Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 264
  • 4 489
# 1 500
Каква е тази покана, нещо май съм пропуснала и не я виждам?
Виж целия пост
# 1 501
Сигурно съм много изостанала, но днес разбрах, че Зорница има канал в youtube - Детство.бг, насочен към децата. Има видеа за цветовете, месеците, сезоните, азбуката и т.н. Много се смях на звуците, които издават животните. Първо ги прави Зорница, а после пускат и истинските звуци. Не е лош канала, а дъщеря ми се загледа и нещата, които знаеше ги казваше, а които не - повтаряше. Пиша го за инфо, ако има такива като мен, които не са знаели за този канал Wink
Виж целия пост
# 1 502
Плакетите на YT идват със закъснение, аз мислех, че Ели отдавна е получила своя, чак се учудих като се похвали едва вчера.
Виж целия пост
# 1 503
Гера отвсякъде я дърпат
Виж целия пост
# 1 504
Скрит текст:
Прегледах сторитата на Гергана и ми направи впечатление тази крива усмивка,дори докато говори устата ѝ седи така ...



Това се получава заради кривите зъби, които после освен, че развалят съседните зъби, но и развалят челюстта и захапката. Ако сте забелязали при ПОлина също има подобно изкривяване, но е далеч по-леко и незабележимо.
Не знам защо Адри смята, че коригирането на криви зъби и вадене на мъдреци е от суета - живяла съм години в америка, сингапур и англия - навсякъде ваденето на мъдреци е препоръчително веднага като пробие мъдреца, напълно беплатно се покрива от медицинската застраховка. Преди 7 години ми извадиха накриво поникващ мъдрец в Сан Франциско и зъболекарят не можеше да повярва, че тук няма практика за превенция усложненията от криви зъби.

@Адри - браво, ставаш все по-вървежна, има резултат усилията, които полагаш! В последните си 5 поста, 4 реклами, а Пепе има само 3 в последните 5 поста. Наистина ли даваш Pombar на децата си?
Виж целия пост
# 1 505
Скрит текст:
Прегледах сторитата на Гергана и ми направи впечатление тази крива усмивка,дори докато говори устата ѝ седи така ...



Това се получава заради кривите зъби, които после освен, че развалят съседните зъби, но и развалят челюстта и захапката. Ако сте забелязали при ПОлина също има подобно изкривяване, но е далеч по-леко и незабележимо.
Не знам защо Адри смята, че коригирането на криви зъби и вадене на мъдреци е от суета - живяла съм години в америка, сингапур и англия - навсякъде ваденето на мъдреци е препоръчително веднага като пробие мъдреца, напълно беплатно се покрива от медицинската застраховка. Преди 7 години ми извадиха накриво поникващ мъдрец в Сан Франциско и зъболекарят не можеше да повярва, че тук няма практика за превенция усложненията от криви зъби.


@Адри - браво, ставаш все по-вървежна, има резултат усилията, които полагаш! В последните си 5 поста, 4 реклами, а Пепе има само 3 в последните 5 поста. Наистина ли даваш Pombar на децата си?
Абсолютно се съгласявам с написаното за Полина и Гергана. Но донякъде мисля, че е и психологическо, защото се стремиш така да се усмихнеш и изкривиш, че по-малко да си личат кривите зъби. Познавам хора с много по-криви такива, но те не се притесняват от тях и при тях не се забелязва такова кривене.
Виж целия пост
# 1 506
И аз наблюдавам това, хем снимките са уж по-естествени, а публикации има вече почти само като са спонсорирани, същото е и с клиповете в youtube, ako e платено видео ще има, ако не - няма време , нито за снимка, нито за видео (Адри, Зорница, Попова, Пепон, Полина и пр.)
Виж целия пост
# 1 507
Иванка явно е искала да напише някакво мило обяснение към Веждичко, но не й се е получило. 😆

Валери категорично не си я представям бременна и с дете. Че тя със себе си не може да се оправи, камо ли да поема отговорност към дете.
Много е малка, още десетина годинки и трябват порасне достатъчно 😃
Виж целия пост
# 1 508
Amisuy Поканата беше показана в story, не е в публикация. Според мен не лъже или по-скоро не ми се вярва чак такава нагла лъжа да скалъпи, пък и лесно може да се разбере била ли е там в действителност или не. Ще ми бъде интересно да проследя какви моменти ще сподели от престоя на това събитие, тя хич не ми се връзва нито с имиджа на бранда, нито си я представям как ще стои до останалите "посланички" на PP, които до една са вървежни инстаграм инфлуенсърки с много тунинг и провокативна визия.
Виж целия пост
# 1 509
Ванчето като в видях с тая изкуствена роза и се отказах да и чета описанието...
Виж целия пост
# 1 510
Каква е тази покана, нещо май съм пропуснала и не я виждам?
Ето я въпросната покана.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 511
https://www.youtube.com/watch?v=I_JkSXPXJ6E

Това момиче много се старае да изглежда секси и провокативно, на моменти много дразни. То не е облизване, бутане на циците в камерата, едно зяпане тип секс-кукла... Доста ми е cringe. Опитва се да е забавна и признавам, на моменти и' се получава, ама само на моменти...
Виж целия пост
# 1 512
Дайте да я видим тази Мария, аз съм от там и ми стана любопитно коя ще да е, града ни е малък.

https://www.instagram.com/beglam.girl/?hl=bg Заповядай.
Виж целия пост
# 1 513
Герито сериозно ли е поканена на такова събитие:
https://youtu.be/RIUVW5kxEyU
И да го видя не съм убедена, че ще повярвам.
Виж целия пост
# 1 514
Те и в Мастър шеф я поканиха.. много натоварена есен се очертава... Bowtie
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия