Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 269
  • 4 489
# 1 470
А мистър Мартин един букет не и е взел, или поне да я е тагнал... Тъжничко.

Аааа, не така! Цветя?! Балони трябва да й е взел! Във формата на еднорози 🦄, понита 🐴, темподобни 🍭и задължено с хелий 🎈🎈🎈. Йееееей! 🎉🎉🎉
Виж целия пост
# 1 471
Видях сторита от Ивана.. Валери е с покъртителна рокля за рождения си ден. А имаха една приятелка - Мария, мисля.. тя също беше редовна по събития с тях, май и на рождения ден на Валката миналата година беше поканена. Къде изчезна?
Мария се премести в родния си Димитровград. Нея забравих да я спомена като някого, на когото вярвам. Имаме еднакви проблеми с кожата и много ѝ се доверявам, макар че нейната е по-чувствителна.
Виж целия пост
# 1 472
Между другото, цъкнах на фирмата на роклята на Валери и е точно от новата им абитюриентска колекция.
Съжалявам, но няма такава дума.
Виж целия пост
# 1 473
Упс, признавам се за виновна- абитуриентска.
Виж целия пост
# 1 474
Видях сторита от Ивана.. Валери е с покъртителна рокля за рождения си ден. А имаха една приятелка - Мария, мисля.. тя също беше редовна по събития с тях, май и на рождения ден на Валката миналата година беше поканена. Къде изчезна?
Мария се премести в родния си Димитровград. Нея забравих да я спомена като някого, на когото вярвам. Имаме еднакви проблеми с кожата и много ѝ се доверявам, макар че нейната е по-чувствителна.

Дайте да я видим тази Мария, аз съм от там и ми стана любопитно коя ще да е, града ни е малък.
Виж целия пост
# 1 475
Няма толкова грозна рокля като на Валката. Виси един парцал на ръката, ръкав ли е какво е... Нещо преметнато там само го подмята. И отзад тюл да има... Като рязана в час по трудово е тази рокля. И изобщо как ти хрумва в този вид в делничен ден?! WTF!??!?
Виж целия пост
# 1 476
Няма толкова грозна рокля като на Валката. Виси един парцал на ръката, ръкав ли е какво е... Нещо преметнато там само го подмята. И отзад тюл да има... Като рязана в час по трудово е тази рокля. И изобщо как ти хрумва в този вид в делничен ден?! WTF!??!?

За инфлуенсърите няма делнични дни. 😂И аз излязох на по питие със стари съученици вчера, ама днес ме боля  главата цял ден на работа.

Те могат да си го позволят 😂😂
Виж целия пост
# 1 477
Роклята на Валери е страхотна, но...
Come on girl, you are 30. Не мога да повярвам на очите си какво виждам. Дана това е само за пред камера, иначе жалко...
Виж целия пост
# 1 478
Валерие мисля че копира това https://www.instagram.com/meganhess_official/. Жената има 380К последователи
Виж целия пост
# 1 479
Мммм, не, тя го играе Disney Channel, според мен в реалния живот е различна. Дано е различна.
Виж целия пост
# 1 480
Ха, учудвам се, че никой не застана да каже, че завиждате на хубавата бална рокля на принцесата Simple Smile
Погледнах в Инстаграм да я видя, не е толкова потресна, даже много е красива роклята, но цялостно е голям фарс РД. Валери се изявява като арабска принцеса ми се струва, но тук не е Дубай, а и не е милионерска щерка, но явно в главата й си е нещо подобно, жалко липсваше самия бал, но иначе тя е парче, нека не й разваляме рахата Simple Smile
Нещо подобно беше и Пепе до вчера, но сякаш последните месеци осъзна къде се намира и слезе на земята, Валери няма още какво да я сваля на земята, нека си живее както реши, който има две деца да си ги гледа, тя като няма, си пърха.
Виж целия пост
# 1 481
Валерието с тази роклА се е спретнала като някоя ромка, тръгнала да я продават за булка.
Нелепо изглежда.

Пепка напоследък много инстаграмъбъл фончета си избира за снимки:


И този път обяснява какво прави за кампанията на Fairy.
Явно чак сега са й пратили какво да напише 😆
Виж целия пост
# 1 482
На Пепа също не й отива да си вее полите и да заголва кълки като 17 годишна. Майка на две деца е и съвсем спокойно може да поддържа мами-стил без да се кикерчи. Представям си колко завъртания й е коствала тази снимка.
Виж целия пост
# 1 483
Очаквах снощи с цялостната и визия подготовка да се е спретнала, защото Марти мрън мрън щв и предлага примерно, та да не изпусне хубавоте снимки. Уви не би..
Виж целия пост
# 1 484
По-добре да не се излага да й предлага на публично място , че ще почне едно вряскане и кряскане , хората ще си загубят слуха Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия