има и не е скъп. Няма смисъл да даваш толкова пари за комплекта, лично мое мнение де..
Ппдкрепям твоето мнение , ако се закупят поотделно са по-евтини и можеш да прецениш кое да вземеш и кое не. Simple Smile
Виж целия пост
# 272
Може ли една бърза снимка на брошурата на Лидл.

Tук са дрехите за бременни - https://www.lidl.bg/bg/c/semeystvoto-mozhe-vsichko/c1157/w2
Виж целия пост
# 273
Необходима ли е задължително iso fix Base  за кошчето за новородено за колата Thinking обърках се вече само с колан ли се обгръща кошчето или трябва да бъде поставено на основа/база
Виж целия пост
# 274
Зависи от столчето.
Тези, които са от комбинкраните колички, т е кошчета за новородени се закрепят само с колани.
Виж целия пост
# 275
Не, става въпрос за самостоятелно закупено столче, по-конкретно - cybex anton 5
Виж целия пост
# 276
Не, става въпрос за самостоятелно закупено столче, по-конкретно - cybex anton 5
Това си е най-обикновено столче.Закрепя се с коланите.Няма вариант да се закрепя с изофикс.
Виж целия пост
# 277
Cybex aton 5 има вариант да се сложи с колана на колата и с база с изофикс. Зависи дали колата има опция изофикс.
Виж целия пост
# 278
Има, има Изофикс точно за това столче. С изофикса фиксирането става по-бързо и се води по-сигурно.
Виж целия пост
# 279
С какви марки мокри кърпички за бебенцата ще се запасите? Аз много исках да взема от така популярните water wipes, нали са предимно вода, обаче сега гледам са 60 бр в пакет за 8 лв. Scream Не са ли много скъпички? Предвид по колко ще вървят на ден направо ще се разоря Joy Ще трябва да комбинирам и с други видове, няма как само тях.
Виж целия пост
# 280
8лв за мокри кърпи няма как да дам.
Евала им на маркетинга обаче. Grinning
Pampers ползвахме, Kaufland редовно пускат промо цени.
В момента ползваме Mamia и съм супер доволна, както и от памперсите им.
Виж целия пост
# 281
Аз ползвах на Бебелан. Също от К. купувах на промоция кашони. Вече ми трябват много по-рядко, но съм ползвала само тях. Лично на мен Мамиа не ми харесаха.
Виж целия пост
# 282
Аз ползвах на Бебелан. Също от К. купувах на промоция кашони. Вече ми трябват много по-рядко, но съм ползвала само тях. Лично на мен Мамиа не ми харесаха.

Бебелан ползваме понякога за нас. На мен пък те не ми харесват, та всеки трябва да пробва кои ще му допаднат на него.
Сега се сетих, че имам няколко мостри на Water wipes да взема да видя що са толкоз велики Grinning
Виж целия пост
# 283
Имах промо пакет на тези water wipes. Честно казано въобще не ми харесаха. прекалено са "мокри", ако мога така да се изразя. Използвам Памперс, Бочко, Пуфис. Доволна съм от всички.
Виж целия пост
# 284
Ползвам Бебелан и Бебо. Бебо също имат само с вода. Пуфис също не са лоши. Кожата ми е много чувствителна и само от посочените не ми щипе. Няма как да бърша бебето с кърпички, които дразнят моята кожа, въпреки че не е гаранция, че нея няма да я дразнят... Не ми харесват Бочко, Памперс, Лупилу, но това не означава, че не са хубави. Просто на моята кожа не й понасят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия