И пак за любовницата и съпругата

  • 33 622
  • 943
# 285
Дети, а какво мислиш за мантрата "всички жени са курви"?
Нищо не мисля за тая мантра. Кво значи курви ? Обидно е да наричаш така жените. И много комплексарско
Обидно е, да. Но е масовото мъжко мнение за жените.
Нещо подобно на "всички мъже са еднакви/кръшкат".
Виж целия пост
# 286
Дети, а какво мислиш за мантрата "всички жени са курви"?
Нищо не мисля за тая мантра. Кво значи курви ? Обидно е да наричаш така жените. И много комплексарско
Обидно е, да. Но е масовото мъжко мнение за жените.
Нещо подобно на "всички мъже са еднакви/кръшкат".
А не, не съм съгласна ! Не е масово мъжко мнение. Само на простаците.
Виж целия пост
# 287
Не знам дресиран ли е, послушен ли е, влюбен ли е... аз насила никого не държа.
Виж целия пост
# 288
Не е само на простаците мнение. Чувала съм интелигентни и успели мъже да го казват.
Виж целия пост
# 289
Не е само на простаците мнение. Чувала съм интелигентни и успели мъже да го казват.
За теб това са интелигентни мъже ? Аз съм пас
Виж целия пост
# 290
Скрит текст:
Дети, а какво мислиш за мантрата "всички жени са курви"?
Нищо не мисля за тая мантра. Кво значи курви ? Обидно е да наричаш така жените. И много комплексарско
Обидно е, да. Но е масовото мъжко мнение за жените.


Ха, ако вярваш, че това е масовото мъжко мнение, то дали не е на база факта, че масово жените също кръшкат?
Щото, колкото и да сме се модернизирали последните години, обратните пряко сили, със закръгляне в тяхна полза, са 10%.

Ако си на мнение, че мъжете грешат, както и жените- че мъжете масово кръшкат, на какво ли се дължат тия масови заблуди? newsm78

Виж целия пост
# 291
От теб и мен определено са по-интелигентни- говоря за мъже с влияние и пари.
Виж целия пост
# 292
absurT, не вярвам, а споделям какво чувах често дпкато работех в мъжки среди.
Виж целия пост
# 293
Не знам дресиран ли е, послушен ли е, влюбен ли е... аз насила никого не държа.
И моя така. Чат-пат го възпитавам с камшика или го държа гладен в килера, ако не слуша.
Виж целия пост
# 294
От теб и мен определено са по-интелигентни- говоря за мъже с влияние и пари.
В България интелигентните мъже обикновенно не са богатите. Та, не си много убедителна.
Виж целия пост
# 295
Не говоря за България, живея в чужбина.
Виж целия пост
# 296

Не знам как бих реагирала, не мога да кажа предварително. Със сигурност ще ме заболи, но силно се надявам, че той ще отрече ! Мен не ме е страх, че би спал с някоя. Страхувам се, че може да спре да ме обича, че може да се влюби с друга.....но пък тогава няма да има вече значение, така че какво да се кахъря предварително. Искам да я изживея хубаво тази любов, пък в крайна сметка квото стане. Той може и от инфаркт да умре преди да ми изневери и пак да остана без него.

Типично женско мислене, дети! Съвсем нормално!
За какво писахме досега, а?
Виж целия пост
# 297
Не говоря за България, живея в чужбина.
Където и да живееш, да се говори по този начин за жените не е и интелигентно. И ти е трябвало да реагираш и да репликираш, когато чуеш някой мъж да си позволява да говори така още повече в твое присъствие ! Или к'во ти стоя насреща му и одобрително кима с глава ?
Виж целия пост
# 298

Не знам как бих реагирала, не мога да кажа предварително. Със сигурност ще ме заболи, но силно се надявам, че той ще отрече ! Мен не ме е страх, че би спал с някоя. Страхувам се, че може да спре да ме обича, че може да се влюби с друга.....но пък тогава няма да има вече значение, така че какво да се кахъря предварително. Искам да я изживея хубаво тази любов, пък в крайна сметка квото стане. Той може и от инфаркт да умре преди да ми изневери и пак да остана без него.

Типично женско мислене, дети! Съвсем нормално!
За какво писахме досега, а?
Аз пиша за любовта. Страхувам се да не загубя нея.  Не ме притеснява ако чука други
Виж целия пост
# 299
Същото като чуя някой да обощава за мъжете- правя си изводи за човека. В полемики не влизам, всеки има право на свое мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия