Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 250
  • 4 489
# 4 215
Ооо, когато имат критичен коментар с правописна грешка, веднага се пъчат и правят забележка, да ги видим колко са грамотни...
Виж целия пост
# 4 216
На мен Галя хич не ми е класна с тези ретро кичури и електрикови червила дето ги слага. Стилът и на обличане е кичозен. Има нещо несъразмерно в носа, веждите и са в силен контраст с косата, тоя тъмен тен и като сложи ярко червило няма да казвам какви асоциации навява.
Виж целия пост
# 4 217
На мен Галя ми е много симпатична на външен вид, определено изглежда много добре за годините си.
Виж целия пост
# 4 218
Забелязах че под видеото на Гергана има доста негативни коментари, разбира се има и изтрити, а тя само се оправдава. Понеже нямала деца и не знаела къде ще живее, за това не инвестира в по-хубава квартира...
Малко да се осъзнае как изглежда от страни, да не си мисли само че 10-11 годишните деца много я харесват, защото коментарите от 18+годишните са брутални но истински.

Хаха, то щото като проима деца, с магическа пръчка ще се промени това мислене. Ми не, до човек си е, с деца, без деца, искам домът ми да е приятен за обитаване и да е според моя вкус. Децата грам не им дреме 3 стаи ли имаш, или 5, и дали си си направил олтар със свещ, списание и телевизОр у холО Joy
Виж целия пост
# 4 219
Поправете ме, ако греша, но Снежана Атанасова не казваше ли многократно, че не ходи на козметик за почистване на лице, а се грижи сама за кожата си, а сега - хиляда процедури си прави, за да рекламира Мърфи. Разбирам, че това й е работата, но постоянно критикува масата "инфлуенсърки" какви са, тя е същата - и на събития си ходи, и ПР пратки получава, и процедури си прави, които уж отричаше. Големи принципи.. иначе сме много остри и критични с изказванията си в ИГ.
Виж целия пост
# 4 220
Снежана имам чувството, че е доста натоварващ и негативен човек. Преди гледах влоговете й, още докато беше на общежитие. Като кажеше: "Здравейте, приятели!" в началото и едно такова усмихнато, позитивно ти става. След минута-две се почваше едно мрънкане, сарказъм, недоволство, намеци, претенции. Нищо не й харесваше, от СУ до дребни неща. Не знам, у мен оставаше чувство, че е неудовлетворен човек, но от тези, които са сърдити на всичко и всички, все някой им е виновен и се оплакват, без да правят нещо в посока промяна. Разбира се може в мен да е проблемът, но и в инстаграм като съм надниквала, същия vibe усещам.
Виж целия пост
# 4 221
Тази пола трябва да бъде изгорена 😒 Отново ужасен аутфит от Ивана, през телефона евтинее, а представям си наживо как е.

Виж целия пост
# 4 222
Sunflower Simple Smile - абсолютно на същото мнение съм. Мрънкало е за мен.
Виж целия пост
# 4 223
Забелязах че под видеото на Гергана има доста негативни коментари, разбира се има и изтрити, а тя само се оправдава. Понеже нямала деца и не знаела къде ще живее, за това не инвестира в по-хубава квартира...
Малко да се осъзнае как изглежда от страни, да не си мисли само че 10-11 годишните деца много я харесват, защото коментарите от 18+годишните са брутални но истински.

На Гергана съм гледала едно единствено видео преди 1-2 години, в което показваше някакъв апартамент, който останах с впечатление, че е неин, а тук че за квартира. Ето това.

Ерика я гледам, много умно и будно дете, харесвам я и съм сигурна, че зад много от идеите и обработката на видеата ѝ, стои майка ѝ.

Нашите влогърки нещо не мога да ги гледам, следя една англичанка и една американка и като отворя видео на някоя нашенка, директно го затварям, то е "иии да", "иии така" и от рода, както и едни дълги монолози, няма динамика, нищо не се случва.

Да допълня, че много харесвам Мария Андреева.

Мъжът на кифлоблог го следя отдаван, но аз следя много фотографи, защото е свързано с работата ми.
Виж целия пост
# 4 224
Сладкиша написала цел роман,  "как не обръщала внимание, какво говорят хората за нея", а преди няколко дни бълваше змии и гурещи в инстаграм 🤣🤣🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 4 225
Малко за чужбинските  инфлуцки , в общи линии навсякъде едно и също - https://www.webcafe.bg/lifecafe/vryava/id_1065261878_Influensark … o_jivee_v_kochina
Виж целия пост
# 4 226
Те всички се подиграват на инфлуцките и хейтват пр пратки, събития и тн, до момента, в който не почнат да канят и тях и да им пращат подаръци
Виж целия пост
# 4 227
Коцка, леля Коцка, която сигурно е по-млада от мен, но не й личи, направо трябва да я прекръстим на баба Коцка, гледайки тази снимка.

Не знам дали заради светлината или снимката, но косата й ми изглежда сивееща, позата все едно си е сецнала кръста и не може да се изправи и благодарение на това гърдите й са стигнали до корема, изобщо потрес  Sick Облеклото й не се наемам да го коментирам, щото не ми останаха думи  Mr. Green

Скрит текст:
Виж целия пост
# 4 228
Много кофти снима на Константина. :/
Виж целия пост
# 4 229
Не е само косата и позата. И в лице изглежда доста сбръчкана. Тя погледнала ли е изобщо снимката префи да я качи в социалните мрежи 🤔
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия