iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 112

  • 38 481
  • 735
# 270
Денис, тази добавка знам, че се взима на гладно, кафето пречи ли за усвояването й

https://www.iherb.com/pr/Natural-Factors-Liv-Gall-Cleanse-90-Capsules/2587


И аз имам 2 пратки от 21 август, които са в България от 5 септември. Едната е за 34 лв, другата под 30.Вчера ходих до пощата, нямаше нищо, чакам смс (от юли изпращали на всички...)
Малага, ти си третият човек, който се оплаква за неполучена пратка, влязла в България на 05.09. От кой град си, аз съм от Пловдив. Какво ли се е случило на 5-ти. Моята е на стойност 25 лв. Благодаря на Щефи за съвета да изпратя имейл до митницата, макар че не би тр да е при тях.
Виж целия пост
# 271
Денис, тази оферта за фолиева добра ли е?

https://www.iherb.com/pr/Life-Extension-High-Potency-Optimized-F … ian-Tablets/64992

 За мъж с високи нива на хомоцистеин каква е дневната доза? Една таблетка дневно, или през ден/два?
Ако има по-добър и изгоден продукт, може ли да ми препоръчаш?

Благодаря ти!
Виж целия пост
# 272
Хубава е и цената е хубава
Виж целия пост
# 273
Денис, благодаря ти - поръчах последните ти три предложения - това, което действа и като диуретик и последните две като комбинация. Ако можеш да ме напътиш как да ги приемам. Simple Smile
Виж целия пост
# 274
Денис, тази добавка знам, че се взима на гладно, кафето пречи ли за усвояването й
https://www.iherb.com/pr/Natural-Factors-Liv-Gall-Cleanse-90-Capsules/2587
Ако е чисто или с по-малко мляко - не, не пречи.


Денис, тази оферта за фолиева добра ли е?

Скрит текст:
https://www.iherb.com/pr/Life-Extension-High-Potency-Optimized-F … ian-Tablets/64992
 За мъж с високи нива на хомоцистеин каква е дневната доза? Една таблетка дневно, или през ден/два?
Ако има по-добър и изгоден продукт, може ли да ми препоръчаш?
Благодаря ти!
Тя формата е хубава, но дозата е малко висока -  високите дози може да са опасни ( а над 1000 мкг/дн., може да замаскира В12 дефицит).
Добре е да включи В12, B2, В3, В6
Желателно е да провери серумните нива на ФК и В12

Денис, благодаря ти - поръчах последните ти три предложения - това, което действа и като диуретик и последните две като комбинация. Ако можеш да ме напътиш как да ги приемам. Simple Smile

И трите продукта се приемат преди тренировка или час преди хранене (ако не тренираш), с повече вода.
Йохимбин + Синефрин - може да приемаш час преди тренировка ( + чисто кафе ... много добра комбинация се получава)
А диуретика, преди хранене - ако искаш да приемаш и трите.

iHerb® код:   YUL919
за първа поръчка - 10% намаление
за следващи поръчки - само жест към мен
Виж целия пост
# 275

https://www.iherb.com/pr/ALLMAX-Nutrition-Yohimbine-Hcl-Rauwolsc … 60-Capsules/67670 (имаше и на Primaforce, но много бързо се изчерпа - както винаги)
... са много добра комбинация
denis., кой продукт на Primaforce имаш предвид? Този ли https://www.iherb.com/pr/Primaforce-Yohimbine-HCl-2-5-mg-90-Vege … an-Capsules/58663 ?

Благодаря ти за отзива за витамините. Ще поръчам твоето предложение Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 276
Да, точно този - много го харесвам и съм много доволна от него. По-изгоден като цена и 2 опаковки стигат точно за 45 дни, максималния период на прием. След това, трябва да се направи почива поне 1 месец.
Виж целия пост
# 277
Здравейте! Отдавна искам да поръчам от iHerb, но много неща не са ми ясни. Избрала съм си 3 продукта на цена 106,35 лв и моля, ако може някой да ми обясни какво ще се случи, колко допълнително(ориентировъчно) ще се наложи да се плати и къде при получаване. Продуктите са следните:
1. https://www.iherb.com/pr/doctor-s-best-best-high-potency-serrape … veggie-caps/23747
2.https://www.iherb.com/pr/doctor-s-best-best-nattokinase-90-veggie-caps/33
3. https://www.iherb.com/pr/now-foods-bromelain-500-mg-120-vcaps/16546
Доста четох в старите теми и сякаш доставките през БГпощи  често не се осъществяват.Ще бъда благодарна, ако някой ми помогне със съвет Simple Smile
Виж целия пост
# 278
Пратката е за митница, но има шанс и да дойде директно в пощата, тогава само отиваш и си я взимаш.
Иначе на митница се плаща  12 лв митническо представителство на БГ пощи, за да ти оформят документите, 20 % ДДС и 3,5 лв за получаване на място ( за София). Можеш по желание да платиш и да ти доставят пратката до пощенския клон.
Аз лично рядко имам проблеми с БГ пощи, 99 % от пратките ми пристигат.

Код за 10 % отстъпка при първа поръчка от iHerb - SDB331
Виж целия пост
# 279
... следващ
код   23GROCERY   23% намаление
на   Grocery
(хранителни продукти - вкл. чай, подправки, масла, мед, шоколади, зърнени храни, ядки, семена и т.н.)
- валиден от 19 до 20 септември - 20:00ч
- еднократен



Уикенд код - 72 часа
 23BRANDS  23% намаление
на марките:
Now Foods
Solaray
KAL
Life-flo
Heritage Store
Super Nutrition
Natrabio
Nature’s Life
Organix South
Protocol for Life Balance
- валиден от 20 до 23 септември - 20:00ч
- еднократен
Виж целия пост
# 280
12лв. ще да е митническата декларация, 3.50 лв. представителство. Защото след като подробно им бях писала по повод обединяване на две пратки по 100$ и щях да отнеса и мито.
Следващи две на обща стойност 146$  за моя приятна изненада минах с два пъти по 3.50 представителство + 12лв. т. е бяха вписали пратките с една декларация двете.  

Съветвам питащата да прочете първа страница за доставка с бг поща - предлагат два метода, единия с проследяване до Б-я, другия т. нар. препоръчан метод local post plus, с възможност за проследяване до врата
Виж целия пост
# 281
Денис, тази добавка знам, че се взима на гладно, кафето пречи ли за усвояването й

https://www.iherb.com/pr/Natural-Factors-Liv-Gall-Cleanse-90-Capsules/2587


Привет,

предлагам ти да помислиш за един доста по-добър вариант:

https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-Silymarin-Com … Veggie-Caps/62027

Получаваш доста по-добри количества от всяка една от основните активни съставки, особено за основната съставка подпомагаща черния дроб - силимарина (който е цели 300 mg спрямо 100 mg в продукта, към който си се ориентирала)  ! Единствено артошока е малко по-малко, но другите съставки са в пъти повече. Освен това има екстракт от черен пипер, който подпомага усвояването на активните съставки.

За мен определено е най-добрия продукт за подпомагане на чернодробната функция (поне на база съставки, естествено нямам опит с лично ползване на всички продукти...)

iHerb code за -5% отстъпка:   LAG1159
Виж целия пост
# 282
Имам пратка за 60 долара която е в митница. На поканата ми са написали, че имам пратка от Германия която трябва да бъде освободена. Предната ми пратка от iherb също дойде от Германия пак беше на висока стойност, но си я получих в пощенския клон. Въпросът ми е мога ли да оспорвам ДДС при положение че пратката идва от ЕС?
Виж целия пост
# 283
Не, не може. Много добре знаят от къде всъщност идва.
Бонус е получаването на пратка на висока стойност в пощата директно, когато поръчвайки сме се съгласили с разходите по ДДС,  чувството е като получаване на подарък:)
Виж целия пост
# 284
Мда така е, яко е чувството да минеш между капките Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия