И пак за любовницата и съпругата

  • 33 622
  • 943
# 240
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Едно и също във всяка подобна тема. Нещата не са само черни или бели.
В човешките отношения (без значение любовни, професионални или други), са само черни или бели.
Или си честен, почтен, лоялен, точен, или НЕ си.
Всякаквите други "нюанси" са към първото или второто.Но основното си остава-или си добър човек, или мръсник.
Няма половинчата доброта или половинчата подлост.


Е секса мръсно нещо ли е ?
Ако мъжа ти оправя колежката, съседката, чистачката, продавачката и секса с тях е тооолкова прекрасно и чисто нещо, защо те наранява, ако научиш?   Smiley
Ами, радвай се с/за него, че е толкова прекрасен ...и не-мръсен.

Дори да ги оправя аз пак ще избера да съм с него, ако го обичам
и вярвам в любовта му.
Интересно, какъв % е любовта му към теб, поделена между всички ви?  Наред с колежките, съседките и т.н......Smiley
Ама щом се задоволявате с трохички, аз съм о.к.Не ми пречите....

Франсоаз, ти можеш да измериш любовта, така ли ?
Ами, ако твоят дели "любовта" си между теб, Пенка, Генка, Драганка и Стоянка, ти не можеш ли?  Smiley

one more кога си ми преглеждал данъчните декларации, че си наясно какво би или не би, ми се наложило?  Smiley
Виж целия пост
# 241
Едно и също във всяка подобна тема. Нещата не са само черни или бели. Има и много други цветове. Някои изневеряват, други - не. Това е.

Ами не са и толкова цветни нещата.
Най-често се изневерява от чист келешлък - скучно им било, търсели тръпки и вълнения, разнообразие, чувствали се нехаресвани/несигурни със сегашния, сетили се, че трябва да поживеят още и т.н. Една причина няма, която да налага изневярата, освен може би парализа на партньора. Но се появяват интересни оправдания като природата на хората - били полигамни, били като животните, самецът трябвало да оплоди възможно най-много самки според природата, за да продължим вида  и други тъпотии. Значи при повечето, човешки отношения лъжата и измяната  не се толерира - на работа няма да те държат и един ден, ако крадеш от касата, но в семейството може. (Пляскащо се по челото човече)
Добре дошла на представлението, наречено човешки живот !
Играе се на живо, няма репетиция, само веднъж. И няма обещания за повтаряемост и вечна любов ! Играят го хора, правят грешки, но е божествено.
Виж целия пост
# 242
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Едно и също във всяка подобна тема. Нещата не са само черни или бели.
В човешките отношения (без значение любовни, професионални или други), са само черни или бели.
Или си честен, почтен, лоялен, точен, или НЕ си.
Всякаквите други "нюанси" са към първото или второто.Но основното си остава-или си добър човек, или мръсник.
Няма половинчата доброта или половинчата подлост.


Е секса мръсно нещо ли е ?
Ако мъжа ти оправя колежката, съседката, чистачката, продавачката и секса с тях е тооолкова прекрасно и чисто нещо, защо те наранява, ако научиш?   Smiley
Ами, радвай се с/за него, че е толкова прекрасен ...и не-мръсен.

Дори да ги оправя аз пак ще избера да съм с него, ако го обичам
и вярвам в любовта му.
Интересно, какъв % е любовта му към теб, поделена между всички ви?  Наред с колежките, съседките и т.н......Smiley
Ама щом се задоволявате с трохички, аз съм о.к.Не ми пречите....

Франсоаз, ти можеш да измериш любовта, така ли ?
Ами, ако твоят дели "любовта" си между теб, Пенка, Генка, Драганка и Стоянка, ти не можеш ли?  Smiley

one more кога си ми преглеждал данъчните декларации, че си наясно какво би или не би, ми се наложило?  Smiley
Не я дели. Нали се разбрахме, че тях само ги чука ?
Виж целия пост
# 243

Ами не са и толкова цветни нещата.
Най-често се изневерява от чист келешлък - скучно им било, търсели тръпки и вълнения, разнообразие, чувствали се нехаресвани/несигурни със сегашния, сетили се, че трябва да поживеят още и т.н. Една причина няма, която да налага изневярата, освен може би парализа на партньора. Но се появяват интересни оправдания като природата на хората - били полигамни, били като животните, самецът трябвало да оплоди възможно най-много самки според природата, за да продължим вида  и други тъпотии. Значи при повечето, човешки отношения лъжата и измяната  не се толерира - на работа няма да те държат и един ден, ако крадеш от касата, но в семейството може. (Пляскащо се по челото човече)

Ох, значи, ако не е парализиран/а, задължително трябва да изпитваш неистово сексуално желание към него/нея до края на живота си?
И нищо друго- характер, напасване, заедност при постигане на целите, е без значение?
Слагаш чертата заради едното чукане и тръгваш да търсиш пеперуди, стъпвайки поне метър над земята, възхитен/а от праведността си?
Виж целия пост
# 244
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Едно и също във всяка подобна тема. Нещата не са само черни или бели.
В човешките отношения (без значение любовни, професионални или други), са само черни или бели.
Или си честен, почтен, лоялен, точен, или НЕ си.
Всякаквите други "нюанси" са към първото или второто.Но основното си остава-или си добър човек, или мръсник.
Няма половинчата доброта или половинчата подлост.


Е секса мръсно нещо ли е ?
Ако мъжа ти оправя колежката, съседката, чистачката, продавачката и секса с тях е тооолкова прекрасно и чисто нещо, защо те наранява, ако научиш?   Smiley
Ами, радвай се с/за него, че е толкова прекрасен ...и не-мръсен.

Дори да ги оправя аз пак ще избера да съм с него, ако го обичам
и вярвам в любовта му.
Интересно, какъв % е любовта му към теб, поделена между всички ви?  Наред с колежките, съседките и т.н......Smiley
Ама щом се задоволявате с трохички, аз съм о.к.Не ми пречите....

Франсоаз, ти можеш да измериш любовта, така ли ?
Ами, ако твоят дели "любовта" си между теб, Пенка, Генка, Драганка и Стоянка, ти не можеш ли?  Smiley

one more кога си ми преглеждал данъчните декларации, че си наясно какво би или не би, ми се наложило?  Smiley
Не я дели. Нали се разбрахме, че тях само ги чука ?
Аха...блажени са вярващите.   Smiley
Интересно, кога му остава време да те "обича"?Докато се чуди днес коя на ред на пангара беше.....   Laughing
Ш'умрЪ.
А си мислех, че аз съм наивната и доверчивата....
Виж целия пост
# 245
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Едно и също във всяка подобна тема. Нещата не са само черни или бели.
В човешките отношения (без значение любовни, професионални или други), са само черни или бели.
Или си честен, почтен, лоялен, точен, или НЕ си.
Всякаквите други "нюанси" са към първото или второто.Но основното си остава-или си добър човек, или мръсник.
Няма половинчата доброта или половинчата подлост.


Е секса мръсно нещо ли е ?
Ако мъжа ти оправя колежката, съседката, чистачката, продавачката и секса с тях е тооолкова прекрасно и чисто нещо, защо те наранява, ако научиш?   Smiley
Ами, радвай се с/за него, че е толкова прекрасен ...и не-мръсен.

Дори да ги оправя аз пак ще избера да съм с него, ако го обичам
и вярвам в любовта му.
Интересно, какъв % е любовта му към теб, поделена между всички ви?  Наред с колежките, съседките и т.н......Smiley
Ама щом се задоволявате с трохички, аз съм о.к.Не ми пречите....

Франсоаз, ти можеш да измериш любовта, така ли ?
Ами, ако твоят дели "любовта" си между теб, Пенка, Генка, Драганка и Стоянка, ти не можеш ли?  Smiley

one more кога си ми преглеждал данъчните декларации, че си наясно какво би или не би, ми се наложило?  Smiley
Не я дели. Нали се разбрахме, че тях само ги чука ?
Аха...блажени са вярващите.   Smiley
Интересно, кога му остава време да те "обича"?Докато се чуди днес коя на ред на пангара беше.....   Laughing
Ш'умрЪ.
А си мислех, че аз съм наивната и доверчивата....

Любовта се носи в сърцето Франсоаз. Аз съм в сърцето му.  Точно, както ти си в сърцето на твоят мъж, предполагам.
Виж целия пост
# 246
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Едно и също във всяка подобна тема. Нещата не са само черни или бели.
В човешките отношения (без значение любовни, професионални или други), са само черни или бели.
Или си честен, почтен, лоялен, точен, или НЕ си.
Всякаквите други "нюанси" са към първото или второто.Но основното си остава-или си добър човек, или мръсник.
Няма половинчата доброта или половинчата подлост.


Е секса мръсно нещо ли е ?
Ако мъжа ти оправя колежката, съседката, чистачката, продавачката и секса с тях е тооолкова прекрасно и чисто нещо, защо те наранява, ако научиш?   Smiley
Ами, радвай се с/за него, че е толкова прекрасен ...и не-мръсен.

Дори да ги оправя аз пак ще избера да съм с него, ако го обичам
и вярвам в любовта му.
Интересно, какъв % е любовта му към теб, поделена между всички ви?  Наред с колежките, съседките и т.н......Smiley
Ама щом се задоволявате с трохички, аз съм о.к.Не ми пречите....

Франсоаз, ти можеш да измериш любовта, така ли ?
Ами, ако твоят дели "любовта" си между теб, Пенка, Генка, Драганка и Стоянка, ти не можеш ли?  Smiley

one more кога си ми преглеждал данъчните декларации, че си наясно какво би или не би, ми се наложило?  Smiley
Не я дели. Нали се разбрахме, че тях само ги чука ?
Аха...блажени са вярващите.   Smiley
Интересно, кога му остава време да те "обича"?Докато се чуди днес коя на ред на пангара беше.....   Laughing
Ш'умрЪ.
А си мислех, че аз съм наивната и доверчивата....

Любовта се носи в сърцето Франсоаз. Аз съм в сърцето му.
Е, да де...."Блажени са вярващите!".
Иначе, от самоубийства жив човек не би останал....
Виж целия пост
# 247
Аз я разбирам Дети. Не и се иска, но допуска, че може да и изневери мъжът и.
Така се застрахова от големи катаклизми в личен план. То всяка трябва да си има едно наум, де. И всеки.
Не зная дали разочарованието е по-малко, обаче. Зависи от отношението към партньора. И доверието към него.
Никой не знае, как тя би реагирала, ако разбере. Може точно по този категоричен начин да го изрита, въпреки приемането, че е мъжка природа.
Виж целия пост
# 248
... били като животните, самецът трябвало да оплоди възможно най-много самки според природата, за да продължим вида  и други тъпотии.
На мен тоя "довод" винаги също ми е бил много смешен. Гледаш ги - юрнали се да продължават вида, пък се плашат от забременяване на любовницата като дявол от тамян. Само дето заклинания при шаман не правят, че да не се случи. Joy И при едно такова събитие, вместо да се радват, че са продължили вида, се чудят как по-скоро да разкарат и продукта на продължението, и бъдещата майка от живота си.
Виж целия пост
# 249

Добре дошла на представлението, наречено човешки живот !
Играе се на живо, няма репетиция, само веднъж. И няма обещания за повтаряемост и вечна любов ! Играят го хора, правят грешки, но е божествено.

Мила, ще призная за теб. Изневерила съм веднъж и веднага след това прекратих връзката, която не ми харесваше и без това. На други гаджета не съм изневерявала. Не виждам причина да го правя и в бъдеще. Това ми е представлението. Не ми е в природата, не ми е в емоциите и не ми е в душата. Пак казвам, в никои други човешки взаимотгношения предателството, лъжата не се толерират. За изневери обаче от 9 кладенеца се носи вода да се оправдае и досмешава.
Виж целия пост
# 250
... били като животните, самецът трябвало да оплоди възможно най-много самки според природата, за да продължим вида  и други тъпотии.
На мен тоя "довод" винаги също ми е бил много смешен. Гледаш ги - юрнали се да продължават вида, пък се плашат от забременяване на любовницата като дявол от тамян. Само дето заклинания при шаман не правят, че да не се случи. Joy И при едно такова събитие, вместо да се радват, че са продължили вида, се чудят как по-скоро да разкарат и продукта на продължението, и бъдещата майка от живота си.
Абе те биха оплодили всички ни, обаче обществото ги натиска, социума, религията, и добре че е така, иначе не ми се мисли каква оргия ще е.
Виж целия пост
# 251
Да, особено като знаят, че после ще издържат сума деца, щото продължават вида, ще падне едно оплождане, ум да ти зайде. По-скоро ще се стерилизират, ама и това няма да им попречи после пак "да продължават вида". Смях.
Виж целия пост
# 252

Добре дошла на представлението, наречено човешки живот !
Играе се на живо, няма репетиция, само веднъж. И няма обещания за повтаряемост и вечна любов ! Играят го хора, правят грешки, но е божествено.

Мила, ще призная за теб. Изневерила съм веднъж и веднага след това прекратих връзката, която не ми харесваше и без това. На други гаджета не съм изневерявала. Не виждам причина да го правя и в бъдеще. Това ми е представлението. Не ми е в природата, не ми е в емоциите и не ми е в душата. Пак казвам, в никои други човешки взаимотгношения предателството, лъжата не се толерират. За изневери обаче от 9 кладенеца се носи вода да се оправдае и досмешава.
Напълно женско мислене. Съгласна съм с теб. Обаче, животът не е такъв и няма да срещнеш идеалният.
Виж целия пост
# 253
Дежурният спор между съпругата и любовницата.
Имам приятелка, много я беше страх от ролята на съпругата /явно от ролята на съпругата, на която й изневеряват/. И си стана постоянна любовница. За нея е по-добре, не се налага да се бори с мисълта дали мъжът й й е верен. Сега знае, че не е, разбира се, не го иска за мъж, а за забава само. Или поне тя така си мисли /самозаблуждава/, иначе драмите в главата й са все същите.
Виж целия пост
# 254
Да, особено като знаят, че после ще издържат сума деца, щото продължават вида, ще падне едно оплождане, ум да ти зайде. По-скоро ще се стерилизират, ама и това няма да им попречи после пак "да продължават вида". Смях.
Аха...издръжката Е част от социума...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия