Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 298
  • 4 489
# 285
Филипчо Чао е бил Чао, защото е имал италианска приятелка, след това става Здравей, защото има българска съпруга, сега пак е Чао, не знам защо....
А Ели толкова изкуствено се смееше, иначе пипнато видео, може би аз не разбрах, този хумор.
Виж целия пост
# 286
Аз преди го коментирах това - според мен не отдава смисъл на значението на български и италиански, ами как да кажа... не му трябва вече да го пише на български.
Никът му си е бил такъв и преди да дойде в България, Пепка обясняваше, че когато се запознали той й се е представил така и тя се е зачудила дали има италианска жилка.
Не я знаех тази история. Но, да. Това, което съм потъмняла в поста ти, явно е валидно. Символично скъсва връзки с България. Явно няма намерение да се връща.
Виж целия пост
# 287
Крис Танев ли не е завършил гимназия? На колко години е?


kris izkarva poveche kinti ot tebe
Малчо, а ти какво правиш в Бг мама ми е интересно 😂 И познаваш ли жената, знаеш ли какво работи и колко пари изкарва, че да го казваш?
Виж целия пост
# 288
Видеото на Ели ми хареса - обработка , кадри , музика.Но тези датчани да са толкова скучни , въобще не ми беше смешно като се опитваха да познават продуктите , а Елито се залива от изкуствен и фалшив смях.Изглеждаше нелепо и не ми изглеждаше да се забавлява толкова много.
Виж целия пост
# 289
Току що констатирах, че ние станахме по-известни инфлуенсъри от самите тях.
Убедена съм, че ако направим фен среща ще дойдат повече фенове от на тяхната. Като гледам как и децата налазиха  темата. 😃
Виж целия пост
# 290
И на мен ми се струва, че няма връщане, той и да се върне след всичко това лято, нещата няма как да са същите.. изпоср*ха се и двамата.

Много тъпо завърши тяхната история, но ще видим какво още предстои Simple Smile
Виж целия пост
# 291
За на Ели видеото.. веселите моменти с приятелите ми бяха малко аранжирани като за да се снима едно весело видео. Уж небрежно и естествено трябваше да е всичко, ама кога ше тръгнат две жени да си пляскат гаджетата с маски от нищото, или пък да познават мъжете им какви козметики са си купили. Много само с цел за да се снима весел материал ми се видя всичко.... даже докато гледах това за маските си помислих, че някои от кадрите дето Елица се превива от смях и е сама си ги е снимала отделно за да изглежда супер весело прекарване с приятели. Тъпо беше
Виж целия пост
# 292
Току що констатирах, че ние станахме по-известни инфлуенсъри от самите тях.
Убедена съм, че ако направим фен среща ще дойдат повече фенове от на тяхната. Като гледам как и децата налазиха  темата. 😃
А си казал нещо за любимците, а са се регистрирали да ти обяснят как стоят нещата Joy
Виж целия пост
# 293
Ели пак ли е в Ню Йорк или просто продължава да качва снимки от там? Насмивала е 10000000 кадъра да има какво да качва и какво сега ги качва. Не я следя, не разбирам защо ми излизат...
Виж целия пост
# 294
Не беше лошо видеото на Ивана от Киев, но имам няколко забележки - прекалено дълго и прекалено се фокусира върху храната. Вярно, че ни е в народопсихологията да се събираме на маса с вкусна храна, но манджата можеше да не се показва от всеки ъгъл. Иначе ми хареса, че имаше интересни факти за града, определено бие Валърито. Само не разбрах, били са там в края на май месец, а чак сега го пуска. Не виждам смисъл.
Виж целия пост
# 295
Филипчо Чао е бил Чао, защото е имал италианска приятелка, след това става Здравей, защото има българска съпруга, сега пак е Чао, не знам защо....
И с Пепе си е бил Чао, поне до преди няколко месеца, от януари е линка. Аз пък си мислех, че това му е някакво второ име Laughing
Виж целия пост
# 296
Филипчо Чао е бил Чао, защото е имал италианска приятелка, след това става Здравей, защото има българска съпруга, сега пак е Чао, не знам защо....
И с Пепе си е бил Чао, поне до преди няколко месеца, от януари е линка. Аз пък си мислех, че това му е някакво второ име Laughing

Говорим за Инста, където беше Philipzdravei, сега е Philipciao. Беше чао отначало, после стана здравей и беше така до съвсем скоро. Явно разрива в отношенията им му се отразява на името в Инста.
Виж целия пост
# 297
Ели пак ли е в Ню Йорк или просто продължава да качва снимки от там? Насмивала е 10000000 кадъра да има какво да качва и какво сега ги качва. Не я следя, не разбирам защо ми излизат...
В началото, когато почна да качва клипове, я харесвах, но сега мен лично ме дразни, даже я бях блокирала да не ми излизат нейни клипове. Погледнах последното видео, за мен е страшно изкуствена. Видеата й са много лъскави, но някакси ми лъха страшна самота... Не знам.
За Анелия - сигурно не си чисти апартамента, за да има материали за снимане.
Виж целия пост
# 298
И аз я гледах по едно време, когато се гримираше основно. Сега не ми е интересна.
Виж целия пост
# 299
Филипчо Чао е бил Чао, защото е имал италианска приятелка, след това става Здравей, защото има българска съпруга, сега пак е Чао, не знам защо....
И с Пепе си е бил Чао, поне до преди няколко месеца, от януари е линка. Аз пък си мислех, че това му е някакво второ име Laughing

Говорим за Инста, където беше Philipzdravei, сега е Philipciao. Беше чао отначало, после стана здравей и беше така до съвсем скоро. Явно разрива в отношенията им му се отразява на името в Инста.


Нали се досещаме, че Инста е целият им Живот...Ако нещо се случи с него, ще е по-страшно от най-страшното.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия