Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 271
  • 4 489
# 1 425
С риск малко да бъда нападната, ще използвам темата, за да си направя проучване и ще бъда благодарна на всяка съфорумка, която сподели личното си мнение и ми помогне с взимането на решение:)
На коя инфлуенсърка бихте се доверили относно козметичен продукт ? Според вас коя дава най-обективно мнение и представя нещата такива, каквито са - без спестяване на критика(ако има такава) и без излишно захаросване и превъзнасяне по продукта, щото е безплатен.
За мен като че ли Антоанет Попова най-добре представя козметика. Лично ме е инфлуенснала няколко пъти - например за pickndazzle.

Извинявам се ако нарушавам правилата по някакъв начин с тази публикация. Heart

Валери, честит рожден ден, мило дете, нищо, че си ми кака. Grinning
На нито една.
Виж целия пост
# 1 426
С риск малко да бъда нападната, ще използвам темата, за да си направя проучване и ще бъда благодарна на всяка съфорумка, която сподели личното си мнение и ми помогне с взимането на решение:)
На коя инфлуенсърка бихте се доверили относно козметичен продукт ? Според вас коя дава най-обективно мнение и представя нещата такива, каквито са - без спестяване на критика(ако има такава) и без излишно захаросване и превъзнасяне по продукта, щото е безплатен.
За мен като че ли Антоанет Попова най-добре представя козметика. Лично ме е инфлуенснала няколко пъти - например за pickndazzle.

Аз харесвам https://www.instagram.com/istislava/ - писали сме си по повод някои продукти, които е тествала и на лично ми помогна също да преценя дали продукта е подходящ за мен или не, като сподели повече за текстурата. Също си мисля, че понеже има по-малко последователи, в най-добрия случай да ѝ подарят продуктите, но не и да ѝ плащат, за да пише хубави неща за тях. Случвало ми се е да срещам и смесени мнения за някои, така че съм склонна да ѝ се доверя. Иначе и аз се вълнувам от козметика и бих искала да чуя повече мнения на кого се доверяваме тук! И без Инфармация, pls.
Виж целия пост
# 1 427
Ех, тази Зорница, бе. В един ден, две реклами, на различни раници. Grinning
Да, да, знам, че няма общо едната с другата, ама все пак...
А иначе ми е толкова симпатична...
Виж целия пост
# 1 428
https://youtu.be/BWRh6SV32nE

Toва видео много ми харесва като поднесена информация. Говори за цялостна грижа за кожата не само за продукти, а и е минало някакво време, в което е може да види разлики, не от ден 2 вече да ръси съвети. Изобщо има хубав канал момичето, не е много полулярна.
Виж целия пост
# 1 429
Честит рожден ден , Ваааал.. Резервира ши вече детски кът - тип замък в кв. Кръстова Вада?!
На 28 съм и се чувствам много по - зряла.. 🙄
Мисля че има неизживяна мечта да е принцеса и сега цял живот ще си задоволява тези детски мечти..
За майка й разбрах, а с баща й какво се е случило... Sad
Виж целия пост
# 1 430
Дамата, която бе споделена от Lygia, изглежда много приятна. Ще я последвам.

Аз съм се инфлеунсвала от Нора за един околоочен на Биобаза и алое гел на Холика. Доволна съм. Нора е химик, по това е сравнително близко до мен, обикновено е компетентна;  дори сме си писали няколко пъти. Освен от нея, съм взимала идеи и от Зори за домашни маски за лице. Попова и Ивана не са много на ти с бялата козметика/състав и т.н., но що се отнася до декоративна такава - взимала съм идеи.
Рядко говорим за Мариета от Мърфешън, а тя е гуро на тема козметика. Доверявам се най-много на нея.
Виж целия пост
# 1 431
В новия влог на Ивана има мъничка част където показва фон дьо тени на Ейвън и е без грим.Стряскаща е!Що така с тея вежди?За тъмните кръгове айде да кажем,че не може да направи кой знае какво,но за веждите вече какви ли не варианти има измислени за да излеждат по-добре.
Виж целия пост
# 1 432
Казвала е че се страхува да не станат зле. Наистина има доста лошо направени като загледаш по улиците, но пък чак да няма добри професионалисти на които да се довери... Според мен доста хора, за които е излишно си правят, пък тя която е с половин липсващи вежди чак така да не се престраши. Кой знае колко време губи всяка сутрин. А може и да чака някой да ѝ предложи безплатно, знам ли.
Виж целия пост
# 1 433
Дамата, която бе споделена от Lygia, изглежда много приятна. Ще я последвам.


На мен ми е вдъхновение и за домашен стил, облекло + самочувствие и любов към тялото си. Relieved
Виж целия пост
# 1 434
Много ми хареса роклята, с която е облечена Пепе в последното си стори (в шоурума на h&m). Потърсих я в сайтът им, но или не е тяхна или още не е качена там.
Виж целия пост
# 1 435
Много ми хареса роклята, с която е облечена Пепе в последното си стори (в шоурума на h&m). Потърсих я в сайтът им, но или не е тяхна или още не е качена там.

открих я за 5 секунди, заповядай - https://www.corsoitaliaonline.com/product/roklya-pink-delight-3679.html
Виж целия пост
# 1 436
Тази на Корсо Италия е от сватбата, мацката отгоре май пита за последния бумеранг на Пепе с една рокля по тялото по-спортна и още една в ръката
Виж целия пост
# 1 437
Тази на Корсо Италия е от сватбата, мацката отгоре май пита за последния бумеранг на Пепе с една рокля по тялото по-спортна и още една в ръката

Е аз чета между редовете. Simple Smile ще ме прощавате. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 438
Аз също се инфлуенснах от Попова за пик'н'дазъл и много съжалих, странни продукти, а последната си кутия така и не я получих, защото се падаше около Коледа миналата година, когато Спиди бяха в колапс и ми писна да я чакам, а когато уж беше в офиса им, просто вече ми беше все тая и теглих една майна. Но нищо от тези продукти не ми беше харесало кой знае колко и цялостното ми преживяване с тези кутии не беше "уау".
От Зорница съм се инфлуенсвала избирателно за някои неща, ами повечето са ми допаднали, оправдали са очакванията ми. Сега, има продукти, за които колкото и да ми приказва, никога няма да ги пробвам, защото си знам, че не са за мен или съм пробвала преди и не са ми харесали. Случвало се е обратното, да си харесам някоя марка/вид продукт и после всички влогъри да започнат да плямпат за нея (явно кампания), напр. с La roche posay стана такова нещо.
Но като цяло не следя много влогърки, а и рядко се повличам по "дай да пробвам и аз", само защото еди коя си го е препоръчала, та те препоръчват какво ли не.
Виж целия пост
# 1 439
Аз вярвам на Ида, на Стефи, нищо че рядко показва неща, които мога да си позволя, на Деси от Dessytalks и много ми липсва, на Петя (petkova.p.beaute май беше) и на Галя (gall.ivanova). Със сигурност и пускам някой, но тези са на първо четене. А тези знам от блог-времената: beauty.by.zori, purlbloom.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия