
Плаче не само за зъболекар, ами и за Др Енчев
Прилича на някой анимационен герой, но не мога да се сетя кой 😂 помагайте.
На мен ми прилича на тези: https://img4.goodfon.com/wallpaper/nbig/5/33/alvin-and-the-chipm … ted-movie-ani.jpg
Относно зъбите й - не знам каква е историята при нея, но примерно аз имам крива захапка и криви зъби, не съм носила скоби когато трябва и положението не е ок, та никак не обичам да е усмихвам. Консултирах се с ортодонт и той каза, че ще е сложно, трябва да ме види челюстен хирург, да ме режат, да се махат зъби и ще излезе около 2000-3000 лв. Не че са много пари, но цялата идея за операция и страхът на какво ще заприличам, ако не що се обърка ме спират да го направя, не ми е много комфортно, но и нямам някакви тежки здравословни проблеми, че да е неизбежно. Мисълта ми е, че може и при Гергана да е нещо такова по-специфично и сериозно. Примерно на мен би ми било интересно да разкаже за този си проблем, но тя може да не го смята за проблем, вместо да правим догадки и тя само да ни се озъбва насреща

Aлекс, Eлица има видео от преди години, където обяснява подробно как си е оправила зъбите. Беше точно нещо като това, което описваш - вадени са ѝ зъби, после са ги събирали със шини и т.н. Може да ти е полезно! Вярно, че отнема време, но никога не е късно
Особено, ако става въпрос за хубава усмивка, винаги си струва!Майка ми има една приятелка, заведе я при нашия любим зъболекар и жената сега, на 65+ години си направи сума ти импланти. Повечето хора ще си кажат, за кога това, на тия години, дай ченето тука и карай, като се има предвид колко дълго и сложно е слагане на имплант, но тя е истински щастлива от новите си зъби, и наистина изглеждат супер.


