Време е за ИКЕА! - Тема 28

  • 43 443
  • 751
# 240
Момичета помагайте..искам да поръчам тази кутия,но какъв е реалния цвят,на картинката ли да вярвам /за цвета кръгчето е бяло🤔
Виж целия пост
# 241
el 8004, като набереш кода в сайта на Икеа на друга страна излиза, че е оранжева https://www.ikea.com/gb/en/p/trofast-storage-box-orange-30298023/
Виж целия пост
# 242
Момичета помагайте..искам да поръчам тази кутия,но какъв е реалния цвят,на картинката ли да вярвам /за цвета кръгчето е бяло🤔
Не гледай цвета на кръгчето. Мини с мишката през него и ще ти изпише какъв цвят е...в случая ми дава оранжево.
Виж целия пост
# 243
Благодаря ви момичета за бързото включване😊
Виж целия пост
# 244
Бялата я имах в любими и днес я гледах изчерпана.
Виж целия пост
# 245
Аз имам орнажевата. Добре стои.
Виж целия пост
# 246
Здравейте, някой има ли този стол (или подобен на него)?
https://www.ikea.bg/products/chairs-stools-benches/desk-chairs/s … -se-stol/39303039
Чудя се дали да не се възползвам от БД и да го поръчам за моя младеж.
Виж целия пост
# 247
Здравейте, някой има ли този стол (или подобен на него)?
https://www.ikea.bg/products/chairs-stools-benches/desk-chairs/s … -se-stol/39303039
Чудя се дали да не се възползвам от БД и да го поръчам за моя младеж.
Имам от тези: https://www.ikea.bg/products/chairs-stools-benches/desk-chairs/s … 1bc3f1b352ca5778e
Много са удобни и здрави. Калъфите се смъкват и перат. Тъкмо онзи ден я правих тази гимнастика. На 60С станаха по-бели от оригиналното Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Нашият ламинат е светъл, но мисля няма значение цвета, стои много добре. По-късно ще снимам, ако искаш.

Избрах си килим, значи. Много ще съм благодарна ако покажеш реална снимка!💐
Виж целия пост
# 249
Mikkey, много ти благодаря за включването, но външния вид на стола не му допада. Иначе поддръжка на гърба добра ли е според теб?
Аз набързо направих и получих 3 поръчки с дребни неща. Simple Smile Доволна съм. Ако някой го интересува нещо, ще пиша.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 250
Интересува ме как е шкафа с чекмеджета Ленарт. Аз чакам 3 броя от него. Две ще сложа под масите в детската стая, които играят ролята на бюра, а другото е за мокрото помещение.
Виж целия пост
# 251
За ученически стол, на дъщеря ми взех този стол за бюрото, много е удобен. Нейният е бял, но мисля че го има в сиво и черно.

https://www.ikea.bg/products/chairs-stools-benches/desk-chairs/s … -se-stol/50402995
Виж целия пост
# 252
Интересува ме как е шкафа с чекмеджета Ленарт. Аз чакам 3 броя от него. Две ще сложа под масите в детската стая, които играят ролята на бюра, а другото е за мокрото помещение.
И аз бих искала повече информация. Simple Smile
Виж целия пост
# 253
Тета, обещаните снимки.



Чекмеджето е от Малм за да сравним цвета. Имаше един много любезен младеж в ЦП Варна.
Виж целия пост
# 254
Олеее..  Микчо....страхотна си. Много ти благодаря. Много 😊😊😊

Ходят си цветово...не виждам разлика аз. Супер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия