Много сте готини. Мотащото се теле в моя случай е много интелигентно и като ме поопозна, се отпусна да говори. В началото само измучаваше нещо от сорта „ъ?”, „ъхъ.”, но като минаха няколко месеца, започнахме едни дълги и напоителни разговори, на всякакви теми. Говорим и по телефона с часове, когато не сме заедно. Не знам на какво съм попаднала, но и аз явно имам зверско търпение. Или просто много съм клъвнала.
Благодаря ви!
Пробвай да го провокираш, както писах в първия ми пост.
Много сте готини. Мотащото се теле в моя случай е много интелигентно и като ме поопозна, се отпусна да говори. В началото само измучаваше нещо от сорта „ъ?”, „ъхъ.”, но като минаха няколко месеца, започнахме едни дълги и напоителни разговори, на всякакви теми. Говорим и по телефона с часове, когато не сме заедно. Не знам на какво съм попаднала, но и аз явно имам зверско търпение. Или просто много съм клъвнала.
Благодаря ви!
В качеството си на човек, обвързан от 15 години с Телец, мога да кажа, че наистина драмите не се приемат добре от тази зодия.
Не виждам никакъв проблем да подтикнеш към действие мъж, който очевидно те харесва (стига да нямаш ясни индикации, че сте само приятели, разбира се). Както каза съфорумеца тука - допир, скъсяване на дистанцията... аз както казах - отиване на негов терен... тоест предприемане действия.
В качеството си на човек, обвързан от 15 години с Телец, мога да кажа, че наистина драмите не се приемат добре от тази зодия.
Не виждам никакъв проблем да подтикнеш към действие мъж, който очевидно те харесва (стига да нямаш ясни индикации, че сте само приятели, разбира се). Както каза съфорумеца тука - допир, скъсяване на дистанцията... аз както казах - отиване на негов терен... тоест предприемане действия.
Това според темата де. Може да съм пристрасна, но според мен това са едни от най-нормалните мъже. Още от университета имам приятел Телец, който не харесва жени, но въпреки това пак се отнася кавалерски и закрилнически към тях (примерно да закара сама жена след купон до дома й). Малко ли е?
Друг приятел Телец пак от университета се оплакваше, че гаджетата му го подозират в изневери (защото да речем помогнал нещо на бивша или бил любезен с някоя), а уверяваше, че изобщо нямали основание. Мисля си, какъв му е интересът да ме лъже (мен), сигурно е така. Тюхкаше се, че неоснователно го подозират. Вярно, че той е от тези хора, дето не делят приятелите на мъже и жени, та вероятно затова си пати и бива подозиран.
Липсата на романтика според мен е недостатък на Телците (тук вече говоря за собствения си
), но не чак толкова фатален. Давате ясни указания от типа: „И като отидеш там, да ми набереш един букет цветя от градината на майка ти!” и... така.
Препоръчани теми