Мъж Телец -17

  • 24 545
  • 754
# 105
Каквото правим и всички, освен Телците - обменяме опит и се надяваме на повреда в нашия телевизор, че тогава е много по-лесно и имаш какво да направиш. Но не би. А какво правят Телците - спорят, разбира се! 😂 Както и тези, които са се завинаги самопрецакали от Телец. 😁
Виж целия пост
# 106
Ох, твърде субективно и неясно познание за цял куп Телци.:Д За мен, ако усетя бъг в системата с някой си тръгвам навреме и не чакам да стигна до положение да се оплаквам във форуми. С всичко в този живот е така, но да се мрънка и плюе е най-лесно. Всичко може да бъде добър опит, но и обратното да бъде лош такъв. Взимаш най-доброто като поука и продължаваш напред, лошото зад гърба.
Виж целия пост
# 107
Оплакване, плюене и мрънкане? Грешиш. Ние се забавляваме. 😄
Виж целия пост
# 108
Ок, разбирам, но много едно нападателно към представителите на тази зодия, когато имат различно мнение. Защо?
Виж целия пост
# 109
Ние с Phoenix Wright се дрънкаме, щото се знаем от друга тема. Че и на живо. Мерим си х....арактерите. Smiley
Виж целия пост
# 110
Ок. Simple Smile
Виж целия пост
# 111
Simple Smile Много сте готини. Мотащото се теле в моя случай е много интелигентно и като ме поопозна, се отпусна да говори. В началото само измучаваше нещо от сорта „ъ?”, „ъхъ.”, но като минаха няколко месеца, започнахме едни дълги и напоителни разговори, на всякакви теми. Говорим и по телефона с часове, когато не сме заедно. Не знам на какво съм попаднала, но и аз явно имам зверско търпение. Или просто много съм клъвнала. Simple Smile Благодаря ви!
Виж целия пост
# 112
Ама теб ти се иска да спре за малко да говори и да тръгне да прави.... други работи. Wink Пробвай да го провокираш, както писах в първия ми пост.
Виж целия пост
# 113
Simple Smile Много сте готини. Мотащото се теле в моя случай е много интелигентно и като ме поопозна, се отпусна да говори. В началото само измучаваше нещо от сорта „ъ?”, „ъхъ.”, но като минаха няколко месеца, започнахме едни дълги и напоителни разговори, на всякакви теми. Говорим и по телефона с часове, когато не сме заедно. Не знам на какво съм попаднала, но и аз явно имам зверско търпение. Или просто много съм клъвнала. Simple Smile Благодаря ви!

Кажи му, че всичко между вас е приключило и не искаш да го виждаш повече и да видиш как ще те заобича набързо Laughing
Виж целия пост
# 114
Че то кога е започнало, че да приключи? Dizzy Face В качеството си на човек, обвързан от 15 години с Телец, мога да кажа, че наистина драмите не се приемат добре от тази зодия. Relieved Не виждам никакъв проблем да подтикнеш към действие мъж, който очевидно те харесва (стига да нямаш ясни индикации, че сте само приятели, разбира се). Както каза съфорумеца тука - допир, скъсяване на дистанцията... аз както казах - отиване на негов терен... тоест предприемане действия.
Виж целия пост
# 115
Че то кога е започнало, че да приключи? Dizzy Face В качеството си на човек, обвързан от 15 години с Телец, мога да кажа, че наистина драмите не се приемат добре от тази зодия. Relieved Не виждам никакъв проблем да подтикнеш към действие мъж, който очевидно те харесва (стига да нямаш ясни индикации, че сте само приятели, разбира се). Както каза съфорумеца тука - допир, скъсяване на дистанцията... аз както казах - отиване на негов терен... тоест предприемане действия.

Ами да започне...какво я мотае при условие, че ясно му е казала какво иска ...
Виж целия пост
# 116
Ей, големи принцеси тия мъже Bowtie Стоят и чакат...принца Joy
Виж целия пост
# 117
Ха-ха-ха, Джулая, ти като един приятел преди години. За да е изпълнил приятелския си дълг към мен, прецени да ми каже, че кандидат ухажорът ми е перфектен, с едно малко уточнение - в тази ни потенциална връзка изначално е видно, че принцесите сме две. 😂
Виж целия пост
# 118
Това Телецът се оказа някакъв митичен и мистичен звяр, направо като... Минотавъра. Стои си в неговия лабиринт и не може да бъде изкаран оттам. Smiley Това според темата де. Може да съм пристрасна, но според мен това са едни от най-нормалните мъже. Още от университета имам приятел Телец, който не харесва жени, но въпреки това пак се отнася кавалерски и закрилнически към тях (примерно да закара сама жена след купон до дома й). Малко ли е? Smiley Друг приятел Телец пак от университета се оплакваше, че гаджетата му го подозират в изневери (защото да речем помогнал нещо на бивша или бил любезен с някоя), а уверяваше, че изобщо нямали основание. Мисля си, какъв му е интересът да ме лъже (мен), сигурно е така. Тюхкаше се, че неоснователно го подозират. Вярно, че той е от тези хора, дето не делят приятелите на мъже и жени, та вероятно затова си пати и бива подозиран. Thinking Липсата на романтика според мен е недостатък на Телците (тук вече говоря за собствения си Smiley), но не чак толкова фатален. Давате ясни указания от типа: „И като отидеш там, да ми набереш един букет цветя от градината на майка ти!” и... така. Joy
Виж целия пост
# 119
Колко време ще устиска едно Теле да му се дават указания преди да започне да ги приема твърде лично, като заповед и т.н.? Пък, ако ще и да е само за романтични неща, а не принципно за всичко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия