Колкото и помощ да ама от майки и баби(и то добре,че е така в момента) бащата си е баща. На мен София ми се вижда много привързана към него. Жалко е за децата. Единствено за тях ми е жал. Отделно,че не мога да си обясня как се издържа Филип. И освен за помощи оттам не се сещам. Ако той работеше нещо щеше да каже и сподели. Родителите му ли го издържат? Едва ли Пепините го подпомагат-изобщо що за човек е това,пълен лигльо. Разбирам напълно,че няма какво да прави тук и е нормално да си върне там. Но тия деца какво? Пепе явно не желае да отидат там. Да бяха отишли още в началото,да се устроят можеха нещата да им потпъгнат. Може пък това да е в основата. Той да иска там да са, а тя тук. И нея я разбирам-и аз ще искам да съм си при родителите с две малки деца,да имам подкрепата им,да съм в страната,да съм си спокойна. А пък знае ли се...може да я е страх да не й вземат децата. Не знам как стоят нещата там, но е твърде вероятно. Мисли се първо преди да се обвържеш с човек. Много й се е видял готин,сладникав, розовия уау живот,който си е представяла за жалост се вижда,че е мираж.
Голяма сага. А най-тъпото е,че сега ще излезе с някакво обяснение и накрая, тя ще спечели от това. Не знам защо Фичката не осъзнава каква травма може да е за децато това баща им да се вясва от дъжд но вятър. Не го ли премисля това. Да идва тук често-едва ли нещо му пречи. Да си вижда децата,без значение дали са заедно или не.