Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 302
  • 4 489
# 1 245
Много готина постъпка да показваш снимки, които са ти пратени лично .

Да, показвам ги, защото хората излизат с грешно впечатление за мизерниците, които се опитват да се налагат като много нравствени и мотивиращи. А всъщност всичко е един цирк. За пред камерата.
Не бих коментирала нравственост, защото и твоето не е. Особенно неща преди години.
Особено се пише така Wink достатъчно ни залъгват през каналите си. Интересно е да ги видим и зад кадър . Wink сешашсе?
Никой не те кара да гледаш нечий канал, но такава долна постъпка като твоята... сещаш се нали, отвращава хората
😂 пускам сълза 😥
Виж целия пост
# 1 246
Лелее, тази стая ме хвърли в оркестъра, мислех, че по-зле от моите съквартирантки едно времв в СГ не е имало!
Не смятам, че е подло показването на снимките, особено когато това е било и твоето местенце, и аз съм го правила, честно казано. Гледаш ги натокани, нагримирани, направени, ама само да не им отидеш на гости. Че вкъщи, където никой не гледа, там се вижда истинската им същност. То ето това дразни, не другото. Само който не е живял в такава кочина, не знае за какво става въпрос, и колко неприятно е да живееш с такъв човек😀
Интересно ми е коя е тази, ММ много ми ги величае тези фитнесджийки и ми ги превъзнася всеки ден, чак ме дразни, сто процента ще я знае коя е. Искам да му покажа по какво се прехласва. 😀
Виж целия пост
# 1 247
Залагам на Биляна Йотовска. В нейната кухня цари кочина всеки път, когато участва в Черешката
Виж целия пост
# 1 248
Лелее, тази стая ме хвърли в оркестъра, мислех, че по-зле от моите съквартирантки едно времв в СГ не е имало!
Не смятам, че е подло показването на снимките, особено когато това е било и твоето местенце, и аз съм го правила, честно казано. Гледаш ги натокани, нагримирани, направени, ама само да не им отидеш на гости. Че вкъщи, където никой не гледа, там се вижда истинската им същност. То ето това дразни, не другото. Само който не е живял в такава кочина, не знае за какво става въпрос, и колко неприятно е да живееш с такъв човек😀
Интересно ми е коя е тази, ММ много ми ги величае тези фитнесджийки и ми ги превъзнася всеки ден, чак ме дразни, сто процента ще я знае коя е. Искам да му покажа по какво се прехласва. 😀

Благодаря ти за коментара. Чудесно преразказва и моето преживяване. Просто не ми се описваше всичко. Мисля, че снимките бяха достатъчно красноречиви.
Виж целия пост
# 1 249
Оная с някаква бутилка за 50лв. Не ѝ знам името. Залагам на нея.
Виж целия пост
# 1 250
Това е много на място, в ситуацията Joy
Виж целия пост
# 1 251
Selfish, сега като каза, погледнах пак - неговото е пост, не е на стори.

А защо са близки само с Малю не знам, може би тя живее най-близо и затова с нея повече са поддържали отношения.
А и не съм много наясно със семейните им връзки, знам само, че са доста, но колко деца са общи от двамата родители и колко са от другите бракове на родителите му не знам. Донякъде е нормално да не е много близък с останалите, ако не са живяли заедно и т.н.
Виж целия пост
# 1 252
Трябваше да сложа някакъв залог хахах няма да ви мъча повече.
Ето коя е:

https://www.youtube.com/user/TheAneliqvishinovat
Анелия Терзиева

🥳🥳🥳
Виж целия пост
# 1 253
Трябваше да сложа някакъв залог хахах няма да ви мъча повече.
Ето коя е:

https://www.youtube.com/user/TheAneliqvishinovat
Анелия Терзиева

🥳🥳🥳

Хах, интересно. Мислех си точно за нея, но не и помнех името.
Виж целия пост
# 1 254
Това е много на място, в ситуацията Joy
Скрит текст:

Това го беше постнала Снежана и мисля, че визира някого.
Виж целия пост
# 1 255
Трябваше да сложа някакъв залог хахах няма да ви мъча повече.
Ето коя е:

https://www.youtube.com/user/TheAneliqvishinovat
Анелия Терзиева

Мухахаа Наред с първото ми предположение с Парова-та, беше именно тази девойка, но не успях да я издиря..
Виж целия пост
# 1 256
И какво пречи,че момичето е споделило снимки на една кочина? Те гъзовете си продават в ИГ и ЮТ,вие тук издребнявате за 3-4 снимки без филтър.
За първи път гледах видео на Анелия.Скучновато,но не беше зле като за фон,докато си кулинарствам.В коя част на Англия са?
Виж целия пост
# 1 257
Това е много на място, в ситуацията Joy
Скрит текст:

Това го беше постнала Снежана и мисля, че визира някого.
Да, но не знам кого точно. Затова и го изрязах, за да не вземе някой защитник да намеси момичето в дискусията.
Виж целия пост
# 1 258
Елица ще пуска влог от идването до България, интересно дали ще включи избрани моменти бургаски вечери... 😉😏

Ииии да, почивката й съвпаднала с МЦ и ще изрекламира тампакс.
Виж целия пост
# 1 259
Да, и аз харесвам планерите. И мисля, че биха били доста удобни за хора с натоварено ежедневие. Каквото на Валери не е, както знаем, въпреки че тя има 100 такива и рожденият и ден е повод, в който да попълни един. Защото иначе...... За какво друго ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия