И пак за любовницата и съпругата

  • 33 622
  • 943
# 330
Леле, влизам във форума и гледам 140 мнения. Страшен спор се е вихрил цял ден, тя ДетитУ горката цял ден се пъне да ви отвори очите, а вие не и не! 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 331
Тук съм. От отговорите ви останах с впечатление че много обича жена си, това е извода който си извадих за сега. Чакам нещо друго смислено.
Аз, лично, ако реша да намеся мъжа си в разговора, най- вероятно бих го направила точно за да му покажа че и моя мъж не е по- долу и той е успешен. А не за да му покажа че аз мъжа си много го обичам и да не си прави илюзии, че ще заеме мястото му. Иска му се да докаже ( на себе си или на мен) че бракът им е перфектен. Щото е казвал за нас че изглеждаме като перфектното семейство.
Виж целия пост
# 332
Тук съм. От отговорите ви останах с впечатление че много обича жена си, това е извода който си извадих за сега. Чакам нещо друго смислено.
Аз, лично, ако реша да намеся мъжа си в разговора, най- вероятно бих го направила точно за да му покажа че и моя мъж не е по- долу и той е успешен. А не за да му покажа че аз мъжа си много го обичам и да не си прави илюзии, че ще заеме мястото му. Иска му се да докаже ( на себе си или на мен) че бракът им е перфектен. Щото е казвал за нас че изглеждаме като перфектното семейство.
Това е самозащита.
Ако ти му кажеш това за мъжа си, ще го ампутираш сексуално.
Те мъжете се състезават . Той си мисли, че щом си с него , е повече от тм.
Ако само споменеш, че тм е по-добър в нещо от него, ще видиш истерия Joy
Виж целия пост
# 333
Аз пък не ги схващам какви са тези изневери, в които се надцакват с мъжете и жените си. Чесане на овехтяло его е това, не даже и нагон. Отделно, сигурно е и мъка.
Виж целия пост
# 334
Добре, ако не е надцакване, какво е, силна любов към съпругата?! Мен само ме ползва. И ако направя нещо смислено ми припомня колко обича жена си,за да ме постави на мястото ми.
Виж целия пост
# 335
Тук съм. От отговорите ви останах с впечатление че много обича жена си, това е извода който си извадих за сега. Чакам нещо друго смислено.
Аз, лично, ако реша да намеся мъжа си в разговора, най- вероятно бих го направила точно за да му покажа че и моя мъж не е по- долу и той е успешен. А не за да му покажа че аз мъжа си много го обичам и да не си прави илюзии, че ще заеме мястото му. Иска му се да докаже ( на себе си или на мен) че бракът им е перфектен. Щото е казвал за нас че изглеждаме като перфектното семейство.
Аз така смятам, че любовникът ти обича жена си, затова я споменава неволно дори пред теб. Защото тя е в мислите му. Ако му пукаше за теб нямаше да я споменава и да те наранява по този начин. Ако искаш го приемай. Със сигурност никога няма да замени нея с теб. Щеше вече да го е направил за 4 години.
Виж целия пост
# 336
Много я обича, затова й изневерява.
Виж целия пост
# 337
Изневярата е най-сигурният начин да докажеш, че обичаш някого 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 338
Не само че те ползва, а те унижава, не схващаш ли? Ама чв дебил, дори най- големите женкари и скапаняци се държат добре поне с любовницата си. Аз викам да го ампутираш сексуално Joy
Виж целия пост
# 339
Лъжата опровергава любовта.
За какво ти е да знаеш защо го казва, важен ли ти е? Повече от твоя мъж?
Виж целия пост
# 340
Nevo 123, да не би от завист, че имаш перфектен мъж да мъсти на мъжа ти? Може да споменава жена си, за да не я копираш или влизаш в нейната роля.
Да, Catcher този не е от традиционните любовници, с ролята на ласкатели и свръхлюбовници ("мъченици"в брака). Joy Много комплексирано човече е. А може и да е травиален рогоносец
Виж целия пост
# 341
Лъжата опровергава любовта.
За какво ти е да знаеш защо го казва, важен ли ти е? Повече от твоя мъж?

Ако цялата ни история е била лъжа и той просто ме е лъгал и ползвал, ще бъде загуба на време и енергия от моя страна. Била съм с някого, защото съм си мислила че ме цени.
Не ми е по-важен от съпруга,ама ми е тръпка
Виж целия пост
# 342
Споменаването на съпругата е поставяне на граница.
Обаче, ако нево направи същото, ще видите разликата мъж- жена.
Въпросът е дали тя иска да си го позволи.
Ако и е дошло до гуша да чува за жена му, може да спомене мъжа си, ама е така, с як възторг.
А със сигурност има в какво.
Виж целия пост
# 343
Интересно ми е с какво конкретно те цени, освен със стандартни комплименти
Виж целия пост
# 344
Лъжата опровергава любовта.
За какво ти е да знаеш защо го казва, важен ли ти е? Повече от твоя мъж?

Ако цялата ни история е била лъжа и той просто ме е лъгал и ползвал, ще бъде загуба на време и енергия от моя страна. Била съм с някого, защото съм си мислила че ме цени.
Не ми е по-важен от съпруга,ама ми е тръпка
Прави ли нещо за теб (извън "леглото"), с което ти показва, че те цени?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия