Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 264
  • 4 489
# 1 530
Пепка носталгично се разделя с инстаграмабъл апартамента 😢
Чакала помощ за последните неща.
А Фичко датски де се дяна не казва... Вече се чудя дали и за партито на децата ще се появи?
И сега пак да каже някой, че всичко им е розово, м?

Чаото има по-важна работа, моля ви се. Този почна да ходи на фризьор по-често от редова ИГ кифла. А Пепе с местенето....не се ли усеща, че е супер странно и неловко да не обели и дума за това защо прави всичко сама. Lala land на макс.
Виж целия пост
# 1 531
Ама той пари ли дава да го докарват в тоя вид? 😬 И колко време вече стана да не се е прибирал... Ако съм на мястото на Пепе ще направя така, че този пръч да няма повече възможност да се размножава, ако ми разбирате тънката мисъл. 😤
Виж целия пост
# 1 532
Константина нали гледа второ дете? Какви са тия въпроси постоянно като жена, кяото за първи път има дете. Пита в сторита и след 2 дни казва: "Мамчета, нова статия в блога!"
Много ми е досадна вече.

Отдавна го заббелязах това при нея. Първо има драма, търси съвети и след няколко дни качва ново видео. Веднъж се излъгах да й пиша. Тя ми отговори с две думи и ми стана ясно, че просто търси материал за видео.
Виж целия пост
# 1 533
Константина ѝ разгледах инстаграма и виждах ц.ци и отворена уста. По-зле е от Славина. Славина поне е млада и няма 2 деца, че да я е срам да си развява хубостите...
Виж целия пост
# 1 534
Ама Филипчо наистина е ФилипЧао в ИГ... Божке, много съм назад, едва сега разбирам! То започва да става сага ала "Дързост и красота"...
Виж целия пост
# 1 535
Ciao означава и "Здравей"! Simple Smile
Виж целия пост
# 1 536
Здравей Дания, чао България май е в случая.
Виж целия пост
# 1 537
Ciao означава и "Здравей"! Simple Smile

Здравей, живот, без жена и отговорности?
Виж целия пост
# 1 538
Всичкото това мълчание е само една прелюдия към обявяването на провала. Натрупа толкова състрадание и емпатия, сама ремонтира, сама мести багажи, сама си гледа децата, а и работи.
Вече ще бъде най-велика във всичките галактики.
Иначе е направила супер умен избор да се върне тук, както и да роди Сиена в България.
Ако това цялото фиаско се случваше в Дания, тогава със сигурност щеше да ми дожалее за нея.
Виж целия пост
# 1 539
Всички знаем какво значи ciao. Както писах и преди, въпросът не е в значението, а в това, че явно вече не му е необходимо да го ползва на български.

Много ми е интересно с тази прическа как ще се впише в розовия фемили портрет на Пепе.
Ако въобще присъства, всъщност.

Да си кажа това, което е решила да прави - кръщене и два РД заедно хич не е добра идея, според мен.
Това са много емоции наведнъж, особено за малки деца, които бързо се изморяват и изнервят. И вместо празник, получаваш излишни нерви и напрежение.
Но явно е притисната да съкрати престоят на датския принц и родата до минимум.
Което за мен е тъпо. Като са решили да дойдат, поне да останат 2-3 дни, че да се видят спокойно.
Ама може би Фичката има доста ангажименти.

П.П. то фиаското се е случило още там. Но тя явно е решила да го отложи.
Виж целия пост
# 1 540
Сиена сякаш изведнъж порасна или може би заради появата на двете горни зъбчета,но много заприлича на София и Филип.Сладурка е Simple Smile
Вече са се преместили.
Виж целия пост
# 1 541
Много късно се включвам, но все пак да си кажа, защото все изпускам темата със зъбките на бг инстаграмките. Та зъбите трябва да са добре подредени не само заради естетическият им вид, а защото са по-лесни за почистване. При струпани зъби няма възможност да се почистват и е редно да се подредят. Получават се кариеси, некачествено се дъвче и като цяло от медицинска гледна точка трябва да са подредени. И някой беше казал нещо за ваденето на мъдреците, съгласна съм, моите се изривиха жестоко много за 2 години точно заради мъдреци. А това, че изглежда доста кофти когато си "Медиино" лице (Инстраграм, ютуб и т.н.) си е направо потресаващо.
Виж целия пост
# 1 542
Много ми е жал за Антоанета Пепе, кой знае как се чувства.. личи си че изпитва носталгия и ѝ е тежко. Между другото хареса ми сторито за използваните продукти, много набързо, но непосредствено и естествено някак. Не като съветите как щади природата с неща, които според мен не прави...
Виж целия пост
# 1 543
Ама никой не каза " ауу, какви мизерни ѝ бяха опаковките , как може да не ги изчисти като ги показва"
Виж целия пост
# 1 544
За зъбите и аз да се изкажа - на дъщеря ми, която е на 13 години, един от горните кучешки зъби израсна доста зад останалите. Зъболекарят ѝ сложи две временни куки на този зъб и на един от долните под този крив зъб и само за две месеца с помощта на ластици, които закачваше на кукичките успя да издърпа кривия кучешки зъб отпред точно в редицата. Ластиците са махат само по време на хранене и след това се слага нов ластик и се спи с него. Кукичките също вече са премахнати. Останалите ѝ зъби са горе-долу наместени добре, но при нея все още ще расте челюстта и точно поради тази причина засега зъболекарят отказа да ѝ сложи брекети. Ще изчакаме докато спре да расте челюстта и тогава ако е необходимо ще се поставят брекети.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия