Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 247
  • 4 489
# 3 810
Тя както качва веднъж на високосна... умрЕ темата 😂
Виж целия пост
# 3 811
Абе аз защо нищо не мога да видя нищо на никакви стори. Излизат ми само стари и на слидкиша и на тазш другата. Даже ги последвах,ама не...нищичко не ми излиза.
Виж целия пост
# 3 812
Абе аз защо нищо не мога да видя нищо на никакви стори. Излизат ми само стари и на слидкиша и на тазш другата. Даже ги последвах,ама не...нищичко не ми излиза.

Няма как да ти излизат стари, те са валидни по 24 часа и автоматично се трият.

Ако отваряш кръгчетата отдолу с различни наименования, това са акценти.
Сторитата тръгват като натиснеш на кръгчето с профилната снимка.
А щом си ги последвала ще излизат и във фийда ти най-отгоре.
Виж целия пост
# 3 813
Охххх не мога, много на сериозно са се взели всички. Особено пък към сладкиша критиката беше безобидна, най-много отнесе Пепе и последните страници Елица, но на мен наистина ми е смешно като ги гледам. Силвето в последното стори: ,,до какво води ВИРТУАЛНАТА АГРЕСИЯ в интернет пространството вижте в сторито на мимозка (сладкиша) Flushed Laughing
хахахахха, не не мога , наистина и защо поставят целия форум под общ знаменател?! Ще взема и аз да направя видео по темата, но в защита на бгмама Nerd
Виж целия пост
# 3 814
Новият влог на Валери, естествена и премерена.
Сладкиша не я следя, но съм гледала видеа, никакво полезно съдържание не представя, да се гримира добре не може и вкус за интериора няма според мен.
Виж целия пост
# 3 815
Не знаех,че съществува даже въпросната Мими Сладкиша.Ама толкова да драматизираш чак за нкв коментари,в които няма нищо споменато за детето и.(поне скоро не съм чела )
Какво значи-"Който коментира ще си понесе последствията."Моля?!Моляя?!Ще се съдим ли какво?! : D   Не,че нещо,ама е много лесно да плашиш със съд.Аз лично за първи път на 25 се съдих с работодател,2 пъти,ем,не е толко' лесно и незатормозяващо.
Да добавя...за нито едно от децата на влогърки не съм прочела лоша дума,нито за на Ралица,Милена,Пепе и т.н.,все се е писало,че са сладки деца..и какви да са едни бебета и деца?!
Виж целия пост
# 3 816
Сладкишката не е пропуснала да тагне повечето, напомня ми на малко дете, което се жалва на големите каки.
Сладкиш, изтрий си канала и инстаграма и тогава няма да те коментират.
Виж целия пост
# 3 817
Лошо, Сладкиш, много лошо.
Много импулсивна реакция, за която ще съжаляваш. Дори и заплашваш, че ще взимаш законови мерки, ако съм разбрала добре...Ха, я стига! Stuck Out Tongue Closed Eyes

Скрит текст:
Охххх не мога, много на сериозно са се взели всички. Особено пък към сладкиша критиката беше безобидна, най-много отнесе Пепе и последните страници Елица, но на мен наистина ми е смешно като ги гледам. Силвето в последното стори: ,,до какво води ВИРТУАЛНАТА АГРЕСИЯ в интернет пространството вижте в сторито на мимозка (сладкиша) Flushed Laughing
хахахахха, не не мога , наистина и защо поставят целия форум под общ знаменател?!

Тази Сиска ли е, Миска ли е такова лизане на инфлуенсърски задници, че чак е жалко. Не й се получава вдигането на абонатите на жената и това е... Trollface

Скрит текст:
Ще взема и аз да направя видео по темата но в защита на бгмама Nerd

Да, моля! Gift Heart
Виж целия пост
# 3 818
Боже, колко са прости някои хора, ще почина. Тази персона не бях я и чувала, къде се бута при големите, че и сърдита го раздава.
Ами да, мадам, едни ще те харесват, други няма да те харесват и това е положението. Тук във форума не могат да се изтрият критиките, както в инста и тубата. Ще трябва да си ги преглътнете някак, защото изглежда сте твърде елементарни, за да извлечете градивното.
Виж целия пост
# 3 819
Блогът на Силвето: https://silviyalove.blogspot.com/p/blog-page.html

Цитат от там: ,,За мен е изключително важна обратната връзка от Вас,,
Дааа, виждаме, за всички ви е толкова важна,че освен , ,,обичам те, страхотна си, и пр друго не приемате за обратна връзка ....
Към скадкиша: няма смисъл наистина да правиш видео за захранването, като отгледаш две деца , в две различни държави като Пепе, тогава ще имаш думата да си компетентна Wink
И ще ти отговоря с твое изречение:  голяма специалистка си/сте ,че всички много компетентни за захранване да говорите и пр.
Виж целия пост
# 3 820
Не знаех,че съществува даже въпросната Мими Сладкиша.Ама толкова да драматизираш чак за нкв коментари,в които няма нищо споменато за детето и.(поне скоро не съм чела )
Какво значи-"Който коментира ще си понесе последствията."Моля?!Моляя?!Ще се съдим ли какво?! : D   Не,че нещо,ама е много лесно да плашиш със съд.Аз лично за първи път на 25 се съдих с работодател,2 пъти,ем,не е толко' лесно и незатормозяващо.
Какъв съд ?!? И в съда : "Казаха, че командвам милото" 😂😂😂😂 Изложи се много, Мими...
Виж целия пост
# 3 821
Сладкишката правела всичко на добра воля да е полезна. Ей такива гръмки изказвания са най-смешни. С кое е полезна сега погледнах есенната декорация - кому са нужни тези глинени фигурки от времето на соц. сватбите - единственото впечатление което оставят е за прахоляк . И без видеото за захранването ще минем - децата си ще отгледаме и без да виждаме как пушите на главата а твоето. Жалко, че не могат да понесат конструктивна обратна връзка. Вкара си автогол.
И тя като Анелия - вижте какво видео за въпроси ама пък няма да ме питате неща дето не искам - айде де! Аз и преди съм го казвала и пак ще го кажа - тази жажда всеки да се показва показва някакви сериозни емоционални липси у всичките по един или друг начин. И Миме тагвай на воля колежките - Милена е факт, че няма едно лошо мнение за нея тук. Може съдържанието да не харесва на всички, но никога не е поднесено със заплашителен тон, размахване на пръст и реплики от типа - а си казал нещо , а мама и тате ще вземат да решат моите проблеми с теб. А не се пени толкоз - нали сме злобнми лелки - какъв фактор сме ние в твоя извисен подреден мечтан живот.

Аз лично ще мина и без да виждам трапезите  на който пепелника седи до бутилката на бебето. Айде със здраве.
Виж целия пост
# 3 822
Мимето явно си вярва, че трябва да сме и благодарни за клиповете, снимани на добра воля от нея. Сякаш на някой му пука, че Мими Сладкиша, а не примерно Мими Пуканката станала влогърка. Да не ми е дошла в къщата да ми чисти и готви? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3 823
Това е да не кажа единственото място на което може човек да сподели своето реално мнение за в/блогър. Нещо различно от "обичам те" , "първа" и т.н . Преди да се създаде темата мислех, че съм единствената, която не харесва Пепе, ВалериЕ, Ивана, Гергана и други, и се чудех какво толкова намират хората в тях. После се създаде темата и видях, че не съм само аз и ми олекна Joy
Съжалявам, мили б/влогъри, но щом си излагате живота публично ще бъдете коментирани, неизбежно е! В крайна сметка не всичко е розово. Нека в ютуб ви коментират 10 годишните, тук не е така. Не сте вие хората, които ще ни забраните да изказваме мнение.
Виж целия пост
# 3 824
Daviz - от вчера гледам влогърката, която пусна. Тази с чистенето. Мале, как ме зариби. 😜😮🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия