Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 264
  • 4 489
# 4 155
Тези от кифлоблог много са бързи, веднага се похвалиха с мъж в стори в иг, че пише за тях тук, леле всичко живо следи и тръпне кога ще му се спомене името, или пък е неслучайно, но си четат и пишат тук явно..
Виж целия пост
# 4 156
Всички четат тук. Laughing
Виж целия пост
# 4 157
Тези от кифлоблог много са бързи, веднага се похвалиха с мъж в стори в иг, че пише за тях тук, леле всичко живо следи и тръпне кога ще му се спомене името, или пък е неслучайно, но си четат и пишат тук явно..

Aaaa,  не е задължително... Може някоя от черните станции, които слухтят тук да е снесла информацията - оная веселата или другата драматична. Всъщност, това е маловажно в случая: най-накрая нещо свежо на хоризонта.

П.С. Имате ли някаква допълнителна информация за Мария? Много прилича на моя бивша съученичка от Плевен, където родителите ми ме бяха оставили за отглеждане при баба ми и дядо ми, докато бяха в чужбина. И онази, която прилича много на кифлоблог беше Мария.
Виж целия пост
# 4 158
А може и съфорумка да е, си мисля аз😉
Виж целия пост
# 4 159

Виж целия пост
# 4 160

Тва Иванеса ли е? Веднъж да излезне добре на снимка. Laughing
Виж целия пост
# 4 161
Оф, Ивана и мъжът и... Не знам той на кого ми прилича така, но тя - на Корнелия Нинова. Laughing
Виж целия пост
# 4 162
А може и съфорумка да е, си мисля аз😉
Именно..
Виж целия пост
# 4 163
Съфорумка е. Да си признава веднага коя е 😎😘
Виж целия пост
# 4 164
Тук чак е страховита 🤣🤣🤣 и пак сме в банята... Но си личи, че не е на 20 вече 🤨
Виж целия пост
# 4 165
Като казахте съфорумка,къде изчезна Гръмпи?
Липсват влоговете ти и Инстаграм снимките.
 
Това момиченце има 109 хиляди абоната.
Не съм пускала още клип,но бройката ме шашна.Чували ли сте я?
Ерика Дъмбова
https://youtu.be/N6_JPXrzSB4
Виж целия пост
# 4 166
Ерика я знам, не че съм гледала много. Дете е някого от екипа на "На Кафе".
Виж целия пост
# 4 167
Ерика е коментирана тук. Мисля, че се беше явявала на някакво риалити преди години. Иначе влогва от няколко години.
Виж целия пост
# 4 168
Ралица, минималистката, направо ни заля със снимки от сватбата. То хубаво важно събитие,  ама чак пък почти нищо друго да не постваш в последно време.
Виж целия пост
# 4 169
Видяхте ли последните сторита на Даниела? Невероятнс къща! Само се чудя в кой район е..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия