Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 298
  • 4 489
# 255
Извинявяй, но си личи как човек се чувства от снимките. Енергията, която предава, изражението, език на тялото, всичко. Аз също изглеждам много различна на снимки, когато съм щастлива и когато съм нещастна.
Виж целия пост
# 256
Пепе и Филип не са в добри отношения и дочух че са пред развод. Но той нямало да си остави децата и да не се интересува от тях. Предполагам, че ще се разделят мирно и кротко. На Пепе има кой да и помага, но сега тепърва ѝ предстои да разбере какво е да си млада майка на две деца. В момента е при баба си.
Виж целия пост
# 257
тези лилавите неща какви са, приличат ми на презервативи...
Може да е започнала кампания за семейно планиране....
Виж целия пост
# 258
тези лилавите неща какви са, приличат ми на презервативи...
Може да е започнала кампания за семейно планиране....
Късно..
Но пък реалистично, дано й дойде акъла в главата какво да говори и какво не, следващия път.
Виж целия пост
# 259
Не каза ли, че е за нейния апартамент? Така поне коментирахте, не съм гледала влога.
И всъщност, дори да са разделени, какво пречи да я съветва?
Препоръчвам да го гледаш тогава, за да разбереш за какво точно говоря.
Смисъла на думите и и говоренето за Филип беше като за съпруга който я съветва какво да вземе за апартамента им,който ремонтират, за да живеят семейно в него.

Виж целия пост
# 260
Пепе и Филип не са в добри отношения и дочух че са пред развод. Но той нямало да си остави децата и да не се интересува от тях. Предполагам, че ще се разделят мирно и кротко. На Пепе има кой да и помага, но сега тепърва ѝ предстои да разбере какво е да си млада майка на две деца. В момента е при баба си.

От къде е тази информация? Как ще се случи ''да не си оставя децата'', ако не живеят в една държава? Само ще праща пари всеки месец ли? Или ще пътува често да ги вижда? Не знам кое й е младото на Пепелджийска като е на почти на 30. Но без работа и с основната отговорност за 2 малки деца - ще им е тежко на родителите й и баба й.
Виж целия пост
# 261
Надникнах в Иг да видя на Гери часовника, ако може ми кажете марка, и открих, че и аз съм блокирана, това на база последване на профила в иг, колко ли време е отделила да види всеки от нас и да го блокира.
Пепе, ако е верно това горе, защото аз още тая надежда да се върне онзи михлюзин и да са си семейство, добре направи стратегически като не говори за това, защото така щеше да е голяма бомба, а сега ние го изкоментирахме 213657 пъти и децата ще питат, пък ще им писне, и някак новината няма да е така стряскаща, след време.
Ивана е прилична в лицето, не й търпя татусите, защото не са естетични, но това си е неин избор. Но пък много умело се гримира и това ми допада в нея, как успява да изглежда свежа и позитивна и все пак да не е прекалено като при Пепе, повече й се получава. Но тези нокти, ама грам не й отиват, не са много дълги, но й стоят като на ястреб, много отвратително, да сложи нещо по семпло, че като цяло завива към кифлите. А Валери сякаш има нещо леко променено в устните, да не е слагала хиалурон, то след екстеншъните, няма да се учудя.
Виж целия пост
# 262
Новата мания на Зорница 😃

Първо беше кетото,после беше кърлито,сега еко.
Генералната мания-тест, не я броя.
 Коя ли ще е следващата?🙄

Дано Пепа преосмисли живота си като цяло и сега вече започне да се държи като 30 годишна майка и това което ще показва в канала си е 100 истина,без розов филтър.
Лично аз,ако го направи ще я гледам с удоволствие и ще я хваля с още по-голямо за това което ми харесва.
Виж целия пост
# 263
На Гергана 100 човека и го казаха за зъбите, хайде да се вземе в ръце или да намери спонсори и да оправи онова нещо в устат си. 
Виж целия пост
# 264
Следите ли Галя Иванова в Инстаграм? Дава добри съвети,  не знам какви филтри използва, но грима и на снимки не изглежда винаги добре.
Виж целия пост
# 265
Сетих на кой ми прилича, от анимационното филмче Чип и Дейл, та на катерицата с шапката ми прилича.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 266
Да, само че в някаква психо версия. Simple Smile
Виж целия пост
# 267
Коя е сестрата на въпросната Гергана?
Да разкара очилата, да оправи усмивката и може да стане една идея по-фотогенична, каквато според мен изобщо не е в момента.

Преди седмица някой беше споделил канала на Милица Маркова. Пълничка жена, гримьор, която живее в Кипър. И тя е имала проблем с преден зъб, който никак не стоеше добре във видеата ѝ , но го е оправила и вече има по-хубава усмивка. Приятна е за гледане, но понякога ѝ се чудя, как си позволява да качва бюти видеа с хайлайтър  като на клоун.
 
Виж целия пост
# 268
Пепка има някакъв проблем с онляйн технологиите, във ФБ е качила два пъти поста с презервативите 🤪😃
Виж целия пост
# 269
Ма как ше не е фотогенична? Вижте я само. Пу пу..



Някой знае ли нещо за бившия й годеник? Защо са се разделили? Говорила ли е за него?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия