Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 294
  • 4 489
# 1 320
Милена по мои наблюдения си прави видеата за спомен, и със сантименталност да си ги гледат след време. Тя затова не набляга на комерсиалното в канала и.
Виж целия пост
# 1 321
На мен Милена не ми харесва на външен вид и не бих казала, че има кой знае колко хубави гени. Няма да отварям дума за зъбите и, които за мен са на нивото на тези на Гери и ми вадят очите.
Иначе нищо против жената - хубаво семейство има.
Виж целия пост
# 1 322
Мики е симпатяга, килограмите му много не съм ги забелязала, макар че си ги има. Мъжете на останалите влогърки до един са ми противни - и слабите, и дебелите.
Виж целия пост
# 1 323
Не гледам Милена,изключително скучна ми е тя и семейството й.Също съм на мнение,че са приятна двойка,а видеата им се получават с лекота,но просто няма какво интересно да покаже.
Дебелотата няма отражение върху любовните отношения между двама индивиди,но не е здравословно.Мики е млад човек,ако сега не се вземе в ръце,то кога..?Не знам,на мен винаги ми прави (лошо) впечатление,когато млади хора се занемаряват.
Виж целия пост
# 1 324
Не мисля , че Мики е занемарен или в лошо здраве. Познавам хора със сходна фигура и са си перфектно здрави, въпреки кг. Не винаги кг = болест. При него си е натрупвано повече време, не ги е качил за 1 месец, не мисля че му е проблем. И изглежда доста добре. Мисля че неговите гени са по-добри от тези на Милена, която не ми допада много на външен вид. Харесвам къщата им обаче и бих предпочела техния спокоен живот в провинцията пред динамичния живот в Копенхаген например. И най-вероятно къщата е тяхна, докато както разбрахме от други потребители, апартамент в Копенхаген и да го купиш няма да бъде твой никога в общи линии.
Виж целия пост
# 1 325
Ивана пак подкъси косата ...това new hair,new me не го разбирам твърде.
Виж целия пост
# 1 326
Абе Валчето нямаше ли днес рожден ден? Какво е това информационно затъмнение? Нито едно стори, нито една поза. Нещо ужасно сигурно се е случило. Да не си е загубила еднорога? 🦄 😢
Виж целия пост
# 1 327
На мен Милена не ми харесва на външен вид и не бих казала, че има кой знае колко хубави гени. Няма да отварям дума за зъбите и, които за мен са на нивото на тези на Гери и ми вадят очите.
Иначе нищо против жената - хубаво семейство има.

Еее, стига де, какво ѝ е на зъбите, съвсем добре си изглеждат, поне нищо досега не ми е правило впечатление? Нищо общо със саблезъбия сикрет.
Виж целия пост
# 1 328
Днес ми е много инфлуенсърски ден. Първо срещнах Пепе, Фильо/Филяка (не помня какъв беше точно) със София, качиха се в колата и тръгнаха на някъде. После една Ая дето се подвизаваше в НЙ, с мопса и гаджето - тя много дребничка ми се стори. И ся последно, ама не съм на 100 про убедена - Константина Живкова. Хапваше сандвич в движение и тя дребна ми се стори, ама има голям шанс и да не е била тя, по-пищна стои на снимки.
Виж целия пост
# 1 329
Разгледах по стари постове на Зорница в инстаграм и на тази снимка, и косата, и тя самата е прекрасна! Simple Smile
Виж целия пост
# 1 330
Извинете, но много изтървах за 2 дни. Искам само накратко да попитам - Рождените дни на Пепините деца празнуваха ли се и Фичо върна ли се при малчовците?
Виж целия пост
# 1 331
О да, Зорница с тази коса е страхотна!
Виж целия пост
# 1 332
Извинете, но много изтървах за 2 дни. Искам само накратко да попитам - Рождените дни на Пепините деца празнуваха ли се и Фичо върна ли се при малчовците?
И на двете отговара е не.
Само Пепини са си го отбелязали символично със свещичка.
Ще ги празнуват общо.Дали ще дойде Фичката не знаем.
Виж целия пост
# 1 333
Скрит текст:
На мен Милена не ми харесва на външен вид и не бих казала, че има кой знае колко хубави гени. Няма да отварям дума за зъбите и, които за мен са на нивото на тези на Гери и ми вадят очите.
Иначе нищо против жената - хубаво семейство има.
Еее, стига де, какво ѝ е на зъбите, съвсем добре си изглеждат, поне нищо досега не ми е правило впечатление? Нищо общо със саблезъбия сикрет.
Съвсем не изглеждат добре, особено долните са ужасно криви, но добре ги прикрива на снимка. Пусни си произволно видео и се загледай. Това беше първото, което ми направи впечатление като си я пуснах на времето и сега само там гледам.
Ето и нагледно:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 334
На Милена май са били по-криви зъбите, въпреки това мисля, че има чаровна усмивка, има много мило и нежно излъчване.
Ивана ми е странна с тази прическа. Може би й липсва обем, не знам. Би ми било интересно да я видя без бретон. Лично аз не съм фен на бретоните, но нейния ми се струва никакъв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия