Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 264
  • 4 489
# 3 300
Добре де какво значи овесила му се е на врата? Изкарвате го като, че ли едва ли не всичко ѝ плаща, че и джобни ѝ дава. Наистина ми е интересно как някои са постигнали толкова повече и разбира се сами. От влогърките една няма, всяка е или с мъж или с родители зад гърба, някои че и с двете. И от реалните хора също не познавам. Не знам защо Елица толкова дразни, тръгнала е от беден район в България и е стигнала до средна класа в Дания, която колкото и да изглежда като лайфстайла на Рокфелер си е абсолютно норма там. Техните бедни, пак са богати за нашите стандарти.

В Тиндър - да, принципно се бързи свалки, но и аз познавам хора с дългогодишни връзки оттам. Като си намериш човека, не пита дали е било онлайн чат или по залез слънце пред Лувъра.
Виж целия пост
# 3 301
Елица въобще не ми прилича нито на държанка, нито на някой, който седи и чака друг да го издържа. Изглежда ми като трудолюбив човек, който определено се развива. Не знам какво развитие повече се очаква от нея точно.
Първо, работи за фирмата на Майкъл. Да, ок той я е уредил, но това не значи, че утре ако се случи нещо, този трудов стаж се изпарява и край, тя вече не може да си намери работа. Второ, развива си онлайн магазина (вярно, не знам колко е печеливш, но е факт, че хвърля усилия в тази посока). Трето, до колкото съм хващала по клипове, вече има добър разговорен датски, тоест за това също е положила усилие. Няма да споменавам инфлуенсърството, но защо пък не, като други се бият по гърдите, че го правят на пълен работен ден и с по-лошо качество от Елица. Развива се и с готвенето. Това за мен е човек, който полага доста усилия за развитието си и вярвам, че би успяла да се справи и сама чисто финансово.
Емоционалната страна е друго нещо. Там наистина ми се струва малко зависима.
Виж целия пост
# 3 302
Много е оправна Ели да, дали има и година стаж истинска работа Grinning

Сайта й също е подарък от 60-гпдишния. Сега "работи" във фирмата на Майкъл. Не, изобщо не е държанка.
Виж целия пост
# 3 303
На Елица магазинът ѝ докарва стабилни приходи, намерих данни на едно място, та не е съвсем без печалба. Отделно защо си мислите, че ако се разделят с Майкъл ще се върне във Враца? Тя е хубавка, веднага ще си намери следващото гадже. Пък и Майкъл не ми изглежда на бройкаджия, по-скоро контролиращ, та не мисля, че ще се разделят скоро. Иначе да, има си ниво, да, не е лично нейно, но пък що да не се възползва?! Ако родителите на мъжа ви си имат хубава вила с басейн и я ползвате от време на време и сте влогър (пък и да не сте), нима няма да си качите някоя хубава снимка, ако сте такъв тип човек!? Или трябва да кажете на мъжа си - не, мъжо, няма да я ползваме никога, само щото е на вашите. Хайде, моля ви се, стига с това лицемерие.
Виж целия пост
# 3 304
Коца и Надя получили едни и същи фиби от HM и айде на стори😂
Виж целия пост
# 3 305
Момичета, Ели и приятелят й наистина не парадират с висок стандарт. Ако за нашите ширини да ходиш често на обяд на заведения, 2 екскурзии извън континента и няколко дълги уикенда в Европа е лукс , то на запад е напълно достъпно за средната класа. Нито са им мега скъпи дрехите - тя се облича със среден клас дрехи - в Дания в пъти по-достъпни са цените отколкото тук.

Елица е единствената,която полага усилия и си подобрява видеата, очевидно се справя и с фотографията щом нейните снимки се използват за маркетинг цели на компанията на Майкъл. Развива си и канала с готвенето.

@Fun'house то пък единия сайт - 50лв й е вдигнат Grinning по твоята логика всички, които работят в компанията на половинката си са държанки .
Не мога да разбера за кое точно й завиждаш, че така се дразниш, ти си знаеш де Simple Smile
Виж целия пост
# 3 306
На Елица магазинът ѝ докарва стабилни приходи, намерих данни на едно място, та не е съвсем без печалба. Отделно защо си мислите, че ако се разделят с Майкъл ще се върне във Враца? Тя е хубавка, веднага ще си намери следващото гадже. Пък и Майкъл не ми изглежда на бройкаджия, по-скоро контролиращ, та не мисля, че ще се разделят скоро. Иначе да, има си ниво, да, не е лично нейно, но пък що да не се възползва?! Ако родителите на мъжа ви си имат хубава вила с басейн и я ползвате от време на време и сте влогър (пък и да не сте), нима няма да си качите някоя хубава снимка, ако сте такъв тип човек!? Или трябва да кажете на мъжа си - не, мъжо, няма да я ползваме никога, само щото е на вашите. Хайде, моля ви се, стига с това лицемерие.
Тука вилата с басейна е най-малкия проблем. Говорим за това как се живее в Дания с богат мъж и как се живее сама. Определено без Майкъл или някой друг паричко няма да го има този стандарт, ако ще по цял ден да готви и едновременно да движи сайта си.
Виж целия пост
# 3 307
А какъв е онлайн магазина на Елица?
Виж целия пост
# 3 308
Ами успяла е Елица, уредила се е. Освен да уреди и вас, та да се усмирите малко.
Супер си е жената. Утре и да я оставят, няма да остане гладна и боса на улицата.
Развива се жената, не лежи на мъжа си за издръжка.
Виж целия пост
# 3 309
Абе не е най-нормалното да се ходи постоянно на обяди по ресторанти и на екзотични почивки за средна класа в Дания. Това са по-скоро upper middle-class, които могат да си го позволят. Доста скъпи удоволствия са си и за средния датчанин. Тук пишат жени, живеещи в Скандинавието, предполагам ще потвърдят.
Виж целия пост
# 3 310
Аз пък точно щях да кажа, че не са постоянно по заведения. Останала съм с впечатление, че готви често.
Нали и това се дъвчеше? Как тя му слугува и прислужва, пък сега ще се окаже, че само по ресторанти ходят.
Виж целия пост
# 3 311
Ако не си си построила вилата САМА без чужда помощ нямаш право да стъпваш там. Даже и работници не ги броя, всичко с пот на челото да е постигнато, самостоятелно, тухла по тухла. Очертава се към 60те да се плицикам, ако съм късметлийка. 😂 Обаче мъжо ще го водя по същата логика - да си строи и той, ако иска на басейн, няма на моя на идва я. Как се гради семейство с тая логика? Освен и жената като е бременна и в майчинство да се оправя сама, ако пък някой да не дава легне болен да си крета как може.
Виж целия пост
# 3 312
А кой е казал, че ще го има този стандарт и защо толкова много държите на това не разбирам...
Виж целия пост
# 3 313
Ако не си си построила вилата САМА без чужда помощ нямаш право да стъпваш там. Даже и работници не ги броя, всичко с пот на челото да е постигнато, самостоятелно, тухла по тухла. Очертава се към 60те да се плицикам, ако съм късметлийка. 😂 Обаче мъжо ще го водя по същата логика - да си строи и той, ако иска на басейн, няма на моя на идва я. Как се гради семейство с тая логика? Освен и жената като е бременна и в майчинство да се оправя сама, ако пък някой да не дава легне болен да си крета как може.
Много ясно, иначе ще е държанка. Joy
За всеки вила и за всеки басейн! Sunglasses Амин!
Виж целия пост
# 3 314
Както казва Графът: "А дано, ама надали" 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия