Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 271
  • 4 489
# 3 675
Току що засякох Пепе в Хепи младост и познайте с кой е ... Филяка. Само двамата са
Виж целия пост
# 3 676
Сиската знае по-добре и от мен какво се пише в темата, нищо, че пиша в нея от самото ѝ създаване. Браво. Доста време е прекарала тук. И сега сигурно рефрешва, за да види дали е писано за нея. Доста интересно, като не ти допада темата, защо продължаваш да я четеш. Според мен се е кефила на някои от коментарите, ама сега го играе потресена 😂 Няма логика да продължаваш да четеш страница след страница, ако нещо толкова те потриса и отвращава.
Виж целия пост
# 3 677
Попринцип има доста причини, да. Но надали щеше да се хване с българка ако е било от интерес само. Има предостатъчно датчанки, които щяха да свършат същата работа.

Tцъ, датчанката ще раздели цялата къщна работа наполовина и няма да мяука и обгрижва Майкълчо като писано яйце.
Виж целия пост
# 3 678
Скрит текст:
Това, че Ели е близо до семейството и до бизнеса му, нищо не значи. Официално ще е част от всичко това, когато подпишат. А Майкъл дори не й е предложил още. Дотогава, ами всичко може да свърши буквално от един ден за следващия за нея.

Относно децата.. достатъчно добре видяхме реакцията на Майкъл по този въпрос в един Q&A заедно..
Как точно ще е "част от всичко това" по начин, различен от досегашния, би ли пояснила? Дано си наясно, че при сключване на брак, не получаваш автоматично половината от активите на съпруга си, които в случая дори са такива отпреди брака (тоест съвсем не ѝ се полагат). Моля те, за независима и самостоятелна жена, трябва да си в час с тия работи. И внимавай да не вземе бъдещия ти мъж да те почерпи нещо, или, не дай си боже, заведе на почивка, че отече независимостта.

В Дания така ли е законодателството? Че със сключването на брак съпругът или съпругата автоматично получава половината от имАнето на другия, дори когато то е събрано преди сключването на брака? Аз пък бях останала с впечатлението, че каквото си внесеш като твое в брака, това си изнасяш при разтрогването му.

Тайланд е много евтина дестинация. Не е кой знае какъв повод за изява на благосъстояние.
И аз това казвам! Че Елица не придобива автоматично бизнеса на Майкъл, нито наследствените му имоти, само защото ще се ожени за него. Ще придобие, евентуално, при развод, това, което е придобил след брака си с нея. Ако имат дете, женени, или не, то си е наследник. Но Funhouae явно смята, че бракът е гаранция доживотна за айляшка живот на жената (което доста се бие с теорията ѝ за независимост и криво разбран феминизъм)
Виж целия пост
# 3 679
Аз изобщо не й гледах сторитата. Разгледах профила - трагичен е. Бих й препоръчала да си посвети свободното време на нещо по-смислено, това не й се получава.
Обзалагам се,че ще се изкаже по свой адрес и предполагаемо - не особено ласкаво, все пак някой трябва да създаде трафик към този профил, а очевидно на никоя от нас не е интересен.
Доста жалък ход за привличане на внимание.
Тия грозни фиби и Пепето сега ги сложи на стори.
Виж целия пост
# 3 680
Току що засякох Пепе в Хепи младост и познайте с кой е ... Филяка. Само двамата са

Филип заминал ли си е? Hushed Пропуснала съм нещо явно.
Виж целия пост
# 3 681
Намерих тази "статия" - https://goguide.bg/koi-kakvo-zashto/5630-10te-naidrazneshti-vlogyrki-v-interneDa , не се сещам да сте я коментирали, но е потресаваща. Не знам авторът колко време е отделил да се запознае подробно с всяка, която и изкоментирал, но явно не е било много. С всичките им кусури,  Милена, Маги, Антоанет, Валери, нямат място до Мис Тигрова, пък ако ще и до Симона и Карина. Не знам какво мислите по въпроса, но аз за първи път попадам на толкова евтина публикация в goguide.
Виж целия пост
# 3 682
Току що засякох Пепе в Хепи младост и познайте с кой е ... Филяка. Само двамата са

Филип заминал ли си е? Hushed Пропуснала съм нещо явно.

Да, още онзи ден имаше стори от любимата му датска бръснарница.

Върви и на Филиповци на Пепето, този ще и е третият.
Виж целия пост
# 3 683
Току що засякох Пепе в Хепи младост и познайте с кой е ... Филяка. Само двамата са

В Младост мислят, че е по-скришно ли? Grinning Шегувам се, разбира се.
Според мен предстоят много "скечове" от тези така добре партниращи си, взаимно допълващи се с много сходно съдържание в каналите си професионалисти!
Виж целия пост
# 3 684
Да не произведат скеч номер 3 Joy
Виж целия пост
# 3 685
Очевидно, каквото и да направи или да не направи Елица според разбиранията на всеки, все ще му се отслужи една литургия тук във форума. Сега разбираме и, че има очаквания да снима с дрон във Враца и да прави пътеписи оттам. И пътя дотам показа, и къща, и градини, и домашна обстановка с лели и баби хич не инстаграмбъл, но не!! Родната аудитория иска още и още признание, че Елица не се срамува... 😁
  Каквото и да прави или да не прави Елица, отношението и е различно в полза на семейство Бирч ! Две години не беше стъпвала да види близките си по нейни думи, а идваше често в България на брънч....Мистър Бирч го води на Витошка и при РОДИТЕЛИТЕ НА ПЕПЕ, но не и при бабите си. Моята майка също почина от рак няма и година, и аз съм при баба и дядо всеки ден и им давам кураж и сили да продължат ! Всеки с приоритетите си !
Виж целия пост
# 3 686
Статията сме я коментирали много пъти. Написана е остро, но според мен има много точни попадения.
Виж целия пост
# 3 687
Айде пак дойде някой да се пъчи с тиквени медали и да начуква канчета.

В интерес на истината би било интересно Ели или която и да е да заснеме хубаво видео с гледки от България, имаме великолепни красоти. Но малко пътуват из страната и тези в чужбина и тези, които са си тук. Масово са в София, а една Витоша не сме видели (ВитошКа за сметка на това нон стоп). В Пловдив някой и да е ходил се показват кафетата от Капана, не стария град и тепетата. Елица все пак е била не на селски туризъм из врачанско, а на посещение при близки. И кола няма тук да обикаля сама, зависима е. Спомена, че иска да доведе Майкъл в скоро време, може би ще го видим.

Аз чакам влог от морето на Адри, тя също има дрон и е показвала хубави местенца. Преди публикувах поредицата влогове на един литванец, който беше пообиколил доста и имаше страхотни кадри от България. Ако някой е изпуснал и се интересува ще го потърся и пусна пак.
Виж целия пост
# 3 688
Очевидно, каквото и да направи или да не направи Елица според разбиранията на всеки, все ще му се отслужи една литургия тук във форума. Сега разбираме и, че има очаквания да снима с дрон във Враца и да прави пътеписи оттам. И пътя дотам показа, и къща, и градини, и домашна обстановка с лели и баби хич не инстаграмбъл, но не!! Родната аудитория иска още и още признание, че Елица не се срамува... 😁
 Каквото и да прави или да не прави Елица, отношението и е различно в полза на семейство Бирч ! Две години не беше стъпвала да види близките си по нейни думи, а идваше често в България на брънч....Мистър Бирч го води на Витошка и при РОДИТЕЛИТЕ НА ПЕПЕ, но не и при бабите си. Моята майка също почина от рак няма и година, и аз съм при баба и дядо всеки ден и им давам кураж и сили да продължат ! Всеки с приоритетите си !
А не ви ли идва на акъла, че старите хора са с по - друг начин на мислене и може би още не желае да ги запознава??Някои хора с години дори на родителите си не представят половинки. Друго нещо да не ви харесва? Да почва Елица по списъка, че да се хареса. И разбира се, че ще се държи по друг начин с родителите на Майлъл и с баба си.
Виж целия пост
# 3 689
Идвам от последния клип на Николчето, в който ''пранква'' най-добрия си приятел и му казва, че продавала наркорици, смятам че е доста грозно при положение, че едно 95% от гледанията са от деца плюс това си личи, че е супер нагласено и камерата е поставена на тъблото в колата, едва ли той не я вижда ...
Иначе какво стана с Пепе, когато беше на море със Сиена уж видеа снимали пък аз лично не видях никой от компанията влогъри-блогъри (Филяка, Арти, Даниелхаха, Чочев) или тя да е качил такова?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия